Dažādi pelnu trauki

Dažādi pelnu trauki

Gandrīz katrā darbavietā ir pa kādam kolēģim, kam laiku pa laikam ir nepieciešama pīppauze, lai atpūstos vai atbrīvotos no stresa. Ja šāda situācija šķiet pazīstama, tad skaidrs, ka pelnu trauks ir elements, bez kura neiztikt. AJ Produkti piedāvā dažādus pelnutraukus, kas lieti noderēs uzņēmumiem, kuri vēlas izveidot smēķēšanas zonas vai smēķētavas savā teritorijā. Mūsu piedāvājumā ir dažādu izmēru un dizainu trauki pelniem un izsmēķiem. Izpētiet katru produktu, lai saprastu, kurš modelis ir jūsu vajadzībām vispiemērotākais. Pieejami gan āra pelnu trauki, gan galda pelnu trauki, gan arī uz zemes novietojamas pelnu tvertnes.

Galda pelnutrauki

AJ Produkti piedāvā no ugunsdroša materiāla izgatavotus pelnutraukus ar vākiem. Cieši pieguļošais vāks notur dūmus un nepatīkamo aromātu pelnutrauka iekšpusē, radot patīkamāku apkārtējo vidi. Vāku ir viegli noņemt ērtai pelnutrauka iztukšošanai atkritumu konteinerā un trauka izmazgāšanai. Pelnutrauku drīkst mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Klasiskais un mūsdienīgais pelnu trauks piemērots lietošanai ārā – piemēram, terasēs un citās atpūtas zonās, bet tikpat labi to var izmantot arī mājās vai studentu kopmītnēs.

Brīvi stāvošas tvertnes izsmēķiem un pelniem

AJ Produktu plašajā klāstā atradīsiet arī tvertnes cigarešu izsmēķiem un pelniem, kuras var brīvi novietot uz grīdas vai uz zemes. Šīs tvertnes ir apstrādātas ar uguni slāpējošiem materiāliem. Tvertnes ir izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem, rūsu vai plaisāšanu, tāpēc tās kalpos ilgu laiku. Tvertnes iekšpusē atrodas cinkots konteiners, kuru var viegli izņemt un iztīrīt. Ja gadās iemest tvertnē nenodzēstu cigareti, tā ātri vien nodziest, jo tvertnē ir ierobežota skābekļa padeve, līdz ar to šis ir ugunsdrošs risinājums, kas īpaši piemērots āra teritorijām, kur tvertni neviens neuzrauga. Droši āra pelnu trauki ir viens no risinājumiem, par ko visnotaļ ir vērts parūpēties, lai izvairītos no nelaimes gadījumiem un nepatīkamām situācijām. AJ Produkti piedāvājumā atradīsiet dažāda veida tvertnes un pelnutraukus, kas piemēroti lietošanai ārā, tostarp brīvi stāvošas slēdzamas tvertnes, kvadrātveida cigarešu tvertnes, klasiskus pelnutraukus un citus modeļus.

Pie sienas skrūvējami pelnutrauki

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Parka soliVelosipēdu statīviTerases krēsli un soli