Stikla tāfeles

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Stikla tāfeles - mūsdienīgs interjera papildinājums skolā vai birojā

Viens no risinājumiem, kas ir nepieciešams prezentācijām, ideju ģenerēšanas pasākumiem vai mācību stundu laikā, ir stikla rakstāmtāfeles. AJ Produkti piedāvā vizuāli pievilcīgas, izturīgas un viegli kopjamas stikla tāfeles. Kā atrast savējo?

Dažādas krāsas un veidi

AJ Produkti piedāvā tāfeles vairākās krāsās, lai ikviens varētu izvēlēties savam birojam vispiemērotāko. Mūsu sortimentā atradīsi dažādus tāfeļu veidus atkarībā no pielietojamības. Piemēram, ja Tev nepieciešams regulāri izmantot tāfeli, izvēlies tādu, kas stiprinās pie sienas. Savukārt, ja vēlies vienu tāfeli, kuru var izmantot jebkurā biroja vietā, tad piemērots risinājums būs pārvietojama stikla tāfele ar statīvu.

Stikla tāfeles praktiskie aspekti

Šīs tāfeles izgatavotas no rūdīta optiskā stikla, kas produktam piešķir nevainojamu izskatu un krāsas reprodukciju. Gludā virsma atvieglo rakstīšanu un tāfeles notīrīšanu, tāpēc tās ir piemērotas regulārai lietošanai. Tām nav rāmja un stiprinājumi ir paslēpti aizmugurē, līdz ar to tāfele kalpos arī kā estētisks papildinājums Tavam interjeram.
Magnētiskā stikla tāfele savukārt ir labs risinājums, ja nepieciešams piestiprināt informāciju, ziņojumus, attēlus vai citus vizuālos uzskates materiālus.
Izvēloties tāfeli, jāizvērtē arī, cik liela tā nepieciešama. Ja tāfele kalpos ne tikai rakstīšanai, bet arī dažādu paziņojumu piestiprināšanai, vēlams izvēlēties iespējami lielāku, taču, ja tā būs, piemēram, kā vieta, kur ik dienu tiks uzrakstīti daži svarīgākie darbi, pilnīgi pietiks ar kompalta izmēra tāfeli.

Stikla tāfele un tās piederumi

AJ Produkti piedāvā iegādāties arī piemērotus aksesuārus, lai tāfele kalpotu kā nevainojams vizuālais papildinājumus prezentācijās, sapulcēs vai ideju ģenerēšanas pasākumos. Piemēram, Tu vari iegādāties stikla tāfelēm domāto piederumu sākuma komplektu, kurā ietilpst viss, kas nepieciešams tāfeles lietošanai un tīrīšanai – četri flomāsteri, magnētisks rakstāmpiederumu turētājs, magnēti, sūklis un aerosols tāfeles tīrīšanai. Šos produktus var iegādāties arī atsevišķi.

Arī stilam ir nozīme
Lai arī, iegādājoties stikla tāfeli, primārais kritērijs lielākoties ir tieši funkcionalitāte un kvalitāte, lai tāfele iespējami labi pildītu savas funkcijas - būtu viegli tīrāma, nenoskrāpētos, būtu ērti lietojama, taču nevajag aizmirst arī par dizainu.

Atbilstoši izvēlēta tāfele kļūs arī par dizaina elementu, tāpēc tā jāizvēlas krāsas tonī, kas piestāvēs esošajam telpas interjeram. Iespējams, tāfele var iekļauties vienotā ansamblī ar citiem pie sienas izvietotiem dekoriem, piemēram, fotorāmīšiem vai mākslas darbiem.

Nepieciešama tāfele?

Līdztekus stikla tāfelēm AJ Produkti produktu klāstā atrodami arī dažāda veida ziņojumu un piezīmju dēļi, kā arī tāfeles ar statīvu. Sazinies ar mums un mēs palīdzēsim piemeklēt atbilstošāko tāfeli tieši Tev!