• Ātra piegāde
  • 7 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Ēdamistabu, kafejnīcu un ēdnīcu mēbeles

Ēdamistabas mēbeles

 

Atpūtas telpas dod iespēju darbiniekiem ieturēt ikdienas maltītes un pavadīt laiku kopā ar kolēģiem neformālā gaisotnē. Ir ļoti svarīgi nodrošināt darbiniekiem kvalitatīvas ēdamistabas mēbeles, lai ikviens pusdienu pārtraukumā justos ērti, varētu labi atpūsties un sagatavoties nākamajam darba cēlienam. AJ Produkti piedāvā dažādas mēbeles un aprīkojumu ēdamistabām, ēdnīcām un atpūtas telpām, tostarp bāra krēslus, parastos krēslus, virtuves galdus, ratiņus un citas noderīgas lietas. Lasiet tālāk, lai uzzinātu par šiem produktiem:

 

Ēdamistabas krēsli

 

Mūsu ēdamistabas krēslus var izmantot dažādās ēdamzālēs, piemēram, skolās, sabiedriskās ēdnīcās, birojos un citviet. Šie krēsli ir pieejami ar sēdekļa augstumu no 260 līdz 495 mm, lai tos varētu pielāgot gan bērniem, gan pieaugušajiem. Piedāvājam dažādas krāsas, lai pieskaņotu krēslus darbvietas interjeram. No neitrālām krāsām - bērzs, dižskābardis, pelēks un melns līdz košām nokrāsām - zils, oranžs un zaļš. Lielāko daļu mūsu krēslu var uzglabāt sakrautus kaudzē vienu virs otra, kas atvieglo tīrīšanu un palīdz ietaupīt vietu. Daudziem mūsu krēsliem ir noapaļota sēdekļa priekšējā mala papildu komfortam. Tiem, kas vēlas ekonomiskāku risinājumu, iesakām izvēlieties mūsu plastmasas krēslus. Šie krēsli ir viegli tīrāmi, izturīgi un ir piemēroti intensīvai lietošanai skarbos apstākļos. Pie mums varat iegādāties gan polsterētus, gan nepolsterētus krēslus no dažādiem materiāliem. Mēs piedāvājam arī speciālus ratiņus ērtai krēslu transportēšanai darbvietās. Sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi.

 

Virtuves galdi

 

AJ Produktu mērķis ir piegādāt funkcionālus un jūsu prasībām atbilstošus galdus atpūtas un ēdināšanas telpām par vislabākajām cenām. Mūsu ražoto galdu pieejamie izmēri ir no 460 līdz 810 mm augstumā, 700 un 1730 mm platumā un no 600 līdz 2000 mm garumā. Mēs izgatavojam apaļus, taisnstūrveida un ovālus galdus. Atkarībā no pieejamās vietas varat izvēlēties sev piemērotāko. Tā kā lielākā daļa mūsu galdu ir izgatavoti no lamināta vai finiera koksnes, tie ir viegli kopjami. Ja savā atpūtas telpā vēlaties novietot vairāk nekā vienu galdu, mūsu apaļie galdi ar pjedestāla pamatni būs ideāla izvēle. Šie galdi ir piemēroti 3-4 cilvēku grupai un būs lielisks palīgs sarunu veicināšanai. Mēs nodrošinām arī saliekamus ēdamistabas galdus, kurus var ērti uzstādīt, ja tie ir nepieciešami, un tikpat ērti nolikt nost, ja tos nelieto. Pieejamas dažādas krāsas gan galda virsmām, gan kājām. Galda kājas var būt arī pelēki lakotas vai hromētas. Plašāku informāciju par mūsu galdiem lasiet produktu aprakstos.

 

Virtuves ratiņi

 

Mūsu ražotie virtuves ratiņi ir pieejami dažādos izmēros, un tiem ir 2 līdz 4 plaukti. Ratiņi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda, kas ir ārkārtīgi izturīgs materiāls. Pateicoties ērtajam rokturim un kvalitatīvajiem riteņiem, ratiņus būs viegli pārvietot. AJ Produktu izgatavotie ratiņi ir viegli tīrāmi, un tos var izmantot dažādās vidēs. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar mums. Piezvaniet mums vai izmantojiet mūsu tērzēšanas funkciju, lai uzzinātu vairāk par mūsu ēdamistabas galdu un krēslu komplektiem.

 

Interjera projekti

Mūsu interjera projektu vadītāji palīdzēs izvēlēties atbilstošāko risinājumu tieši Jums un izstrādās telpu iekārtojuma 3D plānojumus. Uzziniet vairāk šeit!