Drēbju pakaramie

Lieliski produkti par zemākām cenām.

Pērc šeit

113.-€
Cenas bez PVN

Pievilcīgi drēbju pakaramie birojiem

Mēteļi, jakas, cepures un citas virsdrēbes bieži vien aizņem daudz vietas biroja ieejas zonā, tāpēc mēs piedāvājam vizuāli pievilcīgus risinājumus, kas noderēs ne tikai kā mēbeles recepcijas telpai, bet arī ģērbtuvēs, darbinieku telpās un pat apģērbu veikalos. AJ Produktu plašajā klāstā atradīsiet dažādus apģērbu pakaramos, stangas un statīvus. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par dažiem no šiem produktiem.

Moderns drēbju pakaramais statīvs

Apskatiet mūsu modernos drēbju pakaramos statīvus, kas ir gan eleganti, gan funkcionāli pārdomāti. Pateicoties lielajam āķu skaitam, drēbju pakaramais statīvs palīdz ietaupīt vietu, un kalpos kā mūsdienīgs dizaina akcents ieejas zonā. Statīvs ir no tērauda ar baltu epoksīda pārklājumu, bet āķi ir izgatavoti no izturīgas baltas plastmasas. Šis statīvs var kalpot ne tikai apģērbu karināšanai, bet arī kā telpas sadalītājs, ja to aprīko ar stendiem lasāmvielai vai mākslīgajiem augiem.

Cepuru plaukts

AJ Produkti piedāvā stilīgu un kompaktu cepuru plauktu, kuru var viegli sakombinēt ar mūsu apģērbu pakaramajiem un apavu plauktiem. Mūsu ražoto cepuru plauktu dizains ir mūsdienīgs un labi iekļausies dažādās telpās, ne tikai ieejas zonās, bet arī ģērbtuvēs un darbinieku privātajās telpās. Plaukti izgatavoti no augstspiediena lamināta koksnes, kas ir izturīgs, ilgmūžīgs un viegli kopjams materiāls. Plaukti ir aprīkoti ar hromētiem āķiem, uz kuriem nekrājas putekļi un citi netīrumi. Šos cepuru plauktus var montēt arī pie sienas, tādējādi ietaupot vietu uz grīdas. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu produktiem, klikšķiniet uz to attēliem.

Pakaramie

Eleganti un izturīgi izliektas formas tērauda pakaramie, kas teicami piemēroti smagu mēteļu un cita apģērba novietošanai. Apģērba pakaramajiem ir moderna alumīnija krāsas lakojuma apdare, fiksēti āķi un noapaļotas malas, kas izgatavotas no koka. Piedāvājam pakaramo komplektus. Šos pakaramos var izmantot apģērbu pakāršanai birojos, uzgaidāmajās telpās un vestibilos. Domājot par ieejas paklājiem, apģērbu pakaramajiem vai cepuru plauktiem, vienmēr atcerieties, ka uzgaidāmajai telpai un garderobei jābūt pēc iespējas praktiskai un stilīgai. AJ Produkti piedāvā kvalitatīvus risinājumus, kas noteikti būs piemēroti gan jūsu darbiniekiem, gan apmeklētājiem. Vairāk informācijas atradīsiet mūsu mājaslapā.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Apģērbu statīviKafijas galdiņiRecepcijas galdi un letes