Paklāji komfortam darbavietā

Ilgstoša sēdēšana un pat stāvēšana vienā pozā darba laikā var izraisīt organismā spriedzi, kas ilgtermiņā noved pie sāpēm mugurā, sprandas daļā, plecu zonā un citviet. Šādas problēmas un ar tām saistītais diskomforts novērš darbinieku uzmanību, tādējādi vistiešākajā veidā ietekmējot darba ražīgumu. Lai no šādām situācijām izvairītos, piedāvājam iegādāties AJ Produktu ražotos augstas kvalitātes paklājus darbavietām, kas palīdz samazināt nogurumu un vispārējo diskomfortu. Šos paklājus ieteicams darba laikā palikt zem kājām gan tad, kad jūs ilgstoši sēžat, gan tad, kad jūs ilgstoši stāvat. Iepazīstieties ar mūsu piedāvātajiem biroja paklājiem, un izmantojiet tos kopā ar ergonomiskajiem biroja krēsliem un galdiem, lai varētu samazināt nogurumu un strādāt ar maksimālu atdevi komfortablos apstākļos.

Paklājs pret nogurumu darbam stāvus

Ja vēlaties paaugstināt savu komforta līmeni darbavietā, iesakām iegādāties speciālu paklāju, kas palīdz ilgāk strādāt bez noguruma. Mūsu piedāvātie paklāji pret nogurumu, kas piemēroti darbam stāvus, ir izgatavoti no mīksta un spiedienu absorbējoša vinila, kas stāvēšanas laikā sniedz atvieglojumu kājām, ceļgaliem un mugurai. Paklāja virsma ir izgatavota no izturīga un pret netīrumiem noturīga PET materiāla. Gludā un neuzkrītošā tekstilšķiedras virsma padara paklāju piemērotu izmantošanai sabiedriskās vietās, piemēram, birojos, recepcijas zonās, un citās darbavietās, kur notiek bieža staigāšana. Paklājs ir ideāli piemērots darbam, stāvot pie augstumā regulējama galda. Paklājs darbavietai ir viegli tīrāms. To var noslaucīt, tīrīt ar putekļsūcēju vai mazgāt, izmantojot saudzīgu mazgāšanas līdzekli.

Ergonomisks paklājs novietošanai zem krēsla

Aizvadot garu darba dienu, svarīgi laiku pa laikam pāriet no sēdus stāvokļa uz stāvus pozīciju un otrādi. Ergonomiskā paklāja lietošana efektīvi mazinās muguras, pēdu un kāju noslodzi stāvoša darba gadījumā. Tam ir mīksta un elastīga virsma, kas veido drošu atbalstu kājām, ceļgalu locītavām un mugurai. Uz ergonomiskā paklāja virsmas novietotu biroja krēslu ar ritenīšiem būs pavisam viegli pārvietot. Turklāt grīda zem paklāja tiks pasargāta no švīkām un defektiem, ko mēdz izraisīt krēslu pārvietošana un staigāšana pa grīdas segumu ar ielas apaviem. Visas ergonomiskā paklāja īpašības padara to par ideāli piemērotu darbam pie augstumā regulējama galda. Iepazīstieties ar mūsu ergonomisko paklāju kolekciju un izvēlieties savām vajadzībām visatbilstošāko.

Paklājs ar radzēm novietošanai zem krēsla

Līdzās ergonomiskajiem paklājiem AJ Produkti piedāvā vēl vienu paklāju kategoriju, kas paredzēti novietošanai zem biroja krēsla. Ir pieejami paklāji ar radzēm, kas padara tos īpaši piemērotus lietošanai uz mīkstajiem grīdas segumiem, kā arī paklāji bez radzēm cietiem grīdas segumiem. Radzes lieliski saķeras ar mīksto grīdas segumu un novērš paklāja slīdēšanu. Paklājs aizsargā darba vides grīdu no pāragra nolietojuma un defektiem, ko mēdz radīt krēslu pārvietošana un staigāšana pa segumu ar ielas apaviem. Lai iegūtu papildu informāciju, klikšķiniet uz konkrēta produkta attēla.