Slēdzenes – darbinieku un klientu personīgo mantu drošībai

Klientu un darbinieku personīgo mantu drošība ir viens no būtiskākajiem faktoriem, par ko nepieciešams parūpēties ikvienam uzņēmumam. Brīdī, kad darbinieki dodas pildīt savus pienākumus vai klienti izmanto uzņēmuma sniegtos pakalpojumus, svarīgi parūpēties par to, lai kā darbiniekiem, tā arī klientiem būtu iespēja droši un ērti uzglabāt savas personīgās mantas. Šādos gadījumos noderīgs risinājums ir garderobes skapīši un uzticamas slēdzenes.

AJ Produkti sortimentā atrodamas drošas, uzticamas un ērti lietojamas slēdzenes, kas sniedz iespēju parūpēties par maksimālu garderobes skapīšu drošību.

Durvju slēdzenes ikviena vajadzībām

AJ Produkti klāstā atrodamas durvju sledzenes ikviena vajadzībām. Pieejami gan tehniski vienkāršāki, gan advancētāki risinājumi, piemēram, piekaramās slēdzenes, cilindra slēdzenes, kodu slēdzenes un citi risinājumi. Slēdzenes ir ne tikai funkcionālas, bet arī vizuāli pievilcīgas. To gaumīgais un elegantais dizains lieliski papildina ikvienu skapīti, piešķirot tam patīkamu odziņu.

AJ Produkti sortimentā atradīsiet ne tikai izturīgas slēdzenes, bet arī nepieciešamos stiprinājumus un rīkus, to uzstādīšanai. Ielūkojieties mūsu sortimentā un izvēlieties drošības risinājumus, kas sniegs iespēju lieliski parūpēties par Jūsu uzņēmuma darbinieku un klientu sirdsmieru.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Garderobes skapjiGarderobes soli un drēbju pakaramie