Drēbju pakaramie statīvi un plaukti

Barn med olika aktivitetsprylar

Ergonomiski risinājumi aktīvai skolai.

Pērc šeit

Praktiski un gaumīgi drēbju pakaramie birojiem

Aukstajā sezonā virsdrēbes var aizņemt daudz vietas un radīt nekārtību. Īpaši pie biroja ieejas, recepcijā vai citā vietā, kur daudziem cilvēkiem ikdienā jāuzglabā savas virsdrēbes. AJ Produkti piedāvā dažādu veidu drēbju pakaramos, apavu plauktus u.c. ieejas zonas mēbeles, kas gaumīgi iekļausies jebkurā telpā, noderēs darbinieku ģērbtuvē vai citās darbinieku telpās. Drēbju pakaramie un apavu plaukti, kā ari citi uzglabāšanas risinājumi sniegs iespēju parūpēties par kārtīgu un organizētu uzņēmuma vidi.

Apavu plaukti un birstes

Noteikta vieta apavu uzglabāšanai ir īpaši svarīga ražošanas uzņēmumiem, jo darbinieki strādājot noliktavā, visticamāk, lieto maiņas apavus. Mūsu piedāvājumā pieejamie apavu plaukti ir ietilpīgi un zem tiem ir viegli iztīrīt no apaviem nobirušos netīrumus. Tāpat pieejamas dažādas apavu birstes, kuras var lietot gan, lai notīrītu apavus pie ieejas, bet tikpat labi tās var noderēt, pārvietojoties starp biroju un ražošanas telpām uzņēmumā. Apavu plaukti un to tīrīšanas birstes ļaus parūpēties par uzņēmuma grīdu tīrību, tādējādi nodrošinot patīkumus un higiēniskus darba apstākļus.

Eleganti drēbju pakaramie klientiem

Iespaidu par uzņēmumu veido katra detaļa. Drēbju pakaramais ir gandrīz pirmais priekšmets, ar kuru saskaras uzņēmuma klients. Ja tas būs neērts, salūzis vai uz tā nepietiks vietas, tas var radīt negatīvu pirmo iespaidu par uzņēmumu. AJ Produkti klāstā pieejami moderni, ērti un ietilpīgi drēbju pakaramie un cepuru plaukti, kā arī drēbju statīvi, kuri atstās labu pirmo iespaidu katram uzņēmuma apmeklētājam. Uzņēmumā būtisku lomu spēlē ne tikai drēbju pakaramie statīvi, kas klientiem un apmeklētājiem sniedz iespēju ērti novietot savas virsdrēbes, bet arī citi praktiski risinājumi, piemēram, lietussargu turētājs.

Lai izvairītos no peļķēm birojā un lietussargu žāvēšanas dažādās vietās, lietussargu turētājs pie ieejas ir izcils risinājums. Tajā var novietot gan lietussargus ar uzņēmuma logo, gan darbinieku lietussargus, kuri statīvā varēs nožūt un neaizņems lieku vietu birojā. Tas būs lielisks drēbju statīva papildinājums un kopējā interjera elements.

Pakaramie – ērtai apģērba uzglabāšanai

Mūsu piedāvājumā pieejami dažādi apģērbu pakaramie, kuri noderēs, ja birojā plānoti drēbju statīvi. Tie ir moderni, gatavoti no izturīga tērauda un paredzēti smagu virsdrēbju ērtai uzglabāšanai. Pakaramie ir pieejami komplektos un tos var izmantot apģērbu pakāršanai birojos, uzgaidāmajās telpās un vestibilos. Ikviens AJ Produkti atrodamais drēbju pakaramais statīvs izceļas ar savu eleganto un mūsdienīgo dizianu. Turklāt pakaramie statīvi ir ne tikai vizuāli pievilcīgi, bet arī izturīgi un droši, tāpēc lieliski iederēsies visdažādāko jomu uzņēmumos un birojos.

Ieeja birojā ir svarīga darbinieku labsajūtai un biroja kārtībai. Ģērbtuvēm darbiniekiem ir jābūt ērtām un pietiekami aprīkotām, lai visam pietiktu vietas un tur būtu patīkami uzturēties. Recepcijas ieeja ir svarīga laba pirmā iespaida atstāšanai klientiem. AJ Produkti var nodrošināt ērtas un gaumīgas ieejas mēbeles, pakaramos un drēbju statīvus ikviena uzņēmuma vajadzībām.

Aplūkojiet mūsu plašo piedāvājumu un izvēlieties savām vajadzībām un vēlmēm piemērotākos drēbju statīvus, kā arī arī citas noderīgas mēbeles!

Pakaramie

Mūsu piedāvājumā pieejami dažādi apģērbu pakaramie, kuri noderēs ja birojā plānoti drēbju statīvi. Tie ir moderni, gatavoti no izturīga tērauda un paredzēti smagu virsdrēbju ērtai uzglabāšanai. Pakaramie ir pieejami komplektos un tos var izmantot apģērbu pakāršanai birojos, uzgaidāmajās telpās un vestibilos.
Ieeja birojā ir svarīga darbinieku labsajūtai un biroja kārtībai. Ģērbtuvēm darbiniekiem ir jābūt ērtām un pietiekami aprīkotām, lai visam pietiktu vietas un būtu tur būtu patīkami uzturēties. Recepcijas ieeja ir svarīga laba pirmā iespaida atstāšanai klientiem. AJ Produkti var nodrošināt ērtas un gaumīgas ieejas mēbeles, pakaramos un drēbju statīvus ikviena uzņēmuma vajadzībām.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Apģērbu statīviKafijas galdiņiRecepcijas galdi un letes