Ieejas paklāji

Barn med olika aktivitetsprylar

Ergonomiski risinājumi aktīvai skolai.

Pērc šeit

Sevišķi izturīgi ieejas paklāji

Pirmais iespaids par jūsu darbavietu rodas, pārkāpjot slieksnim, vienalga, vai tā būtu viesnīca, biroju ēka, mazumtirdzniecības veikals vai jebkuras citas komerctelpas. Apmeklētāji uzreiz pamanīs, vai telpas ir vizuāli pievilcīgas un funkcionāli pārdomātas. Lai panāktu labu pirmo iespaidu par savu darbavietu, rūpīgi jāpārdomā, kādas mēbeles un aprīkojumu izvēlēties recepcijas zonai un sanāksmju zālēm. Taču šis tas var aizmirsties, piemēram – funkcionāls paklājs ieejas zonā. Mūsuprāt, ieejas zonas paklājs ir ļoti svarīgs interjera elements, jo tas ļoti lielā mērā palīdz samazināt risku paslīdēt, paklupt vai nokrist. AJ Produkti piedāvā viegli kopjamus, izturīgus ieejas paklājus sabiedriskām telpām. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par mūsu ražoto paklāju dažādajiem modeļiem.

Ieejas paklāji

AJ Produktu ražotie ieejas paklāji ir piemēroti telpām ar lielu slodzi, piemēram, noliktavām, sporta klubiem, izstāžu zālēm un citviet. Ir pieejami paklāji no dažādiem materiāliem, kas ir funkcionāli pielāgojami atkarībā no darbavietas specifikas un vajadzībām iekštelpās vai ārā. Daži paklāji ir izgatavoti no izturīga neilona vai polipropilēna, kas uzsūc mitrumu un netīrumu, tādējādi samazinot risku paslīdēt vai sabojāt grīdu. Mūsu ieejas paklāji sabiedriskām telpām ir aprīkoti ar izturīgu gumijas vai vinila pamatni, kas novērš paklāja slīdēšanu pa grīdu. Ir arī tādi paklāji, kas pilnībā izgatavoti no gumijas vai PVC. Šie paklāji ir raupjāki un palīdz noberzt no apaviem dubļus un gružus. Paklājus var mazgāt veļas mašīnā, tīrīt ar putekļusūcēju vai vienkārši noskalot ar šļūteni. Lielākā daļa mūsu ieejas paklāju ir pieejami dažādās krāsās. Sazinieties ar mums, lai izvēlētos savām vajadzībām vispiemērotāko risinājumu.

Īpaši izturīgi ieejas paklāji

AJ Produktu ražotie īpaši izturīgie ieejas paklāji ir piemēroti lietošanai iekštelpās, piemēram, pie sliekšņa, ieejas durvīm un recepcijas zonās ar lielu noslodzi. Šie paklāji ir izgatavoti no polipropilēna šķiedrām, kas palīdz efektīvi notīrīt no apaviem netīrumus. Paklāju var viegli notīrīt ar putekļusūcēju. Paklāja apakšējā slānī izmantots neslīdošs PVC, kas samazina paklupšanas risku. Šie izstrādājumi ir pieejami vairākās krāsās, lai jūs varētu izvēlēties savam interjeram vispiemērotāko risinājumu. Ja jums ir nepieciešams paklājs rūpnieciskai videi, piemēram, darbnīcai vai noliktavai, laba izvēle būs mūsu industriālie paklāji. Lielākā daļa no šiem grīdas paklājiem ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem, kas ir viegli tīrāmi, higiēniski, kā arī nodrošina izolāciju no aukstajām betona grīdām. Klikšķiniet uz konkrēta produkta apraksta, lai uzzinātu vairāk par materiāliem, izmēriem un piemērotību konkrētām vajadzībām.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Apģērbu statīviKafijas galdiņiRecepcijas galdi un letes