• Ātra piegāde
  • 7 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Biroja piederumi

Atklāj mūsu mēbeļu sērijas

Biroja piederumi labākai darba organizācijai

 

Pārdomāta un ērta darbavieta ir rūpīgi izplānota un aprīkota ar visiem nepieciešamajiem biroja un rakstāmgalda piederumiem. Ja vēlaties iegādāties kvalitatīvus biroja piederumus, tad tādus noteikti atradīsiet AJ Produktu plašajā biroja aprīkojuma un rakstāmpiederumu klāstā. Pārdomāta piederumu izvēle atvieglos jūsu darbu un ļaus strādāt ar lielāku atdevi. Iepazīstieties ar mūsu piedāvātajiem produktiem, kas ievērojami atvieglos jūsu ikdienu darbavietā.

 

Rakstāmgalda piederumi

 

Mēs piedāvājam daudz un dažādus biroja piederumus, piemēram, dokumentu statīvus, uzglabāšanas kastes, failu turētājus un citas noderīgas lietas. Papildinot biroja iekārtojumu ar šiem izstrādājumiem, būs garantija, ka visi dokumenti, faili un citas svarīgas lietas glabāsies sistemātiski noteiktā kārtībā. Turklāt mēs piedāvājam marķēšanas iekārtas, dokumentu smalcinātājus, elektriskos un tīkla uzlādes centrus, kabeļu aizsargus un citus piederumus birojiem. Sīkāka informācija par produktiem atrodama, klikšķinot uz katras kategorijas attēla.

 

Ergonomiski biroja piederumi

 

Katrs cilvēks ir pelnījis ērtu darbavietu. Lai radītu veselīgu un komfortablu darba vidi, ir vērts izvēlēties mūsu ražotos ergonomiskos produktus. Tas varētu būt kāds no AJ Produktu stāvgaldiem, ilgstošai sēdēšanai piemērots biroja krēsls vai jebkurš cits priekšmets, kas palīdzēs uzlabot darba vidi jūsu birojā. Starp precēm mūsu ergonomisko produktu klāstā atradīsiet regulējamas monitora rokas, kas ļauj izvēlēties sev visērtāko pozīciju darbam ar datoru. Tāpat pieejami rakstāmgalda roku balsti. Detalizētāku informāciju par produktiem lasiet mūsu mājaslapā.

 

Biroja tīrīšanas piederumi

 

Ar ērtām mēbelēm vien nepietiek – jārūpējas arī par to, lai birojs spīd un laistās no tīrības. Tieši tādēļ mēs piedāvājam dažāda veida atkritumu tvertnes birojiem, kā arī konteinerus atkritumu šķirošanai. Tirgojam arī tīrīšanas līdzekļus, atkritumu maisu statīvus, atkritumu maisus, grīdas lupatas, papīra dvieļu turētājus un citus piederumus, kas palīdzēs uzturēt tīru biroju. Iepazīstieties ar mūsu produktu plašo klāstu, lai izraudzītos sev vispiemērotāko risinājumu.

 

Pirmās palīdzības preces

 

Nelaimes gadījumi var notikt jebkurā darbavietā. Lai pienācīgi reaģētu, jāraugās, lai birojā vienmēr būtu pieejamas preces un aprīkojums pirmās palīdzības sniegšanai. Mēs piedāvājam dažādus produktus no šīs kategorijas, piemēram, aptieciņas jeb pirmās palīdzības komplektus, dažādus plāksterus, šķīdumu acu skalošanai, utt.. Lai uzzinātu vairāk par katru produktu, klikšķiniet uz preces apraksta.

 

Paklāji

 

Mēs piedāvājam praktiskus paklājus, kurus var novietot zem krēsliem vai arī jebkurā citā vietā birojā. Šie paklāji ne tikai aizsargā grīdas segumu no skrāpējumiem un citiem mehāniskiem bojājumiem, bet arī uzlabo komfortu stāvēšanas laikā, mazinot spriedzi kājās. Šie izstrādājumi ietilpst mūsu plašajā biroja un ergonomisko piederumu klāstā. Ja jums nepieciešams padoms vispiemērotākā risinājuma izvēlē, lūdzu, sazinieties ar mums.

 

Tāfeles

 

Piedāvājam baltas magnētiskās tāfeles, tāfeles ar statīvu un stikla tāfeles. Nepieciešamības gadījumā nodrošinām arī piegādi un montāžu. Izveloties piemērotako risinājumu, svarīgi zināt pielietojuma mērķus un katras tāfeles atsevišķās priekšrocības.

Uzzinit kā piemeklēt atbilstošāko tāfeli tieši Jums mūsu bloga rakstā. LASĪT ŠEIT.