Moderni parka un piknika soli

AJ Produkti piedāvā kvalitatīvas mēbeles, kas ir piemērotas ne tikai birojiem, darbnīcām un noliktavām, bet arī āra telpām, piemēram, dārziem, parkiem, terasēm un skolu pagalmiem. Mūsu dārza mēbeles ir ideāli piemērotas ērtas atpūtas zonas izveidei savā dārzā vai kafejnīcas terasē. Mūsu plašais piknika un parka solu klāsts nodrošina stilīgu un izturīgu āra sēdvietu risinājumu. Pateicoties šiem soliem, jūs varat ērti iekārtot savu āra telpu, lai cilvēki varētu to izmantot pusdienām, kafijas pārtraukumiem un atpūtai, kad vien laukā ir silts un patīkams laiks. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par mūsu parka un piknika soliem.

Parka soli

Piedāvājam koka solus izmantošanai ārā. Ja meklējat klasiskas un izturīgas dārza mēbeles, tad mūsu stilīgie modeļi būs ideāla izvēle. Šie soliņi lieliski iederēsies parkos, skolās, universitātēs un visur citur, kur nepieciešama vieta sēdēšanai. Lai piešķirtu savam iekšpagalmam elegantam izskatu, izvēlieties mūsdienīgu parka soliņu. Lai veicinātu mijiedarbību un saziņu starp lietotājiem, iesakām izvēlieties soliņu bez atzveltnes. Mūsu sortimentā atradīsiet dabiskas koksnes un koksnes imitācijas modeļus, no kuriem abi ir noturīgi pret lietu un sliktiem laikapstākļiem. Izlasiet produktu aprakstus, lai izvēlētos modeli, kas atbilst jūsu āra teritorijas vajadzībām.

Piknika galdi

Viens no mūsu jaunākajiem piknika galdiem ir klasisks, robusts modelis, kas izgatavots no ziemeļvalstu priedes koka. Kokmateriāls ir ar FSC sertifikātu, kas nodrošina, ka priede, ko izmanto mūsu dārza galdu ražošanai, ir no platībām, kas atbalsta ilgtspējīgu mežsaimniecību. Piknika soliņš ir ideāls variants, ja meklējat viengabalainu risinājumu. To var izmantot gandrīz jebkurā āra telpā, kur cilvēki dodas atpūsties, piemēram, parkos, darba vietu atpūtas zonās, āra kafejnīcās, krogos, skolas rotaļlaukumos un citur. Pirms pirkšanas izlasiet mūsu piknika solu detalizētu aprakstu.

Piknika komplekti

Piedāvājam arī piknika komplektus, kas ir ideāli piemēroti āra pasākumiem. Tāpat kā mūsu piknika galdi, arī šie āra mēbeļu komplekti sastāv no galdiem un dārza krēsliem, nodrošinot jums jau gatavu risinājumu. Pēc lietošanas šos mēbeļu komplektus var salocīt un nolikt nost uzglabāšanai, tāpēc tie būs labāk piemēroti svētkiem, ballītēm un vasaras terasēm, nevis zonām, kur tie būtu lietošanā cauru gadu. Sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim jums izvēlēties modeli, kas atbilst jūsu uzņēmuma vajadzībām. AJ Produktu mājaslapā atradīsiet plašu mēbeļu un aprīkojuma klāstu. Mums ir ne tikai dārza mēbeles, piemēram, parka un piknika soliņi, bet arī dažādi lietussargi, teltis un daudzi citi izstrādājumi. Ieskatieties, lai izvēlētos vispiemērotāko iekārtojumu savai brīvdabas telpai!

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

Parka soliVelosipēdu statīviTerases krēsli un soli