Saliekamie galdi

Biroja mēbeles un interjers

Apskati radošus ieteikumus un profesionālus padomus biroja interjera uzlabošanai!

Lasi mūsu ieteikumus un iedvesmas stāstus šeit!

Kvalitatīvi saliekamie galdi vietām ar intensīvu noslogojumu

Vietām, kurās galdiem ir īpaši augsta noslodzes intensitāte, ir īpaši svarīgi izvēlēties kvalitatīvas un ilgmūžīgas mēbeles, kas ekspluatācijas laikā nezaudē savas īpašības.

Īpašas prasības

Iztēlojieties galdus skolas ēdmtelpā vai brīvdabas pasākumā! Mēbeles tur pakļautas gan fiziskai slodzei, gan dažādiem citiem “izaicinājumiem”, piemēram, uz tām regulāri var tikt izlieti dzērieni. Kā galdam “izdzīvot” šādos apstākļos?
Galdam vietās ar intensīvu noslogojumu tiek izvirzītas visaugstākās izturības un kvalitātes prasības, jo, visticamāk, tiek sagaidīts, lai galds kalpotu iespējami ilgi un eksplutācijas laikā nezaudētu savu kvalitāti. Tieši tāpēc izvēle ir jāveic pārdomāti.

Divi vienā - dizains un funkcionalitāte

AJ Produkti sortimentā atrodami no kvalitatīviem materiāliem izgatavoti saliekamie galdi, kas izceļas ar pārdomātu dizainu. Līdz ar to tie piemēroti skolu un bērnudārzu ēdināšanas telpām, kurās ir īpaši intensīvs noslogojums. saliekamie galdi ir ērti tīrāmi, kā arī nepieciešamības gadījumā ātri iespējams ātri atbrīvot telpu no tiem. Galdi ir salīdzinoši viegli, ērti saliekami un transportējami, tāpēc labi piemēroti arī dažādiem brīvdabas pasākumiem.

Praktiski saliekamie galdi

Ēdamistabās, prezentācijās, konferencēs, kā arī brīvdabas pasākumos, ir būtiski, lai ir pieejami galdi, ko var viegli uzstādīt, ērti transportēt un kas ir pietiekami izturīgi. Noderīgi, ja galdus var sabīdīt kopā pa vairākiem, pielāgojoties dažādām situācijām.

Ilgmūžīgs salokāmais galds ēdamistabai

Izvēloties saliekamus galdus skolas ēdamzonai, viens no ļoti būtiskajiem ieguvumiem būs iespēja šīs mēbeles ātri novākt un uzglabāt parocīgā veidā. Līdz ar to mācību iestāde iegūs iespēju vajadzības gadījumā izmantot ēdamzāli arī citiem nolūkiem, neieguldot lielas pūles telpas pārveidē.

Sortimentā arī piederumi

Ja nepieciešams salokāms galds, iespējams, būs noderīgi arī tā piederumi. Piemēram, AJ Produkti piedāvā speciālus ratiņus ērtai un parocīgai saliekamo galdu pārvadāšanai, galda kāju gumiju komplektus, kas novērš galda iegrimšanu zemē, ja to uzstāda ārpus telpām, bet telpās aizsargā mīkstos grīdas segumus no bojājumiem. Savukārt ātrākai un vieglākai galdu salocīšanai un atlocīšanai lieti noderēs šim nolūkam paredzēts speciāls instruments.
Apskati, cik daudzveidīgi saliekamie galdi atrodami AJ Produkti sortimentā!

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Ēdamistabas galdiStāvgaldi un bāra galdiSaliekamie krēsli