Akustiskie paneļi

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Pērciet akustiskos paneļus un starpsienas!

Pārmērīgs troksnis darbavietā var būt ārkārtīgi kaitinošs. Tas arī traucē koncentrēties darbam. AJ Produkti piedāvā risinājumus, kas palīdzēs darbiniekiem uzlabot koncentrēšanās spējas un līdz ar to strādāt ar lielāku atdevi. Troksni slāpējoši paneļi un starpsienas būs lielisks papildinājums jūsu biroja mēbelēm. Šie risinājumi palīdzēs veidot patīkamu un mierīgu darba atmosfēru. Mēs piedāvājam dažādus skaņu absorbējošus paneļus un starpsienas. Lūk, daži piemēri:

Troksni slāpējoši sienas paneļi

Mēs piedāvājam troksni absorbējošus paneļus dažādās formās, piemēram, apļus, trijstūrus, sešstūrus, cilindrus, kvadrātus un puzles gabaliņu izskatā. Pieejama plaša krāsu izvēle. Līdz ar to šos paneļus ir viegli pieskaņot biroja interjeram. Daži paneļi, piemēram, skaņu absorbējošie piezīmju dēļi, kalpo vienlaicīgi vairākiem mērķiem – tie ir gan dekoratīvi, gan funkcionāli un praktiski. Pie sienas montējamie skaņas absorbējošie paneļi ir izgatavoti no ugunsizturīga materiāla, kam Zviedrijas Tehniskās pētniecības institūts piešķīris A līmeni trokšņu slāpēšanā.

Troksni slāpējoši piekaramie griestu paneļi

Ja meklējat īpaši efektīvu risinājumu, kā samazināt trokšņa līmeni lielās telpās, iesakām mūsu ražotos skaņu absorbējošos piekaramos griestu paneļus. Atkarībā no izvēlētā modeļa un jūsu telpas augstuma šos paneļus var pieskrūvēt vai piekārt pie griestiem. Paneļi ir pieejami dažādās formās un krāsās. Šāds risinājums ir vienkāršs, bet ļoti efektīvs, un to iesaka izmantot ēdnīcās, uzgaidāmajās telpās, skolās, bērnudārzos un citās telpās, kur bieži valda troksnis, vai kur skaņas atbalsojas.

Galda starpsienas

Ja meklējat savai darbavietai kvalitatīvu biroja starpsienu, AJ Produkti piedāvā skaņas slāpējošas starpsienas, kuras var montēt pie datorgalda, lai būtu vieglāk koncentrēties darbam. Šādas starpsienas absorbē fona trokšņus, un tās var arī pieskrūvēt pie sienām, lai norobežotu privāto telpu darbam. Šo produktu iesakām izmantot ne tikai birojos, bet arī mācību iestādēs, lai skolēni un studenti mācoties varētu labāk koncentrēties.

Troksni slāpējošu paneļu un starpsienu pievienotā vērtība

Līdzās acīmredzamajam mērķim samazināt telpā trokšņu līmeni AJ Produktu piedāvātie paneļi un starpsienas izceļas ar vairākām citām īpašībām, kas jums palīdzēs izvēlēties sev vispiemērotāko risinājumu. Daudzi no mūsu ražotajiem paneļiem ir izgatavoti no ugunsizturīga materiāla un ir piemēroti ilgstošai lietošanai. Tie ir arī viegli pēc svara un vienkārši uzstādāmi. Dažus paneļus var izmantot kā piezīmju dēļus. Ar paneļiem un starpsienām var izveidot interesantu un košu interjeru, kas ir īpaši būtiski tādās iestādēs, kā skolas un bērnudārzi. Turklāt, gan skolās, gan birojos ar troksni slāpējošiem paneļiem un starpsienām var radīt pieklusinātu un mājīgu vidi, lai skolēniem un darbiniekiem būtu vieglāk koncentrēties.