Paklāji komfortam darbavietā

Paklāji komfortam darbavietā

Ilgstoša sēdēšana un pat stāvēšana vienā pozā darba laikā var izraisīt organismā spriedzi, kas ilgtermiņā noved pie sāpēm mugurā, sprandas daļā, plecu zonā un citviet. Šādas problēmas un ar tām saistītais diskomforts novērš darbinieku uzmanību, tādējādi vistiešākajā veidā ietekmējot darba ražīgumu. Lai no šādām situācijām izvairītos, piedāvājam iegādāties AJ Produktu ražotos augstas kvalitātes paklājus darbavietām, kas palīdz samazināt nogurumu un vispārējo diskomfortu. Šos paklājus ieteicams darba laikā palikt zem kājām gan tad, kad jūs ilgstoši sēžat, gan tad, kad jūs ilgstoši stāvat. Iepazīstieties ar mūsu piedāvātajiem biroja paklājiem, un izmantojiet tos kopā ar ergonomiskajiem biroja krēsliem un galdiem, lai varētu samazināt nogurumu un strādāt ar maksimālu atdevi komfortablos apstākļos. AJ Produkti biroja paklāji lieliski iederēsies jebkurā darba vietā, nodroinot darbinieku komfortu, kā arī pasargājot grīgas segumu no bojājumiem.

Paklājs pret nogurumu darbam stāvus

Ja vēlaties paaugstināt savu komforta līmeni darbavietā, iesakām iegādāties speciālu paklāju, kas palīdz ilgāk strādāt bez noguruma. AJ Produkti piedāvātie ofisa paklāji pret nogurumu, kas piemēroti darbam stāvus, ir izgatavoti no mīksta un spiedienu absorbējoša vinila, kas stāvēšanas laikā sniedz atvieglojumu kājām, ceļgaliem un mugurai. Paklāja virsma ir izgatavota no izturīga un pret netīrumiem noturīga PET materiāla. Gludā un neuzkrītošā tekstilšķiedras virsma padara paklāju piemērotu izmantošanai sabiedriskās vietās, piemēram, birojos, recepcijas zonās, un citās darbavietās, kur notiek bieža staigāšana. Paklājs ir ideāli piemērots darbam, stāvot pie augstumā regulējama galda. Aizsargājošs grīdas paklājs ir viegli tīrāms un neprasa īpašu kopšanu. To var noslaucīt, tīrīt ar putekļsūcēju vai mazgāt, izmantojot saudzīgu mazgāšanas līdzekli.

Ergonomisks paklājs novietošanai zem krēsla

Aizvadot garu darba dienu, svarīgi laiku pa laikam pāriet no sēdus stāvokļa uz stāvus pozīciju un otrādi. Ergonomiska paklāja lietošana efektīvi mazinās muguras, pēdu un kāju noslodzi stāvoša darba gadījumā. Tam ir mīksta un elastīga virsma, kas veido drošu atbalstu kājām, ceļgalu locītavām un mugurai. Uz ergonomiska paklāja virsmas novietotu biroja krēslu ar ritenīšiem būs pavisam viegli pārvietot. Turklāt grīda zem paklāja tiks pasargāta no švīkām un defektiem, ko mēdz izraisīt krēslu pārvietošana un staigāšana pa grīdas segumu ar ielas apaviem. Visas ergonomiskā paklāja īpašības padara to par ideāli piemērotu palīgu darbam pie augstumā regulējama galda. Iepazīstieties ar mūsu ergonomisko biroja paklāju kolekciju un izvēlieties savām vajadzībām atbilstošāko.

Paklājs ar radzēm novietošanai zem krēsla

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Birojs & sapulču telpaBiroja krēsliRakstāmgalda piederumi