Tālrunis: 67 62 52 72
Darba dienās 08:30-17:00
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
0.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Preces (A-Z)

Funkcionāla ēdamzāle ne tikai ēdienreizēm un atpūtai

Funkcionāla ēdamzāle ne tikai ēdienreizēm un atpūtai
Raksts

Vai jūs ar kolēģiem biroja ēdamzāli izmantojat tikai dažas reizes dienā, ieturot pauzi, socializējoties un atjaunojot iekšējās rezerves ar ēdiena, kafijas vai jaunu iespaidu palīdzību? Ieviešot nelielus papildinājumus interjerā, šī telpa kļūs izmantojama arī citiem mērķiem visas dienas garumā. Sniegsim jums piecus padomus, kā iekārtot ēdamzāli tā, lai papildu ēšanai un atpūtai to varētu izmantot arī sapulcēm vai, gluži otrādi - darbam vienatnē.

 

1. Baltā tāfele noderēs vienmēr

 

Šis ir pirmais solis, lai pārveidotu ēdamzāli par efektīvu sapulču telpu. Tāfele ir svarīgs elements jebkuras konferenču telpas interjerā un tikpat labi kalpos ēdamzālē. Pateicoties magnētiskajai funkcijai, tāfeli var lietot arī kā praktisku ziņojumu dēli. Ja izvēlēsieties pārvietojamu balto tāfeli, tad pēc sapulces vai tad, kad telpa tiks izmantota citām vajadzībām, to varēs viegli novietot kādā neuzkrītošā vietā, turklāt iegūsiet iespēju radošā darba pierakstus aizstumt uz savu kabinetu, lai turpinātu strādāt. Pārvietojama tāfele var kalpot arī kā pagaidu starpsiena starp galdiem lielākā telpā.

 

2. Pagaidu darbavietu iekārtošana

 

Varbūt jums ir kolēģi, kas ikdienā darbu veic ārpus biroja, darbavietā ierodas tikai īslaicīgi un izmanto rakstāmgaldu? Šiem kolēģiem darbavietas var ierādīt ēdamzālē. Pat ja viņiem nebūs sava kabineta, viņiem vismaz būs mierīga vieta strādāšanai – un bez papildu investīcijām, jo galdi un krēsli šajā telpā jau ir. Vai šajā telpā noderētu vairākas darbavietas, kur strādāt netraucēti? Tad lieti noderēs dažas galda starpsienas.

 

3. Izvēlieties ērtus krēslus

 

Tipiski ēdamzāles krēsli ir diezgan vienkārši, tos var sakraut kaudzē, tie ir viegli tīrāmi, ar koka vai plastikāta sēdekli un atzveltni. Šie krēsli parasti ir šauri, lai nodrošinātu, ka pie galda var sasēsties pēc iespējas vairāk kolēģu. Visa pamatā ir funkcionalitāte. Tomēr, ja ēdamzāli paredzēts izmantot arī sapulcēm, tad iesakām iegādāties ērtākus krēslus vismaz pie viena galda. Krēsli ar platāku sēdekli un izturīgu sēdekļa un atzveltnes polsterējumu nodrošina labu garastāvokli – pat visgarākajās sapulcēs.

 

4. Izvēlieties paplašināmus plauktus

 

Iespējams, ka jūsu ēdamzālē jau ir uzglabāšanas mēbeles, piemēram, traukiem, galdautiem, salvetēm, svecēm un citiem piederumiem. Ja telpas pielietojums paplašināsies, būtu labi ierīkot vietu arī papīra, pildspalvu, bloknotu, vai, piemēram, galda starpsienu uzglabāšanai, kad tie nav vajadzīgi.

 

5. Neaizmirstiet par trokšņa slāpētājiem

 

Skaņas ergonomija ir svarīga jebkurā vidē. Ja papildināsiet savu interjeru ar troksni slāpējošiem materiāliem, piemēram, izvietosiet pārvietojamas grīdas starpsienas un skaņu absorbējošus paneļus uz sienām, jūsu darbiniekiem visdrīzāk patiks uzturēties ēdamzālē – pat tad, ja viņi turp dosies strādāt. Un šādā gadījumā jūsu birojs būs ieguvis vēl vienu ērti pielāgojamu darbavietu. Pavisam vienkārši, vai ne?

 

Saistītie produkti
Konferenču mēbeļu komplekts Modulus + Moncton, 1 galds un 4 krēsli
Konferenču mēbeļu komplekts Modulus + Moncton, 1 galds un 4 krēsli
Art.nr. 103011
  • Moderns skandināvu dizains
  • Izturīga lamināta galda virsma
  • Nodilumizturīga auduma apdare
Konferenču krēsls Perry , rotējošs, zaļa vilna
Konferenču krēsls Perry , rotējošs, zaļa vilna
Art.nr. 138043
  • Tehnoloģija Sitness
  • Aktivizē muguras muskulatūru
  • Vilnas auduma apdare
Galds Modulus O-veida rāmis, 1200x800, balts rāmis, balts
Galds Modulus O-veida rāmis, 1200x800, balts rāmis, balts
Art.nr. 1611733
  • Moderns rāmis
  • No izturīga lamināta
  • Taisnstūra forma

Radīt saistītos rakstus: