Velosipēdu novietnes

Velosipēdu novietnes – drošai un ērtai riteņu uzglabāšanai

Mūsdienās cilvēki arvien biežāk dod priekšroku videi draudzīgiem transportlīdzekļiem, tai skaitā, velosipēdiem. Ritenis ir lielisks veids, kā nokļūt uz darbu, skolu, veikalu vai teju jebkur citur. Tas sniedz iespēju izkustēties, vairot videi draudzīgu transportlīdzekļu īpatsvaru, kā arī sniegt savu ieguldījumu klimata problēmu risināšanā. Taču velosipēds var sagādāt arī raizes, un parasti tās ir saistītas tieši ar tā novietošanu un drošības aspektu. Lai parūpēties par to, ka arvien vairāk cilvēku izvēlas pārvietoties ar velosipēdu, nepieciešams ierīkot drošas, funkcionālas un estētiski pievilcīgas velo novietnes. AJ Produkti sortimentā ir atrodamas dažādu izmēru, dizaina un funkcionalitātes ziņā atšķirīgas velosipēdu novietnes, kas lieliski iederēsies uzņēmumos, skolās, veikalos un citās publiskās vietās.

Ērta velosipēda uzglabāšana

Velo novietnes ir lielisks risinājums, kas sniedz iespēju ērti uzglabāt vairākus velosipēdus reizē. AJ Produkti atrodamie risinājumi ir piemēroti praktiskai velo novietošanai. Turklāt, daži no tiem noder, lai parūpētos ne tikai par velosipēdu, bet arī mopēdu drošību. Riteņu novietnes atšķiras dizaina un funkcionalitātes ziņā, proti, pieejami gan atvērta tipa risinājumi, gan slēgta tipa velo novietnes.

Aizsardzība no nelabvēlīgiem laikapstākļiem

Velosipēdu novietnes sniedz iespēju ne tikai parūpēties par šī videi draudzīgā transportlīdzekļa drošību, bet arī tavām ērtībām. Velo novietnes ar jumtu ļauj riteni pasargāt no nelabvēlīgiem laikapstākļiem, piemēram, lietus. Tas nozīmē to, ka velo novietošanas laikā tas nekļūst slapjš, sniedzot tev iespēju doties ceļā jebkurā laikā.

Velo novietnes paaugstinātai drošībai

Velo novietnes ar aizslēdzamām durvīm ir izcils veids, kā parūpēties par paaugstinātu velo drošību. Jo īpaši noderīgs šis risinājums ir, piemēram, darba vietās, kas atrodas blīvi apdzīvotās zonās, vai kuras iecienījuši velosipēdu zagļi. Šāda veida riteņu novietnes sniedz iespēju nodrošināt piekļuvi tikai pašiem velosipēdu īpašniekiem, tādā veidā pasargājot transportlīdzekļus un viņu saimniekus no nevēlamiem atgadījumiem.

Kā izvēlēties piemērotāko velo novietni?

Lai izvēlētos piemērotāko velosipēdu novietni, ieteicams ņemt vērā to, cik riteņus būs nepieciešams tajā novietot. Tāpat, protams, jāņem vērā vieta, kurā atradīsies velo novietne, proti, ļoti iespējams, ka, piemēram, uzņēmuma mazajā iekšpagalmā apjomīgs velo novietošanas risinājums neiederas un nepieciešams izvēlēties kompaktu un parocīgu velo novietni. Nozīmīgs ir arī finansiālais aspekts, jo AJ Produkti sortimentā ir atrodamas velo novietnes ļoti plašā cenas diapazonā, tādēļ ņem vērā savas vajadzības, vēlmes un budžetu, un izvēlies piemērotāko risinājumu.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Parka soliVelosipēdu statīviTerases krēsli un soli