Mūsdienīgi dārza un piknika soli

AJ Produkti piedāvā kvalitatīvas mēbeles, kas piemērotas ne tikai birojiem, darbnīcām un noliktavām, bet arī lietošanai brīvā dabā, piemēram, dārzā, parkos, uz terasēm un skolu pagalmos. Mūsu terases mēbeles ir lieliska izvēle, lai ierīkotu ērtu un mūsdienīgu atpūtas vietu savā dārzā vai uz terases. AJ Produktu klāstā ir daudz dažādu solu, kas lieti noderēs pasēdēšanai dārzā vai piknika rīkošanai. Ar šādiem soliem aprīkotā āra teritorijā darbiniekiem radīsies vēlme pusdienas pārtraukumā vai atpūtas brīžos uzturēties laukā svaigā gaisā, kad vien tam būs piemēroti laika apstākļi, un tas savukārt ļaus viņiem saglabāt labu veselību un možu garu. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par mūsu ražotajiem dārza un piknika soliem.

Parka soli

AJ Produkti piedāvā koka solus lietošanai brīvā dabā. Ja jums vajadzīgas klasiskas un izturīgas dārza mēbeles, tad mūsu ražotie stilīgie soli būs lieliska izvēle. Šie soli labi izskatīsies gan parkā, gan pie mācību iestādēm, gan citviet, kur cilvēkiem noder iespēja pasēdēt. Lai piešķirtu savai terasei mūsdienīgu izskatu, izvēlieties modernu parka solu. Ja ir vēlēšanās rosināt cilvēkus mijiedarboties un komunicēt, labāk noderēs soli bez atzveltnes. Mūsu plašajā preču klāstā ir soli no dabīga koka, kā arī koksnes imitācijas soli, bet abi būs noturīgi pret lietu un skarbu laikapstākļu ietekmi. Iepazīstieties ar šīs kategorijas produktiem mūsu mājaslapā, lai izvēlētos savai teritorijai vispiemērotākos solus.

Piknika galdi

Viens no AJ Produktu jaunākajiem piknika galdiem ir klasisks un izturīgs. Šis robustais piknika galds ir izgatavots no FSC sertificēta ziemeļu priedes koka. FSC sertifikāts apliecina, ka kokmateriāls mūsu dārza galdiem iegūts apvidū, kurā atbalsta ilgtspējīgu mežsaimniecību. Šāds piknika galds ir ļoti laba izvēle, ja nepieciešama kompakta mēbele ar funkciju viss vienā. To var izmantot gandrīz jebkurā āra teritorijā, kur cilvēki dodas atpūsties, piemēram, parkos, āra kafejnīcās, krodziņos, skolas spēļu laukumos un citviet. Pirms pirkšanas ieteicams uzmanīgi izlasīt informāciju par mūsu ražotajiem piknika galdiem un to parametriem.

Piknika komplekti

Mēs piedāvājam arī salokāmo mēbeļu komplektus ar galdiem un dārza krēsliem vai soliem, kas teicami piemēroti izmantošanai dažādos pasākumos, ballītēs un vasaras terasēs. Galds un soli ir piemēroti arī pastāvīgai lietošanai telpās, kur nepieciešamas papildu sēdvietas un galda platība. Tā kā rāmji ir salokāmi, mēbeles ir ātri un viegli saliekamas, viegli pārvietojamas un ērti glabājamas. Šīs mēbeles var izmantot gan telpās gan brīvā dabā, tomēr tās nav paredzētas atstāšanai lietū. AJ Produktu plašajā klāstā jūs atradīsiet dažādu vides aprīkojumu. Mēs ražojam ne tikai mēbeles, kā, piemēram, parka un piknika solus, bet arī saulessargus, teltis un daudzus citus produktus. Mūsu mājaslapā pieejama plaša informācija par risinājumiem āra teritorijas labiekārtošanai.