Ēdamistabas krēsli

Barn med olika aktivitetsprylar

Ergonomiski risinājumi aktīvai skolai.

Pērc šeit

Ēdamistabas krēsli skolām

Kopš 1975. gada mūsu mērķis vienmēr ir bijis nodrošināt kvalitatīvas mēbeles par atbilstošu cenu. Mūsu centieni neaprobežojas tikai ar birojiem, noliktavām un darbnīcām - mēs savu interešu loku esam paplašinājuši, iekļaujot izglītības vidi, piemēram, skolas, pirmsskolas iestādes un koledžas. Mūsu moderno skolu ēdnīcu mēbeļu klāsts ir veidots tā, lai stimulētu skolēnus un nodrošinātu ērtu un baudāmu atmosfēru.

Kvalitatīvi produkti

Klasē bērni krēslā pavada līdz pat sešām stundām dienā, piecas dienas nedēļā, parasti 12 gadus; pieskaitiet tam klāt laiku, kad viņi pusdieno, un jums uzreiz kļūs skaidrs, kāpēc ir tik svarīgi nodrošināt visā skolā ergonomiski pareizas un ērtas mēbeles sēdēšanai. Skolas mēbeles ir jāizstrādā tā, lai tās atbilstu bērna vajadzībām katrā attīstības posmā, nodrošinot ērtību visas dienas garumā. Turklāt galdi un krēsli ir jāizgatavo tā, lai tie būtu izturīgi un ilgi kalpotu, neraugoties uz lielo slodzi, ko izraisa bērni, sākot no klases līdz pat ēdnīcai. Mūsu produkti ir izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem, tie izceļas ar pārdomātu dizainu, un ir piemēroti intensīvai lietošanai kas raksturīga, piemēram, skolas ēdnīcās. Mūsu krēslu klāsts ir piemērots pat visprasīgākajai klases un ēdnīcas videi, pateicoties to dizainam un konstrukcijai, kas ir ārkārtīgi izturīga un viegli uzturama tehniskā kārtībā.

Krēsli skolu ēdnīcām

AJ Produkti piedāvā izmantot krāsu dažādību, lai ar krēslu palīdzību padarītu skolu un tās ēdnīcu vizuāli pievilcīgāku un mūsdienīgāku. Mūsu ražotie krēsli ir dažādos augstumos, lai pielāgotos dažādiem bērnu vecumiem: sēdvietu augstums ir no 280 mm līdz 530 mm. Piedāvājam iegādāties krēslus, kas izgatavoti no plastmasas, metāla vai koka dažādās krāsās. Tā kā mūsu krēsli ir izgatavoti no izturīgiem un viegli notīrāmiem vai mazgājamiem materiāliem, tie būs sevišķi piemēroti intensīvai lietošanai dažādās mācību iestādēs.

Ergonomiski krēsli ēdnīcām

AJ Produktu piedāvātie krēsli skolas ēdnīcām ir ergonomiski veidoti, kas padara tos par ļoti ērtu un stabilu izvēli. Pievērsiet uzmanību krēsliem, kam ir unikāla kāju sistēma, kas neļauj bērnam sasvērt krēslu uz aizmuguri, krēsliem nav asu stūru vai vietu, kurās var iesprūst pirksti un citas ķermeņa daļas, tādēļ tie ir daudz drošāki un palīdz novērst savainojuma risku ēdnīcas zonā. Iesakām izmantot iespēju iepazīties arī ar citām mūsu ražotajām mēbelēm un aprīkojumu mācību iestādēm. Pie mums jūs atradīsiet visus svarīgākos produktus, sākot no rakstāmgaldiem un skolas krēsliem un beidzot ar garderobes mēbelēm, personīgo mantu skapīšiem un atpūtas mēbelēm skolotāju istabai.