Terases mēbeles

Home office with desk and office chair

Viss nepieciešamais ergonomiska mājas biroja iekārtošanai.

Pērc šeit

Terases mēbeles restorāniem, kafejnīcām, dārzam

Kad gaiss iesilst, saule sāk spīdēt spožāk un zāle kļūst zaļāka, ir īstais laiks sagādāt jaunas terases mēbeles, lai jau kuru katru brīdi varētu baudīt rīta kafiju svaigā gaisā. Terases veidi un mēbeles ir dažādas. Iespēju ir tik daudz! Ko ņemt vērā, iekārtojot terasi?

Saulē vai ēnā?

Pirms sāc terases iekārtošanu, novērtē, vai te dienas laikā spīd saule, vai apkārt ir koki, kas veidos ēnu? Varbūt tas ir klajš lauks vai pretēji – ēku ieskauts pagalms? Tas viss ietekmēs to, kādas mēbeles terasei izvēlēties. Ja plāno iekārtot saulainu vietu, neaizmirsti par saulessargiem un to stiprinājumiem, lai patvertos no saules stariem karstā vasaras dienā. Ja paredzēta vieta ēnā zem kokiem, ņem vērā, ka var noderēt kāds jumtiņš, kad putekšņi un lapas sāks lidot pa gaisu.

Zemes segums

Būtisks faktors ir arī zemes segums, uz kā plāno novietot mēbeles. Galdi, krēsli un soli visstabilāk stāvēs uz stingras un līdzenas virsmas. Pilsētvidē bruģis un ietve papildu darbības neprasa, taču jūras krastā vai zālājā būs nepieciešams padomāt par seguma izveidi vai nostiprināšanu. Te var noderēt terases dēlīši vai smagāki un stabilāki galdi, piemēram, piknika galdi, kuros galdi apvienoti ar soliem.

Pielietojums

Lai saprastu, cik daudz un kādas mēbeles iegādāties, jānovērtē, kam tieši terase tiks izmantota. Ja rīta kafijai, tad ērts krēsls un neliels galdiņš būs gana. Kopīgiem ģimenes pasākumiem dārzā noderēs lielāks galds un soli, ko ērti pārvietot un uzglabāt arī gada vēsajos mēnešos, kamēr terase netiek izmantota. Restorānu un kafejnīcu terasē noteikti iederēsies viegli, bet stabili krēsli, galdi un saulessargi, ko viegli pārvietot un pielāgot dažādām cilvēku kompānijām.

Terase kā atpūtas vieta

Cilvēkiem patīk būt ārā. Baudīt, atpūsties un pavadīt laiku svaigā gaisā. Izturīgas, stabilas un ilgmūžīgas terases mēbeles ir ikviena ģimenes pagalma, kafejnīcu un restorānu nepieciešamība siltajā sezonā. AJ Produkti piedāvājumā atrodi visu nepieciešamo skaistai un praktiskai terasei!

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Parka soliVelosipēdu statīviTerases krēsli un soli