Terases galdi

Bieži vien cilvēki darbā nogurst no tā, ka ir spiesti ilgstoši atrasties vienā un tajā pašā vietā. Tas ne tikai palielina risku iedzīvoties dažādās veselības problēmās, piemēram, skeleta un muskuļu sistēmas traucējumos, bet arī negatīvi ietekmē viņu darba ražīgumu. Tāpēc ir īpaši svarīgi padomāt par to, kā palīdzēt strādājošajiem cīnīties pret monotonu dienas ritmu un atpūsties arī darbadienas laikā. Vienkāršs, bet ļoti iedarbīgs paņēmiens ir ierīkot uzņēmuma āra teritorijā atpūtas zonu ar ērtām terases mēbelēm. AJ Produkti piedāvā plašā klāstā terases galdus, kurus var izmantot atpūtas vietās, kafejnīcās, darbavietu terasēs un citās līdzīgās zonās. Mūsu mājaslapā ir pieejama plaša informācija par mūsu ražotajiem terases galdiem, lai jūs varētu izvēlēties sev vispiemērotāko risinājumu.

Forma

Jūs meklējat galdu ar tradicionālu četrstūra virsmu? Jeb tomēr drīzāk apaļu galdu, kas veicina labāku komunikāciju starp sarunas biedriem? AJ Produkti piedāvā dažādus galdu modeļus visām gaumēm – taisnstūra, apaļus un kvadrātveida. Mūsu ražotie terases galdi ar T-veida kājām un četrkantīgu virsmu ir ideāla izvēle tiem, kas vēlas, lai zem galda būtu daudz vietas kājām. Savukārt mūsu apaļie galdi ar kolonnas tipa rāmi būs piemēroti, ja vēlaties, lai galda kājas netraucētu izvietot pie galda krēslus. Iepazīstieties arī ar mūsu piedāvātajiem terases krēsliem, lai izvēlētos savam galdam vispiemērotākos.

Krāsa un materiāls

Uzņēmuma terases zona nav jāuztver tikai kā lakonisks biroja paplašinājums – šo vietu var iekārtot stilīgi un eleganti, piemēram, izvēloties apaļu galdu ar melnu koka imitācijas virsmu, vai galdus ar sarkankoka noskaņu. Lielākā daļa terases galdu virsmu ir izgatavotas no kokam līdzīgā plastikāta kompozītmateriāla Aintwood dēlīšiem, kas ir lieliski piemērots materiāls āra mēbelēm. Ja vajadzīgas mēbeles, kas ir piemērotas lietošanai gan brīvā dabā, gan iekštelpās, iesakām galdus ar Topalit virsmu, kas veidota no kokšķiedras ar ļoti cietu plastmasas virskārtu, un ir ļoti izturīga, kā arī noturīga pret skrāpējumiem un karstumu. Iespējams izvēlēties arī galdus ar lamināta un polistirēna virsmām. Galdu rāmji izgatavoti no tērauda vai alumīnija. Pieejamās krāsas – hromēts, pelēks un melns. Noklikšķiniet uz produktu attēliem, lai iepazītos ar parametriem un uzzinātu vairāk par galda rāmjiem, krāsām un izmēriem. Līdztekus terases galdiem un krēsliem piedāvājam arī kvalitatīvus un mūsdienīgus āra mēbeļu komplektus dažādām gaumēm. Ja jums nepieciešama sīkāka informācija vai palīdzība vispiemērotākā risinājuma izvēlē, sazinieties ar mums.