• Ātra piegāde
 • 3 gadu garantija
 • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
7.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Interjera projekti

Kāds biroja krēsls ir Tev piemērotākais?

Kā izvēlēties atbilstošāko biroja krēslu?
Raksts

Strādāt biroja nozīmē daudzas stundas dienā sēdēt biroja krēslā. Tieši tādēļ ir ļoti svarīgi, lai krēsls būtu piemērots Tev, Tavam ķermenim un komforta prasībām, dizainam un ergonomikai. Lasi un iepazīsties ar dažiem no mūsu krēsliem - un atrodi savu jauno mīļāko krēslu!

 

 

Ja jāsēž neilgu laiku:

 

Biroja krēsls Derry – vienkāršs un noderīgs krēsls ar nedaudz paaugstinātu atzveltni, kas pielāgojas sēdētāja kustībām. Biroja krēslam Derry augstums regulējams, piespiežot pogu, tas apvilkts ar izturīgu audumu. Krēsls ieteicams neilgai lietošanai, un tā būs laba izvēle tiem, kas darba dienā krēslā pavada ne vairāk kā četras stundas.

* Biroja krēsls Milton - Biroja krēsls Milton ir mūsdienīgs krēsls, kas aprīkots ar sinhrono mehānismu, kas nozīmē, ka gan sēdeklis, gan atzveltne pielāgojas ķermeņa kustībām, kas veicina ergonomiska sēdus stāvokļa ieņemšanu un asinsrites uzlabošanos. Roku balstu un sēdekļa augstumu iespējams pielāgot atbilstoši sēdētāja augumam tā, lai tie ērti balstītu ķermeni ilgu darba stundu garumā.

 

 

Ja krēslā jāpavada daudzas stundas:

 

• Biroja krēsls Wembley – Šis ekskluzīvais biroja krēsls ar tā ergonomiskajiem, kvalitatīvajiem uzbūves elementiem var teicami noderēt ikvienam, kam darbā jāpavada ilgas stundas. Krēsls nodrošina nepieciešamo atbalstu ķermenim 12 stundu garumā. Ergonomisko, sinhrono mehānismu ar šūpošanās funkciju iespējams fiksēt četros stāvokļos, nodrošinot sēdēšanas pozu maiņu un tādējādi uzlabojot asinsriti. Krēsla atzveltne, sēdeklis, iebūvētais jostas vietas spilvens un roku balsti ir viegli regulējami atbilstoši individuālām auguma un ķermeņa iezīmēm. Krēsla atzveltnes augstums ir regulējams, turklāt atzveltne aprīkota ar iebūvētu atbalstu galvai, kaklam un pleciem.

Biroja krēsls Liverpool - Šāds tehnoloģiski augstvērtīgs, ērti regulējams krēsls piemērots ilgstošai izmantošanai. Tas teicami piemērots izvietošanai gan birojā, gan centrālās vadības telpās un citās vietās, kur valda augstas darba noslodzes apstākļi. 24-stundu kvalitātes zīme informē par garantētu augstāko komforta līmeni un paredzamu krēsla atbilstību ergonomikas principiem vēl daudzu gadu garumā pēc tā iegādes. Krēsls aprīkots ar dažādiem ergonomiskiem elementiem, un to var pielāgot atbilstoši individuālām vajadzībām. Atzveltnes novietojumu, sēdekļa augstumu un slīpuma leņķi, galvas atbalsta augstumu, jostas vietas atbalstam paredzēto gaisa spilvenu novietojumu var ērti regulēt. Iespējams regulēt arī roku balstu slīpumu. Sinhronais mehānisms un atzveltnes pretestības regulēšanas funkcija nodrošina saskaņotu sēdekļa un atzveltnes stāvokļa maiņu, tiem pielāgojoties ķermeņa kustībām. Mehānisma darbības ietekmē uzlabojas gan ķermeņa stāja, gan asinsrite, kas ir svarīgi, ilgstoši veicot sēdošu darbu.

 

 

Ja vēlies bieži mainīt sēdēšanas pozu:

 

• Aktīvais krēsls Twist - Sēžot ergonomiskajā krēslā uz riteņiem, visas dienas garumā ir iespējams ērti mainīt sēdēšanas pozas. Ar ritenīšiem aprīkotajam krēslam Twist ir unikāls dizains, kas padara to par īpaši piemērotu aktīvās sēdēšanas cienītājiem. Krēsls pilda efektīva atbalsta funkciju, un, sēžot tajā, iespējams ieņemt komfortablas, ergonomiskas sēdēšanas pozas. Krēslam ir par 360° pagriežams atbalsta elements, ko var izmantot gan kā atzveltni, gan kā vēdera atbalstu, gan kā roku balstu. Sēdeklis ir augstumā regulējams atbilstoši individuālām vajadzībām.

Līdzsvara krēsls Chester - Ērtais un mūsdienīgais krēsls vingrina muskulatūru un tonizē ķermeni sēdēšanas laikā. Līdzsvara krēslā iestrādāta pilates bumba, kas piepūšama, izmantojot komplektā iekļauto gaisa pumpi. Sēžot uz fitnesa bumbas, ķermenis līdzsvara saglabāšanas nolūkos ieņem pareizu stāju. Tādējādi krēsls teicami veicina taisnas muguras saglabāšanu un ergonomiska sēdus stāvokļa ieņemšanu. Sēdēšana uz līdzsvara krēsla novērš ķermenī radušos saspringumu, nostiprina ķermeņa centrālās daļas muskulatūru un uzlabo asinsriti.

 

 

Ja vēlies baudīt daudzas ergonomiskas funkcijas:

 

• Biroja krēsls Harlow - Ekskluzīvais biroja krēsls ir augstas kvalitātes produkts, kas izstrādāts, sociāli atbildīgā veidā rūpējoties par vidi un cilvēku veselību. Krēslam piešķirts ekomarķējums Zilais eņģelis (The Blue Angel). To iegūst tikai tie produkti, kuru ietekme uz vidi ir mazāka salīdzinājumā ar līdzīgu izstrādājumu vidējo ietekmi uz vidi. Turklāt krēsls sertificēts saskaņā ar LGA kvalitātes un ergonomikas standartiem. Piedāvājam lielisku, videi draudzīgu un ergonomisku krēslu izvēli. Biroja krēsls ir polsterēts un apvilkts ar ugunsdrošu, otrreizēji pārstrādātu poliestera audumu. Arī atzveltnes aizmugurējā daļa ir polsterēta un apvilkta ar audumu. Krēsla mūsdienīgais dizains padara to viegli iekļaujamu jebkurā interjerā. Komfortablais krēsls būs piemērots katram, kas ik darba dienu sēdus stāvoklī pavada līdz 8 stundām ilgu laiku. Tā kā krēsls aprīkots ar sinhrono mehānismu, tā regulējamā atzveltne un sēdeklis pielāgojas ķermeņa kustībām un nodrošina iespēju dienas gaitā mainīt sēdēšanas pozas. Tas veicina ergonomiska sēdus stāvokļa ieņemšanu un asinsrites uzlabošanos. Šūpošanās funkciju iespējams iestatīt atbilstoši ķermeņa svaram. Arī atzveltnes augstumu un sēdekļa augstumu, slīpumu un dziļumu ir iespējams ērti regulēt atbilstoši individuālām vajadzībām. Papildu komfortam sēdēšanas laikā iespējams pielāgot gan roku balstu novietojuma leņķi, gan to augstumu.

Biroja krēsls Rugby - Biroja krēsls Rugby ir nokomplektēts krēsls ar daudzām regulēšanas iespējām un praktiskām funkcijām. Krēsls ir aprīkots ar sinhrono mehānismu, kas nodrošina, ka krēsla atzveltne un sēdeklis kustas sinhroni. Šī funkcija gādā par pareizu sēdēšanas stāvokli un palielina asinsriti. Krēslam ir arī pneimatiski regulējams jostasvietas atbalsts, regulējams sēdekļa slīpums un dziļums, regulējams atzveltnes augstums, kā arī svara vērpes kontroles funkcija. Izmantojot šīs funkcijas, biroja krēslu Rugby iespējams pielāgot atbilstoši auguma īpatnībām, kā arī atrast piemērotāko un ērtāko sēdēšanas pozīciju.

 

 

Ja sēdēšanas laikā vēlies trenēt ķermeni:

 

Līdzsvara krēsls Back App - Sedlu krēsls Back App ir unikāls krēsls, kas individuāli pielāgojas ķermeņa kustībām un palīdz sēdētājam ieņemt pareizu, ergonomisku sēdēšanas pozu. Sēžot uz sedlu krēsla Back App, tiek vingrināta mugurkaulu balstošā ķermeņa centrālās daļas muskulatūra, jo ķermenis tiecas ieņemt pareizu un līdzsvarotu sēdēšanas pozu. Pētījumu rezultāti liecina, ka sēdēšana uz sedlu krēsla Back App tonizē ķermeņa centrālās daļas muskulatūru līdzīgi kā nodarbošanās ar riteņbraukšanu, jāšanas un airēšanas sportu. Turklāt cilvēki, kurus nomāc muguras sāpes, pēc sedlu krēsla Back App izmantošanas konstatē sāpju samazināšanos. Sēdēšana uz sedlu krēsla Back App veicina arī efektīvu ķermeņa lieko enerģijas krājumu patēriņu. Krēsla izmantošana ļauj samazināt ķermeņa svaru par 4 kg gada laikā, un kopējais enerģijas patēriņš pieaug līdz pat 19% - gluži kā, pavadot dienas stāvus stāvoklī. Augstumā regulējamais sēdeklis individuāli pielāgojams katra sēdētāja ķermeņa tipam un vajadzībām. Arī sēdekļa slīpumu viegli iespējams regulēt un pielāgot, sarkano bumbu ieskrūvējot dziļāk krēsla rāmī vai izskrūvējot to nedaudz uz āru. Sedlu krēslam Back App ir polsterēts, ar vilnas audumu apvilkts sēdeklis un hromēts alumīnija rāmis. Tā kā ķermenis, sēžot uz sedlu krēsla, ieņem staltāku stāju nekā uz citiem krēsliem, iesakām krēslu izmantot kopā ar elektriski augstumā regulējamu galdu. Tādējādi paveras plašas dažādu sēdēšanas pozu ieņemšanas iespējas - darba dienu var aizvadīt, pārmaiņus stāvus un sēdus stāvokļos, lai mazinātu muguras noslodzi. Sedlu krēslu Back App iespējams papildus aprīkot ar rāmja pamatni uz ritenīšiem, padarot to ērtāk un efektīvāk pārvietojamu. Krēsla pamatne ar ritenīšiem ietilpst sērijas Back App krēslu papildpiederumu klāstā un piestiprināma arī agrāk ražotiem krēsliem Back App.

Pilates krēsls Bristol - Ergonomiskais pilates krēsls ir risinājums, kas piemērots tieši Tev, ja mērķis ir uzturēt aktīvu dzīvesveidu un uzlabot ķermeņa stāju sēdus pozā. Ergonomiskajam pilates krēslam Bristol ir ar gaisu pildīts sēdeklis, kas līdzinās fitnesa bumbai. Sēdeklis ir nedaudz nestabils, lai tiktu stiprināts ķermenis un tiktu ievērota pareiza sēdus pozīcija. Atrodoties uz krēsla, apakšstilbi būs novietoti paralēli vienā līnijā ar mugurkaulu, kas veicinās pareiza sēdu stāvokļa ieņemšanu. Šī krēsla mērķis ir veidot pareizu sēdus pozīciju un stiprināt vēdera un jostas daļas muskulatūru. Aktīvā sēdēšana uz līdzsvara krēsla novērš saspringuma rašanos mugurā. Krēsls lieliski aizvieto parastu biroja krēslu un papildus tam darbojas kā trenažieris. Pilates krēsls Bristol aprīkots ar hromētu kājas statīvu un ir augstumā regulējams, tāpēc krēslu var ērti pielāgot atbilstoši individuālām darba vajadzībām.

Saistītie produkti
Biroja krēsls Milton ar noņemamu atzveltnes audumu, pelēka atzveltne
Biroja krēsls Milton ar noņemamu atzveltnes audumu, pelēka atzveltne
Art.nr. 122413
 • Ar noņemamu audumu
 • Ar sinhrono mehānismu
 • Roku balsti regulējami 2 virzienos
Līdzsvara krēsls Chester
Līdzsvara krēsls Chester
Art.nr. 211395
 • Mūsdienīgs dizains
 • Iestrādāta pilates bumba
 • Stiprina muskulatūru
Līdzsvara sedlu krēsls Back App
Līdzsvara sedlu krēsls Back App
Art.nr. 234661
 • Profilaksei pret muguras sāpēm
 • Uzlabo stāju
 • Augstumā regulējams

Radīt saistītos rakstus: