Elegantas griestu lampas Jūsu darbavietai

Elegantas griestu lampas Jūsu darbavietai

Pienācīgs apgaismojums ir katras darbavietas neatņemama sastāvdaļa, papildinot interjeru ar īpašiem akcentiem un nodrošinot praktisko pusi – pašu apgaismojumu, iespējams parūpēties par ne tikai vizuāli pievilcīgu, bet arī veselībai draudzīgu darba vietu. Teicami apgaismota darba vide paaugstinās darbinieku ilgtspējīgu darbību, turklāt elegants apgaismojums atstās pozitīvu iespaidu klientu un viesu acīs. Lai pilnībā izmantotu šos aspektus Jūsu labā, iesakām aplūkot mūsdienīgos, inovatīvos un pievilcīgos biroja apgaismojuma risinājumus no AJ Produkti preču klāsta. Produktu klāstā ietilpst modernas griestu lampas tiešajai darba zonai, atpūtas telpām, vestibiliem, kā arī griestu lampas virtuvei. Piedāvātais griestu apgaismojums piemērots izvietošanai pie biroja ieejām, recepcijas telpās, ēdamzālēs, atpūtas telpās, biroja kabinetos un citās telpās. Zemāk esam apkopojuši dažādas pieprasītas lampas, lai Jūs labāk izprastu AJ Produkti apgaismojuma klāstu.

Griestu lampa Ellipse

Pievilcīga un mūsdienīga dizaina griestu lampa Ellipse papildina jebkuru iekārtojumu kā veiksmīgs dizains elements. Lampa izgatavota no kvalitatīva metāla un eliptiskas formas kupola, un ir papildināta ar apdari no elegantām vara detaļām. Lampu iespējams fiksēt pie griestiem, izmantojot āķi kopā ar baltu auduma vadu. Šis griestu apgaismojums ir teicami piemērots izvietošanai atpūtas telpās, recepcijās, vestibilos un citviet.

Griestos iekārta Lampa Svedala

Iesakām aprīkot darbavietu ar vienu vai divām griestu lampām Svedala, radot neuzkrītošu, taču atbilstošu apgaismojumu. Pievilcīgā dizaina griestu lampa izgatavota ar cilindrisku kupolu no pelēka auduma ar matēta tērauda detaļām. Šie elementi piešķir giestu lampai unikālu, mūsdienīgu izskatu, kurš iederas teju jebkurā telpas interjerā. Lampu pie griestiem iespējams piestiprināt ar metru garu vadu.

Griestu lampa Diablo

Griestu lampa Diablo ir izstrādāta ar domu radīt telpā retro stila noskaņu. Aprīkojiet savu darbavietu ar šo lampu, lai radītu gaumīga iekārtojuma sajūtu. Lampas kupols izgatavots no kvalitatīva metāla. Kupola konstrukcijas slāņojums rada burvīgu apgaismojumu. Lampas komplektācijā iekļauta spuldzīte.

Griestu lampa Elba

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Grīdas starpsienas Plaukti