Atkritumu šķirošanas tvertnes

Atkritumu šķirošana

Padomi, kas padarīs atkritumu šķirošanu parocīgāku

Uzzini šeit

Atkritumu šķirošanas tvertnes mācību iestādēm

Mācību iestādēs ir svarīgi nodrošināt, lai skolēniem un studentiem visā skolas un universitātes teritorijā no ieejas līdz pat ēdamzālei, kafejnīcai, klašu telpām un citām vietām būtu viegli pieejami atkritumu šķirošanas konteineri. Mūsu otrreizējās pārstrādes konteineri, kas ir īpaši piemēroti izglītības iestādēs, ir izgatavoti tā, lai tie būtu izturīgi un viegli tīrāmi, kā arī ergonomiski. Vēl viens liels ieguvums ir īpašais tvertņu marķējums, kas bērniem un jauniešiem saprotamā veidā sniedz norādes par to, kā šķirot atkritumus. Iepazīstieties ar mūsu lielisko pārstrādes tvertņu un atkritumu šķirošanas konteineru klāstu, ieskaitot citu virs cita kraujamos, iekštelpu un āra konteinerus, kā arī atkritumu konteinerus ar vairākiem nodalījumiem.

Atkritumu šķirošanas tvertnes

Mūsu praktiskie atkritumu šķirošanas nodalījumi vienkāršo pārstrādes procesu un ir lieliska izvēle skolām, augstskolām un citām mācību iestādēm. Tie ir aprīkoti ar izņemamiem iekšējiem konteineriem ar rokturiem, lai lietotājam būtu vieglāk iztukšot un iztīrīt tvertni. Tvertņu atveres ir atpazīstamas pēc krāsas, un tas atvieglo atkritumu šķirošanu, jo nebūs ilgi jādomā, kur jāmet konkrētais materiāls. Mūsu ražotās atkritumu tvertnes ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda, kas ir izturīgs un stilīgs materiāls.

Ekonomiski šķirošanas centri

Mūsu trīs tvertņu komplekts sniedz lielisku iespēju ierīkot savu atkritumu šķirošanas centru. Šie konteineri ir izgatavoti no viegli tīrāmas plastmasas, un tie ir piemēroti virtuvēm, ēdnīcām, kioskiem un veikaliem mācību iestāžu teritorijā, bibliotēkām, atpūtas centriem un citām vajadzībām. Šiem nodalījumiem mēs nodrošinām piecu uzlīmju komplektu, kuras var izmantot atbilstoši jūsu prasībām. Piedāvājot daudzveidīgu dizainu, dažādas krāsu shēmas un materiālus, mēs esam pārliecināti, ka varam piegādāt virkni atkritumu šķirošanas konteineru, kas papildinās jūsu skolas tēlu un veicinās otrreizējās pārstrādes politiku.

Komplekts

Līdztekus mūsu ekonomiskajiem šķirošanas centriem, AJ Produkti piedāvā iegādāties konteineru komplektu, kas sastāv no četriem konteineriem uz riteņiem, krāsainiem vākiem un pārstrādes marķējumiem. Katra konteinera ietilpība ir 120 litri. Šāds konteineru komplekts ir izmaksu ziņā efektīvs veids, kā nodrošināt atkritumu šķirošanu prasīgā vidē. Ir pieejami arī citi komplekti par izdevīgu cenu. Pasūtiet atkritumu šķirošanas tvertnes un konteinerus mūsu interneta veikalā vai sazinieties ar mums pa tālruni. Varat sazināties arī ar mūsu tiešsaistes pārdošanas komandu, lai saņemtu palīdzību, iepērkoties.