Biroja plaukti

Biroja mēbeles - biroja plaukti un skapji

Kā Tu vari izvēlēties piemērotākos biroja plauktus un skapjus

Uzzini šeit

Biroja plaukti un plauktu sistēmas

Jo pārdomātāk būs iekārtotas biroja telpas, jo labāk tajās jutīsies darbinieki un efektīvāk varēs veikt darba pienākumus. Viens no noderīgiem palīgiem biroja sakārtošanā ir biroja plaukti un plauktu sistēmas, kurās pārskatāmi izvietot dokumentu mapes vai citas biroja lietas.

Materiālu priekšrocības

Tā kā tradicionālā birojā plauktu noslodze nav milzīga, materiāla izvēles galvenais kritērijs ir ārējais izskats, kas iekļausies interjerā. Visbiežāk biroju plaukti tiek izgatavoti no lamināta, finiera vai tērauda loksnēm.
Lamināts ir cenas ziņā pieejama izvēle, tam nav nepieciešama specifiska kopšana, tas neuzsūc mitrumu. Noderīgi arī, ka virsma ir cieta, gluda un izturīga pret skrāpējumiem
Finiera virsmas tiek veidotas no dabīgās koksnes, līdz ar to materiālam piemīt īpaši dabīga aura, kas labi iekļaujas interjerā. Jārēķinās, ka līdz ar to pret šiem plauktiem jāattiecas ar atbilstošu rūpību, kā arī der zināt, ka finiera virsmām vislabāk piestāv dabīgie krāsu toņi.
Savukārt no tērauda loksnēm izgatavoti plaukti vairāk būs piemēroti industriālām vietām, jo tie ir īpaši izturīgi pret mehānisku slodzi, tāpēc piemēroti intensīvai lietošanai. Ja birojs ir veidots industriālā stilā, arī tur šādi plaukti iederēsies un radīs savu īpašo auru apvienojamā ar augstu slodzes izturību.
Tērauda plauktus bieži izvēlas izvietot, piemēram, arhīvos vai dažkārt arī grāmatnīcās, kur šādos plauktos var glabāt īpaši lielas un smagas papīra kaudzes.

Biroja plaukti interjerā

Grūti iedomāties interjeru, kuram nepiestāvētu koks – dizaina ziņā tas ir viens no universālākajiem materiāliem. Ērti, ka dažādus plauktus un to izvietojumu var pieskaņot telpas interjeram, viegli mainīt to atrašanās vietu.
Tāpat nepieciešamības gadījumā plauktus var papildināt ar dalītājiem, padarot tos vēl pārskatāmākus un ērtāk lietojamus.

Dažādi izmēri

AJ produkti sortimentā pieejami dažādu izmēru plaukti birojam. Cik lielu izvēlēties, ir atkarīgs no pieejamās platības kā arī priekšmetiem, kurus paredzēts plauktos uzglabāt.
Plati plaukti var būt lieliski piemērota vieta telpaugiem, rāmīšiem ar sertifikātiem, apbalvojumiem fotogrāfijām utml. Bez tam ērti, ka plaukts neaizņem vietu telpā – tas tiek stiprināts pie sienas un tam atradīsies vieta teju jebkurā telpā.

Ar vai bez durvīm

Jāizvērtē, vai tiešām nepieciešami vaļēji plaukti vai varbūt tomēr labāka izvēle ir verami skapīši. Ja plauktos paredzēts glabāt lietas, kuras ir skaistas, kuras vēlams redzēt gan darbiniekiem, gan apmeklētājiem, piemēram, grāmatu kolekcijas, uzņēmuma saņemtos apbalvojumus, telpaugus utml., tad pareizākā izvēle būs vaļējs plaukts, kura saturs pilnībā paveras skatam.
Savukārt, ja nepieciešams noglabāt, piemēram, dokumentu kaudzes, dažādas saimnieciskas lietas un citus priekšmetus, kurus nav jāredz apmeklētājiem, atbilstošāka izvēle būs skapji ar veramām vai bīdāmām durvīm.

Kā izvēlēties?
Pirms skatāties AJ produkti sortimentā, uzdodiet sev vairākus svarīgus jautājumus. Atbildes uz tiem palīdzēs izvēlēties tieši konkrētajam birojam piemērotākos plauktus vai plauktu sistēmas.
Ko plānots glabāt plauktos un cik tas sver?
Cik vietas pie sienas iespējams atvēlēt plauktiem?
Vai nepieciešami vaļēji plaukti vai varbūt tomēr skapīši?
Pie kāda materiāla (ģipškartona, koka, mūra) sienām tiks stiprināts biroja plaukts?
Kāds ir kopējais telpas interjers, kādas krāsas un materiāli tajā dominē?
Kad atbildes uz šiem jautājumiem ir skaidras, atliek vien aplūkot AJ Produkti piedāvājumu! Biroja plaukti tur atrodami plašā sortimentā.