Augstas kvalitātes dārza mēbeles un dārza mēbeļu komplekti

Uzņēmums AJ Produkti piedāvā augstas kvalitātes dārza mēbeles un dārza mēbeļu komplektus āra teritorijas labiekārtošanai. Mūsu dārza mēbeles radītas skandināvu dizaina labākajās tradīcijās, tāpēc piešķir ziemeļniecisku šarmu ikvienai āra teritorijai. Pareizi izvēlētas dārza mēbeles spēj padarīt komfortablu un funkcionālu teju jebkuru āra zonu.

Mūsu āra mēbeles izgatavotas no izturīgiem materiāliem, kas ir viegli kopjami un nepakļaujas ārējās vides ietekmei. Mēbeļu rāmji gatavoti no alumīnija. Galdu virsmas veidotas no materiāla, kas vizuāli imitē koka tekstūru. Šis materiāls ir ūdensizturīgs, triecienizturīgs un nodilumizturīgs. Krēslu sēdekļi un atzveltnes ražoti no triecienizturīgas plastmasas. Kvalitatīvie izejmateriāli garantē dārza mēbeļu ilgmūžību.

Āra mēbeles un to pielietojums

Pateicoties savam lakoniskajam dizainam un izturīgajiem materiāliem, uzņēmuma AJ Produkti dārza mēbeles un dārza mēbeļu komplekti lietojami visdažādākajās āra teritorijās – biroju atpūtas zonās, kafejnīcu āra terasēs, kā arī privātajos dārzos un lauku māju pagalmos, atliek vien izvēlēties visatbilstošāko risinājumu.

Āra mēbeles biroja atpūtas zonā
Daudzās profesijās lielākā daļa darba dienas lielākoties tiek pavadīta iekštelpās, tomēr mākslīgais apgaismojums, skābekļa trūkums un citi iekštelpām raksturīgi faktori nogurdina darbiniekus un kavē darba ražīgumu. Šo nelabvēlīgo faktoru ietekmi var viegli mazināt, izveidojot atpūtas zonu terasē vai pagalmā, mudinot darbiniekus atpūtas brīžos doties ārā un elpot svaigu gaisu. Regulāra uzturēšanās svaigā gaisā palīdz uzlabot darbinieku produktivitāti, garastāvokli un veselību, atraisīt radošumu, kā arī mazināt stresa līmeni un saspringumu. Āra atpūtas zonas iekārtošana neprasa nemaz tik daudz, vien pareizu mēbeļu izvēli, toties ieguvumi gan darbiniekiem, gan uzņēmumam ir lieli.

Āra mēbeles kafejnīcas terasē
Lai cik jauks interjers būtu izveidots kafejnīcas iekšienē, tomēr vasarās nav nekā jaukāka par maltītes vai dzēriena baudīšanu āra terasē. Latvijas mainīgajos laikapstākļos svarīgi izvēlēties ūdensizturīgas āra mēbeles, lai tās kalpotu gadiem ilgi. Uzņēmuma AJ Produkti dārza mēbeļu piedāvājumā atrodami gan nelieli galdiņi vienai vai divām personām, gan lielāki galdi, kas piemēroti kompānijām līdz četriem cilvēkiem.

Āra mēbeles dārzam
Ērtas un izturīgas āra mēbeles dārzam piemērotas arī piemājas dārzu labiekārtošanai. Mūsu piedāvājumā esošās āra mēbeles un āra mēbeļu komplekti ar savu lakonisko dizainu iederēsies ikvienā dārzā, turklāt, pateicoties izturīgajiem materiāliem, kalpos ilgus gadus.

Dārza mēbeles un dārza mēbeļu komplekti

Uzņēmums AJ Produkti saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes dārza krēslus, dārza galdus, kā arī jau gatavus dārza mēbeļu komplektus. Klienti var izvēlēties atbilstošāko risinājumu, lai iekārotu glītu, funkcionālu un patīkamu atpūtas zonu āra teritorijā.

Dārza krēsli
AJ Produkti piedāvā āra krēslus, kas ideāli piemēroti kafejnīcu un restorānu terasēm, dārza iekārtojumam, kā arī biroju atpūtas zonām svaigā gaisā. Mūsu piedāvātie dārza krēsli ir viegli kopjami un izgatavoti no izturīgiem materiāliem. Krēsliem ir atšķirīgs dizains, tāpēc iespējams izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko. Mūsu plašajā produktu klāstā ietilpstošie dārza krēsli ērti sakraujami viens uz otra, tādejādi ekonomējot telpu nesezonā, kad krēsli netiek lietoti. Lai padarītu dārza krēslus ērtākus vai uzburtu mājīgu atmosfēru, iespējams iegādāties papildu spilvenus.

Dārza krēsliem CAPRI raksturīgas atveres atzveltnē un sēdeklī, kas novērš lietus ūdens uzkrāšanos uz virsmas, kā arī nodrošina gaisa cirkulāciju karstās vasaras dienās. Terases krēsli VIENNA izgatavoti no pīta sintētiskā materiāla, kas izskatās pievilcīgi, bet, atšķirībā no koka pinumiem, ir viegli kopjams. Atpūtas krēsli ASTON kombinējami ar jebkuru galdu, jo tiem nav roku atzveltnes, kas dažkārt traucē krēslu pavietot zem galda. Šie krēsli veidoti no pīta sintētiskā materiāla ar dekoratīvu hromētu kājiņu apdari.

Dārza galdi
Uzņēmuma AJ Produkti preču sortimentā pieejami lakoniska dizaina dārza galdi, ko viegli pieskaņot āra krēsliem, kā arī dažādiem terašu vai āra zonu iekārtojumiem. Galdu rāmji izgatavoti no alumīnija, bet virsmas – no Aintwood plastmasas, kas vizuāli imitē koku, bet piedāvā ūdensizturīgu, viegli kopjamu un ilgmūžīgu risinājumu.

Kvadrātveida kafijas galds PIAZZA lieliski piemērots kā vienvietīgais vai divvietīgais galdiņš kafejnīcu terasēs, kā arī omulīgu, bet nelielu atpūtas stūrīšu iekārtošanai. Galdiņa konstrukciju veido kolonnas pamatne, kas ļauj ērti apsēsties pie galdiņa no visām pusēm. Taisnstūra galds PIAZZA kalpo par lielisku izvēli četru cilvēku kompānijām. Arī šī galda kāju dizains veidots tā, lai netraucētu novietot krēslus.

Dārza mēbeļu komplekti
Klientu ērtībām mēs piedāvājam jau gatavus dārza mēbeļu komplektus, kas izveidoti dažādās kombinācijās, ļaujot katram klientam atrast meklēto. Dārza mēbeļu komplekta iegāde atvieglo izvēli plašajā produktu klāstā. Mūsu dārza mēbeļu komplektos apvienoti dažādi krēslu un galdu modeļi, ievērojot saskaņota dizaina prasības.

Kāpēc izvēlēties AJ Produkti dārza mēbeles?

Uzņēmums AJ Produkti piedāvā kvalitatīvas un ilgmūžīgas dārza mēbeles no ūdensizturīgiem un triecienizturīgiem materiāliem. Saviem produktiem sniedzam septiņu gadu garantiju. Mūsu plašajā preču sortimentā ikviens klients var atrast savai kafejnīcas terasei, biroja atpūtas zonai vai dārzam piemērotākās āra mēbeles.

AJ Produkti dārza mēbeles var ērti iegādāties internetā. Mūsu salonā Rīgā piedāvājam klātienes konsultācijas pie jomas speciālistiem.

Mūsu piedāvātās dārza mēbeles kalpos ilgi, ļaujot baudīt patīkamu atpūtu svaigā gaisā. Izvēlies AJ Produkti!

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

SaulessargiGaldi terasei un dārzamPiknika soliSēžammaisi