Sienas pulksteņi

Iekārtojot darbavietu, ne visiem uzreiz ienāk prātā iegādāties arī sienas pulksteni, bet nevajadzētu aizmirst, ka tieši pulkstenis palīdz mums iekļauties konkrētos grafikos un nenokavēt termiņu. AJ Produkti piedāvā dažādus sienas pulksteņus, kas lieliski iekļausies jebkurā darbavietā, sākot ar skolu un beidzot ar biroju. Mūsu ražotie pulksteņi kalpo ne tikai kā laikrāži, bet pilda arī dekoratīvu funkciju. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kādus pulksteņu modeļus mēs piedāvājam, lai izvēlētos tādu dizainu un krāsu, kas jums būs vispiemērotākā.

Standarta sienas pulksteņi

AJ Produkti piedāvā krāsainus sienas pulksteņus, kas atdzīvinās jebkuru telpu. Šiem pulksteņiem ir vienkārša balta ciparnīca ar lieliem melniem cipariem no 1 līdz 12, kas ir ļoti ērti saskatāmi. Pulksteņiem ir arī sekunžu rādītājs un sīki cipariņi, lai precīzi saskatītu arī minūtes un sekundes. Pieejamās pulksteņu rāmju krāsas – melns, laima zaļš, pelēks, violets, gaiši zils un sudrabots. Mūsu laikrāži ir pieejami dažādos izmēros – atradīsiet arī plašām telpām, piemēram, ēdnīcām piemērotus sienas pulksteņu modeļus. Sīkāku informāciju par katru pulksteni atradīsiet, klikšķinot uz katra produkta apraksta un parametriem.

Unikāli sienas pulksteņi

AJ Produkti piedāvā ne tikai standarta, bet arī ar unikālām funkcijām papildinātus sienas pulksteņus. Piemēram, mūsu modernais un stilīgais daudzfunkciju pulkstenis jums ne tikai rādīs laiku, bet ir aprīkots arī ar gaisa temperatūras un mitruma rādītāju. Cits modelis automātiski pāriet no vasaras uz ziemas laiku un otrādi – jums atliek vien iestatīt nepieciešamo laika zonu. Savukārt mūsu trīsdimensiju pulkstenis ir lielisks dizaina elements mūsdienīgā darba vidē. Šis ir unikāla dizaina pulkstenis ar 3D cipariem un sudrabotiem rādītājiem, kas izceļas uz melna fona. Ja jums nepieciešams padoms vispiemērotākā sienas pulksteņa izvēlē, sazinieties ar mums. Plašajā AJ Produktu klāstā atradīsiet arī citus biroja piederumus, piemēram, stikla tāfeles, ziņojumdēļus un daudz citu noderīgu preču, kas palīdzēs jums pārdomāti un ērti iekārtot savu darbavietu.