Ergonomiski biroja piederumi

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Ergonomiski piederumi papildus komfortam

AJ Produkti piedāvā plašā izvēlē kvalitatīvas biroja mēbeles, kas palīdzēs izveidot radošu darba vidi. Mēs ražojam ergonomiskus biroja krēslus, ergonomiskus rakstāmgaldus, stāvgaldus, aktīvos krēslus un daudz citu noderīgu preču. Ir pierādīts, ka šāda veida mēbeles novērš vai samazina lietotājam risku iedzīvoties muguras vai sprandas sāpēs un citās muskuļu un skeleta problēmās. Lai iegūtu maksimāli ērtu un ergonomisku darbavietu, iesakām mēbeles papildināt ar mūsu piedāvātajiem ergonomiskajiem piederumiem. Piemēram, dažāda veida monitoru rokām vai roku balstu. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par mūsu ergonomiskajiem piederumiem, un izvēlieties savām vajadzībām vispiemērotākos.

Monitora roka

AJ Produkti piedāvā trīs veidu monitora rokas. Pirmais veids ir monitora roka ar pieciem regulējamiem līmeņiem, monitora statīvu iespējams noliekt uz priekšu, uz aizmuguri un sānis. Otrs veids ir dubultā monitora roka, kas piemērota darbam ar diviem monitoriem vienlaikus. Trešā veida monitora roka ir aprīkota ar gāzes cilindru un vietu taupošu stiprinājuma skavu. Pielāgojot ekrānu pareizajā augstumā un leņķī, ir iespējams ergonomiski mazināt acu diskomfortu un saspringumu muguras un kakla muskuļos. Aprīkojot darba vietu ar monitora statīvu, iespējams izbrīvēt papildu vietu uz rakstāmgalda virsmas, ko citkārt mēdz aizņemt monitora pamatne. Monitora rokas ir izgatavotas alumīnija pelēkā tonī, tāpēc viegli iekļausies ikvienā mūsdienīgā interjerā. Lai uzzinātu vairāk par katru izstrādājumu, klikšķiniet uz produkta apraksta.

Roku balsts

Lai radītu sev ērtu darbavietu, ideāli noderēs AJ Produktu piedāvātais polsterētais roku balsts. Roku balsts mazina apakšdelmu un plauktu locītavu saspringumu laikā, kad tiek veikts darbs ar datoru. Profilaktiski novērš saspringumu rokās, plecu un kakla apvidū. Rezultātā ķermenis ieņem ergonomisku, ērtu stāvokli. Īpaši noderīgs darba piederums arī stāvoša darba veicējiem. Apakšdelmu atbalsts ir asimetriskas formas un piemērots labročiem. Nodrošina papildu atbalstu labajai rokai, kas tur datorpeli. Atbalsts viegli piestiprināms pie dažādu formu un izmēru galdiem. Roku balsts ir melnā krāsā un tas ir viegli tīrāms. Ja jums nepieciešama palīdzība, izvēloties piederumus darbavietai, sazinieties ar mums.