Terases krēsli

Pēc ilgām darba stundām telpās darbinieki bieži vien ir pārguruši un stresa pārņemti. Tas ne tikai slikti ietekmē šo cilvēku darba rezultātus, bet arī izraisa sekas viņu garīgajai un fiziskajai veselībai. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi ārā ierīkot vietu ar ērtiem galdiem un krēsliem, kur darbinieki varētu ieelpot svaigu gaisu un kaut uz brīdi atpūsties. Tas ievērojami uzlabos viņu labsajūtu, nāks par labu veselībai un nenoliedzami vairos darbaspējas. AJ Produkti piedāvā gan biroja mēbeles, gan terases mēbeles, lai jūs varētu parūpēties par savu darbinieku komfortu visas dienas garumā. Mūsu mājaslapā atradīsiet plašu informāciju par āra krēslu veidiem, lai izvēlētos savām vajadzībām visatbilstošākos.

Viens uz otra kraujami kafejnīcas krēsli ar roku balstiem

AJ Produkti piedāvā vienkāršus un mūsdienīgus kafejnīcas krēslus ar roku balstiem, kurus var ērti sakraut kaudzē vienu uz otra vietas ekonomijai. Krēsli ir kombinējami ar jebkura veida terases galdiem no mūsu plašā piedāvājumu klāsta. Krēsliem ir alumīnija rāmis ar melnu sintētiskā pinuma sēdekli, kas ir izturīgs un neprasa kopšanu. Produkta aprakstu lasiet mūsu mājaslapā.

Kafejnīcas krēsli

AJ Produktu piedāvātie klasiskie āra krēsli ir izgatavoti no pīta sintētiskā rotanga, kas neprasa kopšanu. Šiem krēsliem ir stilīgs un elegants dizains, alumīnija caurules rāmis, kas to padara vieglu pēc svara. Krēslus var ērti uzglabāt sakrautā veidā citu uz cita, tādējādi ekonomējot vietu. Vairāk informācijas par produkta parametriem lasiet mūsu mājaslapā.

Cita veida āra mēbeles

Līdzās galdiem un krēsliem AJ Produkti piedāvā arī dažādas citas āra mēbeles jūsu teritorijas labiekārtošanai. Lai radītu lielisku atmosfēru, noderēs arī saulessargi, svētku nojumes, bet sakoptas vides nodrošināšanai kalpos āra atkritumu tvertnes. Uzņēmumiem, kas vēlas ierīkot piknika vai dārza zonu savā teritorijā, piedāvājam iegādāties mūsu ražotos solus un citas āra mēbeles. AJ Produktu plašajā klāstā atradīsiet arī dārza mēbeļu komplektus ērtas, omulīgas un mūsdienīgas atpūtas zonas ierīkošanai svaigā gaisā. Sazinieties ar mūsu pārdošanas speciālistiem, lai iegūtu papildu informāciju, vai izpētiet produktu parametrus mūsu mājaslapā, lai atrastu dārza mēbeles, kas visvairāk atbilst jūsu vajadzībām.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Piknika soliTerases un dārza mēbeļu komplekti