• Ātra piegāde
  • 7 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Dārza mēbeļu komplekti

Netika atrasta neviena prece pēc Jūsu atlasītājiem kritērijiem. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

Dārza mēbeļu komplekti darbavietā

 

Daudzi darbinieki lielu daļu darba dienas pavada iekštelpās, un tas var samazināt viņu darba ražīgumu, savukārt svaigs gaiss un starpbrīdis ārpus telpām var būtiski uzlabot veselību. Lai mudinātu darbiniekus būt radošākiem un atbrīvoties no stresa, iesakām uzņēmumos ierīkot atpūtas zonu brīvā dabā, lai darbiniekiem būtu kur iedzert kafiju, paēst, parunāties neformālā gaisotnē vai vienkārši ieelpot svaigu gaisu.

 

AJ Produkti piedāvā dažādu āra mēbeļu komplektus, lai palīdzētu jums iekārtot lielisku atpūtas vietu svaigā gaisā. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par āra mēbeļu risinājumiem, ko varat iegādāties pie mums.

 

Dārza krēsli

 

AJ Produkti piedāvā dažādus dārza krēslus, kas ir ideāli piemēroti dārziem, kā arī kafejnīcu, restorānu vai biroju brīvdabas zonu iekārtošanai. Uzņēmumi var izmantot arī āra krēslus darba zonas izveidei brīvā dabā. Starp mūsu izstrādājumiem atradīsiet krēslus, kurus var sakraut kaudzē vienu virs otra, kas var būt ļoti noderīgi telpas taupīšanas nolūkos, kad mēbeles tiek uzglabātas dienas beigās vai ziemā. Uzņēmumiem, kas meklē viegli kopjamus dārza krēslus ar mazu svaru, iesakām iegādāties mūsu ražotos kafejnīcas krēslus.

 

Birojiem, kas saviem darbiniekiem vēlas izraudzīties ērtākus krēslus, lai radītu relaksējošu vidi, iesakām papildināt kafejnīcu krēslus ar atsevišķi nopērkamiem spilveniem. Izvēlieties krēsla veidu, kas vislabāk atbilst jūsu prasībām un vajadzībām.

 

Dārza galdi

 

Pareiza galda izvēle veicina sarunas starp darbiniekiem. AJ Produkti piedāvā dažādus dārza galdus, kurus var sakombinēt ar mūsu ražotajiem dārza krēsliem. Mūsu taisnstūrveida dārza galds ir viegli kopjams, un tam ir vietu taupošs rāmis. Šis galds ir izgatavots no stilīgas koksnes imitācijas, kas ir ūdensizturīgs un ilgi kalpojošs materiāls. Ja meklējat mazāku āra galdu darbavietai iekšpagalmā vai kafejnīcai, iesakām izpētīt mūsu kvadrātveida āra galdus, kas ir ideāli šim mērķim, un kuriem ir arī aizsargmala. Mūsu apaļais dārza galds būs vēl viens lielisks papildinājums āra iekšpagalmiem. Lasiet vairāk par mūsu produktiem, lai saprastu, kā vislabāk uzlabot jūsu uzņēmuma brīvdabas teritoriju.

 

Dārza mēbeļu komplekti

 

Uzņēmumi, kas meklē dārza mēbeles, var izvēlēties arī mūsu āra mēbeļu komplektus. Mēs piedāvājam pārdomātus un gaumīgus atpūtas mēbeļu komplektus ar stilīgu un gaisīgu dizainu ideālas atmosfēras radīšanai ārpus telpām. Arī mūsu rotangas mēbeļu komplekti būs ļoti ērti, lai atpūstos pusdienu pārtraukumā vai pēc garas darbadienas. Izvēlieties savām vajadzībām vispiemērotāko dārza mēbeļu komplektus, lai izveidotu āra kafetēriju vai iekārtotu gaumīgu terasi atpūtai. Sīkāka informācija par mūsu dārza mēbeļu komplektiem atrodama mūsu mājaslapā. Ikvienam uzņēmumam būtu lietderīgi iekārtot atpūtas zonu ārā, lai darbinieki varētu atgūt spēkus un atbrīvoties no stresa. Ir pierādīts, ka uzturēšanās svaigā gaisā uzlabo arī komunikāciju starp kolēģiem un citiem darbiniekiem, kā arī veicina radošumu un palielina darba ražīgumu. Lai iegūtu papildinformāciju un iepazītos ar mūsu āra krēslu, galdiem un āra mēbeļu komplektu aprakstiem, ieskatieties AJ Produktu mājaslapā.