Velosipēdu statīvi un novietnes

Home office with desk and office chair

Viss nepieciešamais ergonomiska mājas biroja iekārtošanai.

Atslēgas cilpas, statīvi un nojumes velosipēdiem

Mūsdienās aizvien vairāk cilvēku izvēlas pārvietoties ar velosipēdiem, tādēļ pieaug nepieciešamība pēc drošām divriteņu novietnēm. Katrā darbavietā vajadzētu padomāt par to, lai ikvienam interesentam būtu pieejama divriteņa atslēgas pieslēgšanas cilpa, statīvs vai nojume velosipēda novietošanai. Tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā pamudināt savus darbiniekus braukt uz darbu ar velosipēdu un tādējādi dzīvot veselīgāk. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kāda veida novietnes velosipēdiem jūs varat iegādāties pie mums.

Velosipēdu statīvi

AJ Produkti piedāvā stilīgus atturīga dizaina statīvus, kas izgatavoti no tādiem izturīgiem un ilgi kalpojošiem materiāliem kā cinkots tērauds. Ja velo novietnei atvēlēta neliela telpa, tad vispiemērotākais būs pie sienas stiprināms statīvs. Statīvā pēc izvēles var ievietot gan velosipēda priekšējo, gan aizmugurējo riteni, tādēļ blakus varēs nolikt vairākus divriteņus arī tad, ja tie būs aprīkoti ar groziem vai platu stūri. Ja vietas ierobežojumu nav, iesakām izvēlēties standarta statīvus, kurus var montēt pie pamatnes un kuros velosipēdus var ievietot no abām pusēm. Pieejami dažāda izmēra statīvi. Noklikšķiniet uz katra produkta parametriem, lai uzzinātu vairāk par izmēriem, materiālu un to, cik divriteņiem katrs statīvs paredzēts.

Velosipēdu nojumes

AJ Produkti piedāvā mūsdienīgas velosipēdu nojumes, kuru dizains būs piemērots jebkurai videi, sākot no uzņēmumu teritorijām un beidzot ar skolām un citām sabiedriskām ēkām. Praktiskā nojume pasargā velosipēdus no nelabvēlīgu laikapstākļu iedarbības. Nojume izgatavota no cinkota tērauda ar gofrētu, caurspīdīgu jumtu, tā ir aprīkota ar mehāniskām koda atslēgām. Nojume stiprināma pie horizontālas pamatnes. Ja nepieciešams vienuviet uzglabāt lielāku skaitu divriteņu, iesakām velosipēdu nojumi aprīkot ar praktisku papildposmu. Mūsu piedāvājumā ir vairāki risinājumi optimālai velosipēdu pasargāšanai no vēja, lietus un zagļiem.

Piederumi un nojumes smēķēšanai

Līdzās velosipēdu statīviem un nojumēm mēs piedāvājam arī virkni piederumu drošības palielināšanai. Piemēram, mūsu ražotās atslēgas cilpas ideāli noderēs ne tikai divriteņu saslēgšanai – pie tām var pieslēgt arī bērnu ratiņus, motociklus, kāpnes, uzkopšanas ierīces un zāles pļāvējus. Atslēgas cilpas aizņem ļoti maz vietas, tās var montēt pie sienas, pie griestiem vai pie horizontālas pamatnes. AJ Produkti piedāvā arī nojumes smēķēšanai. Nojume pasargā ikvienu zem tās patvērušos cilvēku no lietus un vēja. Nojumes karkass izgatavots no cinkota tērauda ar Plexiglas sienām un triecienizturīga akrila jumtu. Iesakām uzņēmuma āra teritorijas apsaimniekošanas vajadzībām iegādāties arī pelnutraukus un atkritumu tvertnes, uzstādīt pastkastes un iegādāties dažādas preces ziemai, piemēram, brezenta pārsegus. Ja jums nepieciešams padoms, sazinieties ar mūsu pārdošanas speciālistiem.

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Parka soliTerases krēsli un soli