• Ātra piegāde
  • 7 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Birojs & sapulču telpa

Atklāj mūsu mēbeļu sērijas

Biroja mēbeles mājām un darbavietai

 

Ja plānojat pārkārtot vai labiekārtot savu darbavietu, vai esat ķēries pie sava jaunuzņēmuma iekārtošanas, mēs varam piedāvāt jums visu nepieciešamo. AJ Produkti piedāvā dažādus lieliskus biroja un konferenču mēbeļu risinājumus gan uzņēmumiem, gan mājas kabinetiem.

 

Konferenču mēbeles

 

Sapulču telpas kalpo dažādiem mērķiem – sanāksmēm, sarunām ar klientiem, kolēģu diskusijām un citiem nolūkiem. Šādām telpām svarīgs ir ne tikai atbilstošs plānojums, bet arī funkcionālas, dalībnieku vajadzībām un ērtībām atbilstošas mēbeles.

 

Biroja mēbeles maziem un lieliem uzņēmumiem

 

Biroja mēbeles un to izkārtojums tiešā veidā ietekmē darba ražīgumu. Mēbeles jāizvēlas tā, lai nodrošinātu darbiniekiem maksimāli ērtus apstākļus. Šādos apstākļos viņi visu savu spēku un enerģiju varēs netraucēti veltīt darbam. Piemēram, sēžot neērtā krēslā, uzmanība no darba tiek novērsta, un darbiniekiem biežāk gribēsies pārtraukumus, lai atvieglotu diskomfortu, bet tas savukārt katru dienu negatīvi ietekmēs darba ražīgumu. Ilgtermiņā neērti krēsli var radīt arī veselības problēmas. Tāpēc ir svarīgi rūpīgi izvēlēties mēbeles birojam. AJ Produktu mērķis ir piedāvāt jums kvalitatīvas biroja mēbeles par vislabākajām cenām.

 

Recepcijas un uzgaidāmo telpu mēbeles

 

Vai vēlaties atstāt labu iespaidu uz viesiem, klientiem, esošajiem un potenciālajiem darbiniekiem ar elegantu, mūsdienīgi un ērtu recepcijas zonu un uzgaidāmo telpu? AJ Produkti piedāvā kvalitatīvas mēbeles birojiem, kas būs īpaši piemērotas jūsu vajadzībām, sākot ar uzgaidāmo telpu un beidzot ar konferenču zālēm.

 

Prezentāciju telpām

 

AJ Produktu plašajā klāstā atradīsiet visu, kas nepieciešams prezentācijām, apmācībām un sanāksmēm. Piedāvājam dažādas tāfeles, ziņojumu dēļus, papīra lokšņu statīvus un modernās stikla tāfeles.

 

Mēbeles darbinieku atpūtas telpām

 

Mūsdienīgas, funkcionālas un pārdomātas mēbeles atpūtas telpās vai jebkurā citā zonā, kur darbinieki pavada laiku darba pārtraukumos, veido patīkamu gaisotni, kas veicina komunikāciju un satuvina kolektīvu. Pateicoties šādai videi, darbinieki iegūs iespējas izkustēties, jutīsies apmierinātāki, un beigu beigās – labāk strādās. Mēs piedāvājam arī lielā izvēlē noliktavu produktus. Pie mums atradīsiet aprīkojumu gan mazām mantu glabāšanas telpām, gan milzīgām noliktavām. Plauktu sistēmas, palešu plaukti, piederumi atkritumu šķirošanai, palīgierīces, un vēl daudz dažādu citu produktu. Sazinieties ar mums, lai mēs jums varētu palīdzēt atrast vispiemērotākās mēbeles savai darbavietai.

 

Interjera projekti

Mūsu interjera projektu vadītāji palīdzēs izvēlēties atbilstošāko risinājumu tieši Jums un izstrādās telpu iekārtojuma 3D plānojumus. Uzziniet vairāk šeit!