Piezīmju statīvi un citi vizuālie palīglīdzekļi darbavietai

Papīra lokšņu bloku turētāji un citi līdzīgi piezīmju statīvi ir vieni no visbiežāk izmantotajiem vizuālajiem palīglīdzekļiem birojos, sapulču telpās un mācību iestādēs. Lielākā daļa šo statīvu ir mobili un viegli pārnēsājami. Mūsu mājaslapā atradīsiet detalizētu informāciju par katru no šiem produktiem, lai varētu izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko.

Trīskāju baltās tāfeles

AJ Produkti piedāvā trīskāju baltās tāfeles, kuras mēdz dēvēt arī par ekonomiskās klases papīra lokšņu turētāju statīviem. Šīs tāfeles ir aprīkotas ar magnētisku baltu virsmu, kas piemērota sausajai tīrīšanai. Komplektā šim statīvam var iegādāties pilna garuma paplāti rakstāmpiederumiem. Produktam stabilitāti nodrošina stieņi, kas savieno aizmugurējās kājas. Statīva augstums ir regulējams, pateicoties tā teleskopiskajām kājām. Trīskāju statīvs ir ļoti parocīgs izmantošanai klasēs, lekciju telpās un citās līdzīgās vietās. Pie statīva var piestiprināt A1 formāta standarta papīra lokšņu bloku. Šādu statīvu būs ērti izmantot grupu diskusijās, neformālās prezentācijās un mācību procesā. To var novietot arī recepcijas zonā, lai pierakstītu dažādus paziņojumus apmeklētājiem vai darbiniekiem. Lai uzzinātu vairāk par katru no šiem produktiem, klikšķiniet uz produkta attēla.

Mobilie papīra lokšņu statīvi / piezīmju dēļi

AJ Produkti piedāvā daudzfunkcionālus mobilos piezīmju dēļus, kas kalpos kā laba alternatīva stikla tāfelēm. Šie statīvi ir aprīkoti ar pieciem ritenīšiem, kas nodrošina maksimāli ērtu pārvietošanu. Ritenīšus var nofiksēt, lai rakstīšanas laikā statīvs nekustētos. Šis piezīmju dēlis ir aprīkots ar plauktu flomāsteriem, magnētiem un citiem piederumiem. Rāmis ir melns, bet rakstāmā virsma ir baltā krāsā. Dēlim var piestiprināt papīra lokšņu bloku. Piezīmju dēļa virsma ir magnētiska un to var izmantot, lai demonstrētu dažādus grafikus, skices un citus vizuālos materiālus. Šāds piezīmju dēlis būs ļoti noderīgs palīglīdzeklis biroja telpās, skolas klasēs vai gaiteņos un pat recepcijas zonās un birojos.

Rasējumu iekarināmās sistēmas

AJ Produkti piedāvā iekarināmās sistēmas efektīvai rasējumu, karšu, plakātu, CAD skiču un citu lielformāta dokumentu uzglabāšanai līdz pat A0 formāta izmēram. Lapas var viegli pāršķirt un izņemt. Iekārta ir izgatavota no viegla alumīnija, tāpēc tās pārnēsāšana jums nesagādās ne mazākās grūtības. Līdztekus iepriekš minētajiem produktiem mēs piedāvājam arī dažādus rakstāmpiederumus, piemēram, marķierus, tāfeļu tīrītājus un lupatiņas, kā arī citas noderīgas preces prezentāciju telpām un citviet. Ar produktu parametriem var iepazīties mūsu mājaslapā.