Skolas ēdnīcas galdi

Barn med olika aktivitetsprylar

Ergonomiski risinājumi aktīvai skolai.

Pērc šeit

Praktiski un eleganti ēdnīcas galdi

Par ergonomikas pamatprincipiem nepieciešams domāt ne tikai mācību klasēs, bet arī ārpus tām. Ērti galdi un krēsli skolās ir viens no būtiskākajiem faktoriem, par to būtiski parūpēties ne tikai tiešajā mācību zonā, bet arī, piemēram, atpūtas stūrīšos un ēdnīcā. Lai arī skolas ēdnīcā bērni nepavada tik daudz laika, kā mācību klasē, ērts un praktisks galds ir būtisks aspekts, par ko nepieciešams parūpēties ikvienai izglītības iestādei.

AJ Produkti sortimentā atrodami praktiski, ergonomiski un vizuāli pievilcīgi ēdamistabas galdi, kas lieliski iederēsies ikvienas skolas vai bērnudārza kopējā dizainā, nodrošinot bērniem patīkamu vidi. Turklāt produktu klāstā atrodami ne tikai ēdamistabas galdi, bet arī citas noderīgas mēbeles skolām.

Dažādu formu un dizaina ēdnīcas galdi

AJ Produkti piedāvājumā atrodami skolas ēdnīcas galdi dažādās dizaina variācijās. Tie ir pieejami klasiskajā taisnstūrveida formā, tāpat atrodami apaļi un ovāli galdi. Masīvkoka galda virsmas tos padara par elegantiem un klasiskiem interjera elementiem, kas teicami iekļaujas ikvienas telpas kopējā dizainā. Turklāt daudzi pieejamie modeļi izceļas ne tikai ar savu vizuāli pievilcīgo, bet arī trokšņus slāpējošo virsmu, kas skolas ēdnīcā, kur vienlaikus uzturas daudzi desmiti skolēnu, ir lielisks ieguvums.

Ovāli un apaļi skolas ēdnīcas galdi

AJ Produkti sortimentā plašā klāstā atrodami ēdnīcas galdi ovālā formā. Tie ir ne tikai vizuāli pievilcīgi, bet arī praktiski. Ovāls vai apaļš ēdnīcas galds sniedz iespēju vienuviet sēdēt vairāk skolēniem, radot kopības sajūtu. Turklāt tie ir drošāks risinājums, nekā ierastie taisnstūrveida galdi, jo mēbeles noapaļotie stūri ļauj izvairīties no nevēlamiem atgadījumiem. Šī iemesla dēļ, galdi ir lieliski piemēroti arī bērnudārziem.

AJ Produkti plašajā produktu klāstā savām vajadzībām un vēlmēm skolas mēbeles atradīs ikviena izglītības iestāde. Sortimentā pieejami ne tikai ēdnīcas galdi, bet arī skolēnu galdi, krēsli, skapji un plaukti skolām, kā arī citas noderīgas mēbeles. Ielūkojieties AJ Produkti piedāvājumā un izvēlieties savām vajadzībām atbilstošāko risinājumu!