Garderobes skapji skolām

Barn med olika aktivitetsprylar

Ergonomiski risinājumi aktīvai skolai.

Pērc šeit

Skolēnu skapji efektīvai uzglabāšanai

Skapjus bieži izmanto kā uzglabāšanas mēbeles skolās, jo bērniem šādos skapjos ir parocīgi un ērti glabāt savas mantas, piemēram, svarīgas mapes, grāmatas vai kancelejas preces. AJ Produktu veikalos mēs pārdodam stabilus, izturīgus un stilīgus skapjus skolām, kas ir ideāli piemēroti ikvienam skolēnam. Iepazīstieties ar mūsu piedāvāto skapju klāstu un izvēlieties to, kas jūsu skolai būs vispiemērotākais. Tālāk sniegtajā informācijā īsumā aprakstīti daži no mūsu skolu skapīšiem, lai sniegtu jums labāku izpratni par šiem ērtajiem risinājumiem.

Skapis Elite

AJ Produkti piedāvā stabilus skolēnu skapjus, kas aprīkoti ar cilindra slēdzeni drošībai. Skapji pieejami dažādās krāsās, un tos būs viegli pieskaņot jau esošajam skolas interjeram. Metinātā tērauda konstrukcija nodrošina teicamu izturību, nodrošinot, ka skapis ilgi kalpos skolēnu mantu uzglabāšanas vajadzībām, neraugoties uz intensīvo slodzi. Mēs izmantojam antibakteriālu pārklājumu, kas ierobežo baktēriju un mikrobu izplatīšanos. Pieejami arī skapju statīvi un skapji ir ar slīpiem griestiem. Iesakām iegādāties arī skapjiem pieskaņotus ģērbtuves solus.

Skolēnu skapis Roz

Šis ir viens no mūsu ietilpīgākajiem un izturīgākajiem skapjiem. Tas ir lieliski piemērots intensīvai lietošanai skolās. Iespējams izvēlēties tērauda skapjus ar lamināta durvīm, vai arī pilnībā izgatavotus no metināta lokšņu tērauda. Karkasa, durvju rāmja un durvju konstrukcija ir pastiprināta, lai izturētu triecienus, un pārklāta ar noturīgu pulverkrāsojumu. Perforācijas apakšējā daļā un augšdaļā nodrošina teicamu ventilāciju. Katrā nodalījumā ir plaukts grāmatām. Vieta zem plaukta paredzēta skola somas, ķiveres vai citu lietu novietošanai. Iegādes brīdī var izvēlēties vispiemērotāko atslēgu, lai gādātu, ka mantas atrodas drošībā. Sīkāka informācija atrodama mūsu mājaslapā.

Skapis Mini Z

Iegādājoties pie mums skolas mēbeles, iesakām izvēlēties skapjus ar Z formas durvīm, kas nodrošina maksimāli daudz vietas uzglabāšanai, vienlaikus aizņemot vien minimālu grīdas platību. Vienu skapja moduli var izmantot vairāki cilvēki, un tas būs īpaši būtiski, ja jums telpās ir maz vietas. Pirms pirkuma veikšanas noteikti rūpīgi iepazīstieties ar produkta parametriem. AJ Produkti tirgo arī citas uzglabāšanas sistēmas, piemēram, režģa veida skapjus, dažādu mantu uzglabāšanas skapjus, drēbju skapjus u.c.. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet mūsu mājaslapu internetā.