Piederumi tāfelēm

Rakstāmpiederumi kvalitatīvai prezentācijai

Sagatavot kvalitatīvas prezentācijas daudzos uzņēmumos ir viens no svarīgākajiem uzdevumiem, un tāpēc ir ļoti būtiski visu izdarīt pareizi. Prezentācijas ir nepieciešamas dažādās sapulcēs, ideju izklāstiem, svarīgu jautājumu apspriešanai ar darbiniekiem un citām vajadzībām, tādēļ uzņēmumu īpašniekiem jābūt gataviem ieguldīt līdzekļus ne tikai kvalitatīvu biroja mēbeļu iegādē, bet arī atbilstošu rakstāmtāfeļu un citu piederumu nodrošināšanā. Prezentācija palīdz izklāstīt būtiskākos argumentus, pierakstīt svarīgus tematus un stratēģijas, kas noderēs darbiniekiem un klientiem. Lai atvieglotu uzņēmumu darbu ikdienā, AJ Produkti piedāvā augstas kvalitātes preces prezentācijām, tostarp lieliskus rakstāmpiederumus.

Tīrīšanas aerosoli

Mēs piedāvājam ikdienā ļoti noderīgus un parocīgus aerosolus, kas palīdzēs notīrīt no baltās tāfeles jebkuras marķieru atstātās pēdas. Šie aerosoli ir labāks risinājums nekā ūdens un mazgāšanas līdzekļa izmantošana, jo tie nerada traipus un nebojā tāfeles virsmu. Mūsu aerosoli ir īpaši izstrādāti balto tāfeļu tīrīšanai un notīrīs ne tikai tinti, bet arī pirkstu nospiedumu pēdas un jebkādus citus netīrumus. Izsmidzinātais līdzeklis ātri nožūst, tāpēc tāfeli var turpināt lietot gandrīz vai tūlīt pēc notīrīšanas. Mūsu aerosoli bioloģiski sadalās un nav toksiski, tāpēc tie ir lieliski piemēroti izmantošanai arī skolās. Vairāk informācijas par šo produktu meklējiet mūsu mājaslapā.

Magnētiskie tāfeļu tīrītāji

Tāfeļu tīrītājs, kas ar magnētu turas pie tāfeles virsmas, ir vēl viens parocīgs piederums, kas lieti noderēs darbā ar balto tāfeli. Tīrītāja virsmai ir piestiprināts mīksts sūklis, kuru nepieciešamības gadījumā var nomainīt. Ar šo sūkli var notīrīt pat visnoturīgākos traipus no tāfeles.

Rakstāmvirsmas

AJ Produkti piedāvā dažādus produktu veidus izmantošanai konferenču telpās, piemēram, papīra lokšņu blokus ar statīviem, stikla rakstāmtāfeles un piezīmju dēļus. Papīra lokšņu bloku statīvi ir parocīga alternatīva tradicionālajiem pie sienas stiprināmajiem piezīmju blokiem. Mūsu piedāvātās stikla tāfeles arī būs lielisks, funkcionāls un efektīvs prezentāciju palīglīdzeklis. Pie mums var iegādāties gan tīrīšanas līdzekļus tāfelēm, gan citus piederumus, piemēram, magnētus, dažādus marķierus un flomāsterus, līmlentes un citas lietas. Pieejams arī sākuma komplekts ar visu nepieciešamo darbam ar tāfeli. Lasiet vairāk par šiem produktiem mūsu mājaslapā.