Ēdamistabu mēbeles

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Ēdamistabas mēbeles atpūtas telpām

Ēdamistabas mēbeles atpūtas telpām

Jebkurā iestādē, birojā, rūpnīcā vai jebkādā citā darbavietā noteikti ir kāda telpa, kurā cilvēki ietur maltītes, vienalga, vai tā būtu neliela virtuve, atpūtas telpa, vai kārtīga ēdnīca. Lai šādā telpā būtu patīkami uzturēties, ir vērts iegādāties ērtus un kvalitatīvus ēdamistabas galdus un krēslus. AJ Produkti piedāvā gan klasiskas, gan modernas un mūsdienīgas mēbeles ēdamistabām. Iepazīstieties tuvāk ar mūsu piedāvātajiem ēdamistabas mēbeļu komplektiem.

Komplekti restorāniem

Nodrošiniet lielāku komfortu un labāku estētiku savās atpūtas telpās, iegādājoties lieliskos AJ Produktu ražotos restorānu mēbeļu komplektus. Šīs mēbeles lieliski noderēs arī citiem gadījumiem, piemēram, rīkojot konferences un sapulces, kurās varētu būt nepieciešams nodrošināt lielāku ērtību un pievilcību salīdzinājumā ar parastajām ēdnīcu mēbelēm. Komplektā ietilpstošie ēdamistabas galdi ir pietiekami izturīgi intensīvai ikdienas lietošanai un labi kalpos arī prasīgā vidē. Šajā komplektā mēs esam iekļāvuši polsterētus krēslus, lai klientiem, darbiniekiem un visiem pārējiem būtu ērti sēdēt. Krēsli ir viegli uzglabājami, jo tos var sakraut citu virs cita, tādējādi ietaupot vietu un atvieglojot grīdas tīrīšanu. Elegants galds ar krēsliem būs lielisks papildinājums ikvienā telpā, kur nepieciešams parūpēties ne tikai ērtībām, bet arī telpu kopējo vizuālo tēlu.

Ēdamistabas mēbeļu komplekti

Mēs piedāvājam dažādus komplektus ar gaumīgiem un vizuāli pievilcīgiem galdiem un krēsliem, kas būs piemēroti virtuvēm, ēdamistabām vai ēdnīcām. Atkarībā no gaumes un budžeta, izvēlieties sev vispiemērotāko mēbeļu komplektu un pārveidojiet savu ēdamzonu. Komplekti sastāv no galda ar apaļu vai taisnstūrveida virsmu un pieskaņotiem krēsliem. Daudzos komplektos ietilpst galds ar lamināta virsmu, nodrošinot, ka tā ir gluda, cieta un izturīga pret skrāpējumiem. Lielākā daļa mūsu galdu stāv taisni arī uz nelīdzenām grīdām, pateicoties regulējamām kājām. Komplektā ietilpst mūsdienīgi un stilīgi ēdamistabas krēsli. Izvēloties krēslus ar noapaļotu sēdekļa priekšējo malu, jūs būsiet padomājuši ne tikai par ērtībām, bet arī par veselību, jo sēdēšana šādā krēslā palīdz mazināt spiedienu uz augšstilbiem un uzlabo asinsriti. Ēdamistabas komplekti sastāv no galda ar dažādu krēslu skaitu. Jums ir iespēja izvēlēties nepieciešamo krēslu skaitu: no 4 līdz 6. Šajā komplektā var izvēlēties arī krēslus, ko iespējams ērti sakraut vienu uz otra. Papildinformāciju atradīsiet mūsu mājaslapā.

Regulējami ēdamistabas galdi

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Ēdamistabas galdiStāvgaldi un bāra galdiSaliekamie krēsli