Pirmās palīdzības piederumi

Ģērbtuve un garderobe

Kā Tu vari iekārtot tiešām funkcionālu ģērbtuvi

Uzzini šeit!

Pirmās palīdzības preces birojā

Vai zinājāt, ka visbiežāk traumas darbavietā rodas no paslīdēšanas, aizķeršanās vai kritieniem? Ārkārtējos gadījumos šādi negadījumi var izraisīt nopietnus ievainojumus, kuru dēļ cietušais būs spiests ņemt darba nespējas lapu. Tāpēc ir ļoti būtiski uzreiz sniegt cietušajam palīdzību, lai atvieglotu viņa stāvokli. Lai tas būtu iespējams, ikvienā darbavietā ir jānodrošina ne tikai biroja piederumi, bet arī viss nepieciešamais pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanai ārkārtas situācijā. AJ Produkti piedāvā dažādas medicīniskās preces, to skaitā pirmās palīdzības komplektus, dažādus pārsējus, šķīdumus acu skalošanai un citas preces, kas noderēs, ja birojā notikusi nelaime. Lasiet tālāk, lai iepazītos ar dažu produktu īsu aprakstu.

Plāksteri

Darbavietā vienmēr jānodrošina plāksteri, lai vajadzības gadījumā būtu iespējams pārsiet nelielus pirkstu ievainojumus. Plāksteri var noplēst nepieciešamajā garumā, tas ir elastīgs, ar labu uzsūktspēju un tā virspuse nav lipīga. Šie plāksteri netraucē saglabāt locītavu kustīgumu pat tad, ja apsējs uzlikts stingri. Šādu plāksteri būs iespējams uzlikt arī tad, ja pirksti ir eļļaini, taukaini vai slapji, tādēļ tie ir piemēroti gan ar ražošanu saistītām darbavietām, gan birojiem. Ja vēlaties uzzināt vairāk, klikšķiniet uz produkta attēla.

Pirmās palīdzības komplekts

AJ Produkti piedāvā labi aprīkotus pirmās palīdzības komplektus, kas būtu obligāti nepieciešami darbavietās, kur pastāv lielāks savainošanās risks. Ļoti ieteicams šādu komplektu turēt arī katrā birojā. Šo komplektu var izmantot gan noliktavās, rūpnīcās, būvniecības zonās un birojos. Komplektu var pieskrūvēt pie sienas, lai tam būtu vieglāk piekļūt. Komplektā ietilpst plāksteri, pārsēji, geli apdegumiem, acu skalošanas šķīdums, salvetes brūču tīrīšanai un pirmās palīdzības segas. Līdzi nāk instrukcija, kas palīdzēs jums saprast, kādam nolūkam un kādā veidā katrs produkts jālieto. Vairāk informācijas par šīm precēm atradīsiet mūsu mājaslapā.

Zāļu skapītis

Pirmās palīdzības preču un zāļu drošai uzglabāšanai darbavietā AJ Produkti piedāvā zāļu skapīšus ar vienu vai diviem nodalījumiem. Šajā skapītī būs iespēja droši uzglabāt visus pirmās palīdzības produktus. Skapīša plauktu augstums ir maināms pēc nepieciešamības. Mūsu piedāvātie zāļu skapīši ir ietilpīgi, tie ir skrūvējami pie sienas, lai ietaupītu vietu un lai tiem būtu ērti piekļūt. Dažādas pirmās palīdzības preces, piemēram, pirkstu pārsējus, plāksterus, ph neitrālu acu skalojamo šķīdumu, fizioloģisko šķīdumu un citus produktus, pie mums var nopirkt arī atsevišķi. Vairāk informācijas atradīsiet mūsu mājaslapā.