Garderobes aprīkojums ģērbtuves iekārtošanai

Soli un citi piederumi ģērbtuvēm

Iedomājieties ģērbtuvi ar slidenām grīdām, bez apģērbu skapīšiem personīgo mantu glabāšanai, bez mēbelēm, kur pasēdēt un atpūsties. Šāda ģērbtuve noteikti radītu sliktu priekšstatu par jūsu uzņēmumu, tāpēc ir ļoti svarīgi ņemt vērā klientu vajadzības un iekārtot šo telpu pēc iespējas ērti un funkcionāli. AJ Produkti piedāvā kvalitatīvas mēbeles un piederumus ģērbtuvēm. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par risinājumiem funkcionālu un pārdomātu ģērbtuvju iekārtošanai.

Soli ģērbtuvēm

AJ Produkti piedāvā dažāda stila izturīgus un mūsdienīgus solus ģērbtuvēm. Piemēram, vienpusējo solu Stabil var novietot gan pie sienas, gan telpas vidū. Šī sola rāmis ir izgatavots no izturīgas tērauda caurules ar noturīgu pulverkrāsojuma virsmu. Tā kā šis sols ir aprīkots ar cinkota tērauda drēbju pakaramajiem, klientiem būs ērti novietot gan dvieļus, gan somas, gan citus priekšmetus. Ja vēlaties solus, kas neaizņem vietu uz grīdas, ieteicams iegādāties pie sienas skrūvējamus solus. Šie soli ir ar pulverkrāsotiem metāla stiprinājumiem un izturīgu sēdvirsmu, kas izgatavota no melna vai pelēka augstspiediena lamināta vai dabīga priedes koka.

Garderobes skapīši

Ērtai ģērbtuvei nepieciešami ne tikai komfortabli un parocīgi soli, bet arī mēbeles personīgo mantu glabāšanai, tāpēc AJ Produkti piedāvā dažādus garderobes skapīšus, kas piemēroti apģērba, naudasmaka, telefona, atslēgu un citu personīgo mantu uzglabāšanai. Garderobes skapīši ir dažādos izmēros, dažādās krāsās, ar dažādu durtiņu un nodalījumu skaitu, dodot jums iespēju izvēlēties savai darbavietai vispiemērotāko risinājumu. Pieejamās krāsas – melns, zils, zaļš, pelēks, dzeltens, sarkans un balts. Sīkāka informācija par katru produktu atrodama mūsu mājaslapā.

Paklāji mitrām telpām un trenažieru zālēm

AJ Produkti piedāvā vairāku veidu paklājus mitrām telpām un trenažieru zālēm, kas kalpo dažādiem mērķiem. Piemēram, trenažieru zālēm domātie paklāji ir paredzēti grīdas aizsardzībai, jo tie absorbē smagā aprīkojuma radīto slodzi un slāpē troksni. Savukārt mitrām telpām domātie paklāji lieliski noderēs pie peldbaseiniem, dušas telpās un citur, kur pastāv risks paslīdēt uz mitras grīdas un savainoties.