Akustiskie paneļi

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Pērciet akustiskos paneļus un starpsienas!

Pērciet akustiskos paneļus un starpsienas!

Pārmērīgs troksnis darbavietā var būt kaitinošs un traucējošs. Tas traucē koncentrēties darbam un samazina produktivitāti. AJ Produkti piedāvā risinājumus, kas palīdzēs darbiniekiem uzlabot koncentrēšanās spējas un līdz ar to strādāt ar lielāku atdevi. Troksni slāpējoši paneļi un starpsienas būs lielisks papildinājums jūsu biroja mēbelēm. Šie risinājumi palīdzēs veidot patīkamu un mierīgu darba atmosfēru. Mēs piedāvājam dažādus skaņu absorbējošus paneļus un starpsienas.

Troksni slāpējoši sienas paneļi

AJ Produkti piedāvā troksni absorbējošus paneļus dažādās formās, piemēram, apļus, trijstūrus, sešstūrus, cilindrus, kvadrātus un pat puzles gabaliņu izskatā. Pieejama plaša krāsu izvēle. Līdz ar to šos paneļus ir viegli pieskaņot biroja interjeram. Daži skaņas izolācijas paneļi, piemēram, skaņu absorbējošie piezīmju dēļi, kalpo vienlaicīgi vairākiem mērķiem – tie ir gan dekoratīvi, gan funkcionāli un praktiski. Pie sienas montējamie skaņas absorbējošie paneļi ir izgatavoti no ugunsizturīga materiāla, kam Zviedrijas Tehniskās pētniecības institūts piešķīris A līmeni trokšņu slāpēšanā.

Troksni slāpējoši piekaramie griestu paneļi

Ja meklējat īpaši efektīvu risinājumu, kā samazināt trokšņa līmeni lielās telpās, akustiskie paneļi sienām ir īstais risinājums. Turklāt apvienojumā ar skaņu absorbējošiem piekaramiem griestu paneļiem, tie sniedz iespēju ievērojami samazināt trokšņu līmeni pat lielas platības telpās. Atkarībā no izvēlētā modeļa un telpas augstuma, šos paneļus var pieskrūvēt vai piekārt pie griestiem. Paneļi ir pieejami dažādās formās un krāsās. Šāds risinājums ir vienkāršs, bet ļoti efektīvs, un to iesaka izmantot ēdnīcās, uzgaidāmajās telpās, skolās, bērnudārzos un citās telpās, kur bieži valda troksnis vai skaņas atbalsojas.

Galda starpsienas

Ja meklējat savai darbavietai kvalitatīvu biroja starpsienu, AJ Produkti piedāvā skaņas slāpējošas starpsienas, kuras var montēt pie datorgalda, lai būtu vieglāk koncentrēties darbam. Šādas starpsienas efektīvi absorbē fona trokšņus. Skaņu slāpējošie paneļi ir viegli pieskrūvējami arī pie sienām, lai norobežotu privāto telpu darbam. Šo produktu iesakām izmantot ne tikai birojos, bet arī mācību iestādēs, lai skolēni un studenti mācoties varētu labāk koncentrēties.
Troksni slāpējošu paneļu un starpsienu pievienotā vērtība