Sienas stikla tāfeles

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Sienas stikla tāfeles – elegants un parocīgs rīks

Vizuālo materiālu izmantošana sapulču un prezentāciju laikā ir lielisks veids, kā paspilgtināt stāstījumu un klausītājiem palīdzēt daudz efektīvāk uztvert jauniegūto informāciju. Tieši tādēļ uzņēmumos lieliski noder sienas stikla tāfeles. Tās ir parocīgs, praktisks un elegants papildinājums, kas sniedz iespēju vienkopus atspoguļot visu nozīmīgāko informāciju.

AJ Produkti sortimentā ir atrodamas dažāda izmēra un dizaina stikla tāfeles, kas teicami iederēsies jebkura uzņēmuma kopējā interjerā un piešķirs tam mūsdienīgu odziņu.

Tāfeles ikviena gaumei

AJ Produkti piedāvājumā ir atrodamas dažādu krāsu, izmēru un formu tāfeles, tādēļ ikvienam ir iespēja izvēlēties savai gaumei un vajadzībām piemērotāko risinājumu. Pieejami gan klasiskāki varianti, kā balta tafele ierastajā taisnstūra formā, gan arī unikāli risinājumi, kā stikla karte pasaules veidolā. Tieši tā, arī pasaules karte pie sienas var būt noderīgs un elegants papildinājums uzņēmumu birojos.

Ērtai informācijas atspoguļošanai

Sienas stikla tāfeles ir ne tikai pievilcīgs, bet arī praktisks risinājums. Pie tām iespējams piestiprināt dažādus vizuālos materiālus, izmantojot magnētus. Tāpat, protams, uz tām iespējams rakstīt, izmantojot flomāsterus, kurus pēc iespējams pavisam vienkārši noslaucīt, neatstājot nekādas lietojuma pēdas.

AJ Produkti klāstā atrodamie produkti lieliski iederēsies dažādu jomu uzņēmumos. Tāpat tie var būt lielisks papildinājums arī mājās, piemēram, tava pasaules karte teicami noderēs, lai atzīmētu jau apmeklētās vai tikai ieplānotās ceļojumu vietas.