Bērnu drošība

Parūpējieties par bērnu drošību sākumskolā ar šo bērnu drošības aprīkojumu

Visi vecāki zina, ka maziem bērniem drošības risku var radīt visikdienišķākie priekšmeti. Sākumskolās un bērnudārzos par bērnu drošību ir atbildīgi darbinieki. Papildus pareizu sākumskolas mēbeļu izvēlei ir svarīgi nodrošināt bērniem drošas telpas ar tāda bērnu drošības aprīkojuma palīdzību kā drošības vārti, risinājumi, kas novērš pirkstu ieciršanu durvīs, kā arī durvju stoperi.

Bērnu drošības vārti

Metāla vai koka bērnu vārti ir vienkāršs, bet efektīvs veids, kā neļaut bērniem piekļūt konkrētām telpām vai kāpnēm. Vārti aizslēdzas, neļaujot bērniem tos attaisīt, savukārt pieaugušajiem tos atvērt ir pavisam viegli. Mēs iesakām bērnu vārtus bez fiksēta grīdas stieņa to apakšā, lai nodrošinātu netraucētu pārvietošanos un novērstu paklupšanas risku laikā, kad vārti ir vaļā. Lielākām ejām, piemēram, divdurvju ejām, ir pieejami īpaši plati bērnu vārti.

Risinājumi skolām un bērnudārziem, kas novērš pirkstu ieciršanu durvīs

Durvju eņģu aizsargs ir būtisks risinājums, kas nepieļaus pirkstu iespiešanu: tas ir bieži sastopams traumas veids, ar ko saskaras mazi bērni. Šis ir vērtīgs drošības aprīkojums bērnudārziem, sākumskolām un zīdaiņu skoliņām. Ir pieejami risinājumi jebkāda veida durvīm, arī iekšdurvīm un smagām ārdurvīm, lai novērstu pirkstu ievēršanu. Tāpat ir pieejami durvju stoperi durvīm, kas pašas aizveras.

Stūru aizsargi

Putu stūru aizsargi pasargā sākumskolas bērnus no savainojumiem, ko var radīt asas malas vai stūri; tie izmantojami gan ārējos sienu stūros, gan uz mēbelēm. Pievilcīgs un bērniem interesants dizains, piemēram, AJ Produkti zīmuļa formas aizsargs, un vienlaikus praktisks drošības risinājums. AJ Produkti piedāvā plašu klāstu sākumskolas mēbeļu ar noapaļotiem stūriem, kas izgatavotas no drošiem materiāliem un palīdz radīt maziem bērniem veselīgu un drošu mācību vidi. Aicinām aplūkot mūsu bērnudārzu mēbeļu klāstu, no ftalātiem brīvu mīksto rotaļlietu klāstu, bibliotēku mēbeļu klāstu utt. Visam pieejama bezmaksas piegāde AK.