• Ātra piegāde
  • 3 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
7.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Kā izvēlēties piemērotāko biroja krēslu?

Kā izvēlēties piemērotāko biroja krēslu?
Raksts

Produkts, kura iegādē nekad nevajag pieļaut kompromisus, ir biroja krēsls. Nepareiza sēdus poza izraisa daudzas problēmas, tādēļ ļoti svarīgi, lai jūsu rīcībā ir krēsls, kas palīdz sēdēt pareizi.

 

Labs biroja krēsls seko ķermeņa kustībām, mazina saspringuma izraisītu traumu risku un palīdz sēdēt pareizi neatkarīgi no laika perioda. Citiem vārdiem, biroja krēslam ir izšķiroša nozīme gan labsajūtas, gan panākumu nodrošināšanā. Tomēr kāds modelis būtu vispiemērotākais? Šeit sniegti 5 svarīgi ieteikumi, kas palīdzēs izvēlēties pareizo biroja krēslu.

 

1.Cik stundas dienā jūs sēžat?
Vissvarīgākais jautājums ir, cik stundas dienā jūs plānojat pavadīt savā biroja krēslā. Pamatnoteikums ir šāds: jo vairāk stundu pavadāt sēžot, jo labāks krēsls ir nepieciešams. Lai palīdzētu izvēlēties vajadzībām atbilstošāko krēslu, mēs esam sadalījuši sēriju ieteicamajā sēdēšanas ilgumā – 4, 8, 12 un 24 stundas. Tas nozīmē, ka mūsu piedāvājumā ir viss, sākot ar vienkāršiem krēsliem, kas piemēroti, ja darba laikā apsēsties vajag vien retumis, līdz ekskluzīvākiem produktiem, kas nodrošina optimālu sēdēšanas komfortu pat sevišķi garas darba dienas garumā.

 


4 stundas: ja parasti darba laikā esat ceļā un apsēžaties tikai uz neilgu laiku, savu uzdevumu pildīs arī salīdzinoši vienkāršs krēsls.


8 stundas: ja sēžot pavadāt lielāko darba dienas daļu, jums nepieciešams ergonomisks krēsls ar labām regulēšanas iespējām.


12 stundas: vai parasti mēdzat uzkavēties darbā arī pēc darba laika beigām? Tad jums ir nepieciešams īpaši veidots krēsls ar visām ērtībām.


24 stundas: strādājat apsardzes telpā, vai līdzīgā vietā un nedrīkstat atstāt posteni? Tādā gadījumā jums ir vajadzīgs krēsls, kas atbilst sevišķi augstām pielāgošanas un komforta prasībām – tādi ir mūsu sertificētie krēslu modeļi.

 

2.Raugieties uz ergonomiskajām funkcijām
Lai krēsls sniegtu vajadzīgo atbalstu jūsu ķermenim, tam ir jāpielāgojas jūsu auguma garumam, svaram un ķermeņa formai. Mēs visi esam atšķirīgi, tādēļ vajadzētu raudzīties, lai krēslam būtu dažādas regulēšanas iespējas, kas nodrošina maksimālu komfortu.

 


 

3.Izvēlieties mehānismu, kas atbalsta ierastās kustības
Ir svarīgi, lai krēsla sēdeklis un atzveltne sekotu jūsu kustībām, jo ķermenis automātiski vēlas šad un tad mainīt savu pozu. Savstarpēji saskaņotu atzveltnes un sēdekļa kustību nodrošina krēsla mehānisms – arī uz to attiecas likums: kvalitāte atmaksājas.

 

4.Vairāk izvēles iespēju un piederumu
Papildus funkcijām, kas saistītas ar ergonomiskumu un kustībām, modeļa izvēli var ietekmēt noteikts aprīkojums vai iespējas, piemēram, daudzi dod priekšroku elpojošajai pītajai atzveltnei. Vienkāršākajiem krēslu modeļiem, roku un galvas balsti var būt pieejami kā papildpiederumi, vai arī ir iekļauti krēslu pamataprīkojumā.

 

5.Krāsa, forma un materiāls
Kad esat atraduši dažus savām vajadzībām atbilstošus krēslus, pienāk kārta patīkamākajai daļai - krēsla dizaina izvēlei. Daudzi mūsu piedāvātie krēslu modeļi pieejami dažādās krāsās, tādēļ jūs varat iekārtot biroju, izvēloties viena modeļa krēslus dažādās krāsās, vai vienas krāsas, bet dažādu modeļu krēslus. Runājot par materiālu, visbiežāk tiek lietoti krēsli ar auduma apdari, tomēr mūsu piedāvājumā ir arī krēsli ar mākslīgās vai dabīgās ādas apdari.

 

 

Tagad izvēle ir jūsu rokās. Mūsu plašajā piedāvājuma klāstā jūs noteikti atradīsit krēslu, kas piemērots jūsu vajadzībām neatkarīgi no tā, kas esat. Vai ir grūti izvēlēties? Vienmēr esat laipni lūgti sazināties ar mums - mēs priecāsimies jums palīdzēt!

 

Radīt saistītos rakstus: