Augstas kvalitātes datorgalds darbam un mācībām

Mūsdienās, kad ilgas darba stundas tiek pavadītas pie datora, teju neviena cita biroja mēbele nav tik svarīga un neaizstājama kā pareizi izvēlēts datorgalds. Atbilstošs un precīzi pielāgots datorgalds kopā ar datorkrēslu ir būtiskākie priekšnosacījumi ergonomiskas un ērtas darba vietas izveidei. Uzņēmums AJ Produkti plašā izvēlē piedāvā datorgaldus un biroja galdus, kas piemēroti jebkurai darba vietai: sākot ar birojiem, klientu apkalpošanas zonām un mācību telpām, un beidzot ar darbnīcām un noliktavām. Lielākā daļa AJ Produkti klāstā pieejamo datorgaldu izgatavoti no augstas kvalitātes laminētām kokskaidu plātnēm kombinācijā ar izturīgu tērauda rāmi. Produktu sortimentā pieejami augstumā regulējami datorgaldi, kas nodrošina maksimālu komfortu, pielāgojamību un ergonomiku. Mūsu piedāvātie skandināvu dizaina datorgaldi ir izturīgi, funkcionāli, ergonomiski un viegli kopjami, turklāt kalpo gadiem ilgi.

Datorgaldi un to sortiments

Uzņēmums AJ Produkti piedāvā plašu datorgaldu sortimentu, kurā ikviens klients var atrast meklēto. Mūsu produktu katalogā pieejami gan datorgaldi ar maināmu augstumu, kas pielāgojami sēdus vai stāvus pozīcijai, gan kompakti klēpjdatoru galdi, gan papildu aprīkojums, kas ļauj darbam pie datora pielāgot pat parastus biroja galdus.

Augstumā regulējami datorgaldi
Klientu iecienīta izvēle uzņēmuma AJ Produkti preču katalogā ir augstumā regulējami datorgaldi. Mūsu piedāvātie datorgaldi ražoti no izturīgām laminētām kokskaidu plātnēm bērza un dižskābarža tonī ar tērauda rāmi. Galdus var apvienot grupā, lai izveidotu kopīgu darba zonu vairākiem kolēģiem.

Augstumā regulējami datorgaldi ir ļoti ergonomisks risinājums ar plašu pielietojumu, kas datorgalda augstumu ļauj precīzi pielāgot darbinieka augumam, kā arī nodrošina iespēju mainīt darba pozu no sēdus uz stāvus. Strādāšana stāvus pozīcijā uzlabo asinsriti, mazina nogurumu un paaugstina koncentrēšanās spējas, tonizē muskulatūru, kā arī palīdz darbiniekam justies možam visas dienas garumā.

Vēl viens augstumā regulējama datorgalda pluss ir pielāgojamība dažādiem galda lietotājiem. Šāds risinājums ir īpaši ērts birojos, kur pie viena datorgalda uz maiņām strādā vairāki darbinieki, ļaujot katram no tiem pielāgot galda augstumu pēc nepieciešamības.

Lai gan augstumā regulējami datorgaldi ir dārgāki par parastajiem, tomēr tā ir investīcija darbinieku veselībā un produktivitātē. Arī privātajās mājsaimniecībās ar bērniem šāds galds ir labs ieguldījums – bērnam augot, datorgalda augstumu var pielāgot līdzi auguma izmaiņām un izvairīties no jauna galda iegādes.

Mobilie datorgaldi
Uzņēmuma AJ Produkti preču klāstā pieejamas ar riteņiem aprīkotas darba stacijas, kas ir viegli pārvietojamas un piemērotas dažādām darba vidēm. Arī šo datorgaldu augstums ir regulējams. Atšķirībā no citiem galdiem ar maināmu augstumu, šiem datorgaldiem regulēšanas mehānisms darbojas ar uzlādējamām baterijām, tāpēc galdu var brīvi pārvietot, nesatraucoties par to, kur atrast strāvas rozeti, lai pielāgotu virsmu savam augumam un vēlmēm. Pateicoties augstuma regulēšanas funkcijai, darba laikā var mainīt strādāšanas pozu, lai samazinātu fizisko diskomfortu, ko rada ilgas stundas sēdošā pozīcijā. Galdu virsmas izgatavotas no augstas kvalitātes laminētām kokskaidu plātnēm un pieejamas divos dažādos toņos. Datorgalda virsma balstās uz tērauda rāmja un iztur 100 kg svaru.

Datorgalds klēpjdatoriem
Uzņēmums AJ Produkti saviem klientiem piedāvā arī pavisam kompaktu, nelielu, viegli pārvietojamu risinājumu klēpjdatoru lietotājiem. Mūsu klēpjdatora galds ērti lietojams darbam no mājām, atpūtas zonās un biroju koplietošanas platībās. Klēpjdatora galds aizņem maz vietas, kas to padara par lieliski piemērotu darbam nelielās telpās. Klēpjdatora galdam piemīt lakonisks, neuzkrītošs dizains, tāpēc galds viegli iederēsies jebkurā interjerā. Izturīgais galds izgatavots no tērauda konstrukcijas un laminētas kokskaidu plātnes. Klēpjdatora galdu var lietot arī kā nelielu žurnālu vai kafijas galdiņu.

Augstumā regulējams galda statīvs datoram
Ne vienmēr ir iespēja vai vajadzība iegādāties speciāli datora lietošanai paredzētu galdu, tāpēc uzņēmums AJ Produkti saviem klientiem piedāvā augstumā regulējamu statīvu, kas visparastāko biroja galdu spēj pārvērst ergonomiskā darba vietā strādāšanai pie datora. Ar statīva palīdzību iespējams regulēt augstumu, kādā atrodas datora ekrāns un klaviatūra ar peli, pielāgojot to indivīda augumam un ergonomikas prasībām. Augstumā regulējamais statīvs ļauj pielāgot darba virsmu tā, lai varētu strādāt gan sēdus, gan stāvus pozīcijā. Statīvs ir kompakts un stabils, ātri uzstādāms un noņemams, turklāt saliktā veidā tas neaizņem daudz vietas un ir ērti glabājams.

Kāpēc izvēlēties AJ Produkti datorgaldus?

Uzņēmuma AJ Produkti piedāvātos datorgaldus raksturo ilgmūžība, augsta kvalitāte, funkcionalitāte, lakonisks dizains un izturība. Mūsu datorgaldiem sniedzam 7 gadu garantiju. AJ Produkti plašajā preču sortimentā ikviens klients var atrast sev nepieciešamo risinājumu, lai izveidotu ērtu un ergonomisku darba vietu pie datora.

Mūsu ilggadējā pieredze mēbeļu ražošanas un darba vides iekārtošanas nozarē garantē profesionālu klientu apkalpošanu, palīdzot rast kvalitatīvus risinājumus ikvienai situācijai. Aicinām apmeklēt mūsu salonā Rīgā. Ja tiek dota priekšroka produktu izpētei un pasūtīšanai internetā, to var ērti izdarīt mūsu interneta veikalā.

Atbilstoši izvēlēts datorgalds nodrošinās ergonomisku un funkcionālu darba vietu. Mūsu piedāvātie augstas kvalitātes datorgaldi palīdzēs izveidot mūsdienīgu, ērtu un patīkamu darba vidi. Izvēlies AJ Produkti!

Mobilie datorgaldi

Mēs piedāvājam ar riteņiem aprīkotas darba stacijas, kuras var viegli pārvietot un kas ir piemērotas dažādām darba vidēm. Līdzīgi mūsu augstumā regulējamiem galdiem, šo galdu augstumu var elektriski regulēt robežās no 660 līdz 1180 mm. Atšķirībā no citiem galdiem ar maināmu augstumu šiem datorgaldiem regulēšanas mehānisms darbojas ar uzlādējamām baterijām, tāpēc var brīvi pārvietot galdu, nesatraucoties par to, kur atrast strāvas rozeti, lai pielāgotu virsmu savam augumam un vēlmēm. Pateicoties augstuma regulēšanas funkcijai, darba laikā var mainīt pozu, lai samazinātu diskomfortu. Galda virsmas ir izgatavotas no augstas kvalitātes lamināta un pieejamas divos dažādos toņos. Datorgalda virsmas balstās uz tērauda rāmja un iztur 100 kg svaru. Pie mums var iegādāties arī daudzus manuāli augstumā regulējamus galdus. Sazinieties ar mums, ja jums vajadzīgs padoms vai informācija par datorgaldiem.