Piknika soli laikam dabā

AJ Produkti piedāvā ne tikai biroja mēbeles, aprīkojumu noliktavām un ģērbtuvēm, bet arī mēbeles pikniku vietām, kafejnīcu terasēm vai atpūtas vietām pagalmā. Mūsu piedāvājumā atrodamie piknika soli un piknika galdi ir īpaši piemēroti āra atpūtas zonas izveidei darbavietas, mājas vai skolas pagalmā.

Atpūtas zona ārā

Pavadīt laiku ārā ir veselīgi, tāpēc dārza soliņš pagalmā, kur cilvēkiem ir iespēja paēst pusdienas, iedzert kafiju vai vienkārši pavadīt laiku, būs patiesas rūpes par tiem, kas ikdienā uzturas telpās. Tāpēc iesakām iepazīties ar AJ Produkti dārza solu piedāvājumu, lai izveidotu sev vai savam uzņēmumam piemērotāko atpūtas vietu ārā.

Piknika galds un dārza sols

Piknika galda un solu komplekts ir parocīgs veids, kā iekārtot ērtu atpūtas zonu. Mūsu piknika mēbeles un to komplekti ir izgatavoti no Zviedrijas priedes, kas ir maigs un pievilcīgs kokmateriāls, kas piestāvēs jebkurai vietai. Soli ir fiksēti pie galda, līdz ar to tie ir stabili, kā arī pieejams dārza sols ar atzveltni. AJ Produkti atrodamie koka dārza galdi un soli lieliski iederas kā pilsētas vidē, tā arī laukos. To elegantais koka dizians liek sajust dabas mieru un baudīt nesteidzīgu atpūtu.

Dārza soli ir lielisks veids, lai parūpēties par iespēju baudīt svaigo, brīvajos brīžos nestaidzīgi piesēžot, savukārt, piknika galdi sniedz iespēju baudīt gardas maltītes arī ārā. Turklāt, vērts pieminēt, ka gan galdi, gan koka soli dārzam ir veidoti lietošanai ārā, tādēļ tiek garantēta to izturība dažādos laikapstākļos.

Dizains

AJ Produkti sortiments un diziana vairācijas ir patiešām plašās. Pieejami gan parka soli, gan dārza soliņi, kā arī āra galdi no dažādiem materiāliem un ar atšķirīgiem dizianiem.

Mūsu piedāvājumā pieejami dažādi piknika soli. Ir iespējams izvēlēties starp dažāda materiāla konstrukcijām. Piknika soli ir izgatavoti no metāliem, kuri ir noturīgi pret laikapstākļu un citām vides ietekmēm. Dažiem no tiem vari izvēlēties pievienot arī solu atzveltnes. Vairākiem modeļiem ir noapaļoti galda un solu stūri, lai pret tiem nevarētu sasisties, tāpēc tie īpaši piemēroti, piemēram, skolu pagalmiem. Ir pieejami piknika soli ar atzveltni un bez tās. Tāpat sotimentā atrodami āra soliņi, kuru dizians lieliski iederēsies jebkurā piemājas dārzā un pat modernā pilsētvidē.

Vieta saulessargam

Visiem mūsu dārza piknika soliem un galdiem ir paredzēta speciāla vieta galda vidū, kur ievietot saulessargu, lai karstās dienās varētu patverties no saules stariem, bet apmākušās dienās no lietus. Mūsu piedāvājumā pieejamas arī saulessargu pamatnes, lai saulessargs droši turētos vietā un to neapgāztu vējš.

Neatkarīgi no dārza solu lietošanas mērķa, AJ Produkti piedāvājumā atradīsi sev piemērotāko modeli, lai iekārtotu ērtu atpūtas zonu jebkurā vietā. Sazinies ar mums, ja meklē ērtākās mēbeles āra atpūtas vietai savā uzņēmumā, savā pagalmā, skolā vai jebkurā citā piemērotā vietā.