Dokumentu šķirošanas plaukti

Ievies aktīvos krēslus arī savā darbavietā!

Pērc šeit

Dokumentu šķirošanas skapji birojiem

Iedomājieties biroju, kurā papīri stāv kaudzēs uz darbinieku rakstāmgaldiem vai mētājas apkārt. Šādos apstākļos strādājot pastāv liels risks, ka svarīgi dokumenti var pazust, un būs nepieciešams krietni vairāk laika, lai atrastu vajadzīgo. Tieši tāpēc ir svarīgi ieguldīt risinājumos, kas palīdz veidot sakārtotu darba vidi. Mēs piedāvājam iepazīties ar AJ Produktu ražotajiem biroja uzglabāšanas skapjiem, kas kalpos dažādām vajadzībām, un ir pieejami par pievilcīgu cenu. Šeit jūs varat izlasīt par dažādiem dokumentu šķirošanas plauktiem no mūsu mēbeļu sortimenta.

Dokumentu šķirošanas skapji

Ikviens birojs regulāri saņem pasta sūtījumus, kurus nepieciešams sašķirot. Pateicoties mūsu piedāvātajiem dokumentu šķirošanas skapjiem, jūs varēsiet parocīgi uzglabāt vēstules, izdrukas, atsevišķas lapas un dokumentus. Šiem skapjiem ir daudz atsevišķu nodalījumu, pieejami gan vaļēji skapji, gan ar slēdzamām durtiņām. Daži slēdzamie skapji ir aprīkoti ar Master tipa centrālo atslēgu, lai visus nodalījumus varētu atvērt vienlaicīgi. Liekākajai daļai atvērto skapju ir iespējams mainīt nodalījumu plauktu augstumu atbilstoši vajadzībām. Skapji ir izgatavoti no lokšņu tērauda vai no lamināta, un abi šie materiāli ir viegli kopjami un izturīgi. Lielākajai daļai plauktu zem nodalījumiem ir iestrādātas alumīnija loksnes, kurās var ieslidināt etiķetes, lai būtu vieglāk orientēties skapja saturā. Lamināta skapji ir pieejami baltā, dižskābarža vai bērza tonī. Jums atliek izvēlēties to, kas vislabāk piestāv jūsu interjeram. Lai maksimāli izmantotu telpu, iesakām pie sienas skrūvējamus skapīšus. Sazinieties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju.

Dokumentu šķirošanas plaukti

AJ Produkti piedāvā plauktus, kas papildinās pasta šķirošanas skapjus, lai ērti varētu sagrupēt dokumentus un citus papīrus. Plauktam ir divi atvērta tipa nodalījumi. Katrā no tiem ir vieta 15 A4 formāta reģistra mapēm. Plaukts aprīkots ar lielu, izvelkamu darba virsmu ērtā augstumā. Uz darba virsmas šķirošanas laikā iespējams novietot visus sūtījumus un dokumentus, tādējādi optimizējot veicamo darbu. Virsmu var izmantot arī rakstīšanai. Uz plaukta iespējams novietot papildu plauktu ar korespondences šķirošanai paredzētiem nodalījumiem. Kā alternatīvu piedāvājam dokumentu šķirošanas sistēmu Ambitious, kas sastāv no plaukta ar atvērtiem nodalījumiem un skapīša. Līdzās pasta šķirošanas mēbelēm mēs piedāvājam arī skapjus ar bīdāmām durvīm, failu skapjus un daudzus citus risinājumus efektīvai dokumentu un failu mapju glabāšanai. Kombinācijā ar citām mūsu biroja mēbelēm iegūsiet kvalitatīvu un mūsdienīgu iekārtojumu savai darbavietai. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Apģērbu statīviKafijas galdiņiRecepcijas galdi un letes