Industriālie gumijas paklāji

Ergonomiski un droši paklāji darbnīcām un citām darbavietām

Darbnīcās, rūpnīcās un citviet darbinieku drošību un komfortu ievērojami uzlabo paklāji darbnīcām. Tie palīdz samazināt nogurumu, uzlabo asinsriti, samazina elektrotraumu un ugunsgrēku risku, kā arī nodrošina virkni citas būtiskas funkcijas. Izvēlies savām vajadzībām piemērotāko darbnīcu paklāju un izbaudi priekšrocības, ko tas sniedz!

ESD paklāji pasargā no elektrostatiskajām izlādēm

Elektrostatiskās izlādes var nopietni apdraudēt darbinieku veselību un dzīvību. Aizsardzību pret tām nodrošina antistatiskie ESD paklāji. Mūsu piedāvājumā atrodams Zviedrijas pētniecības institūta RISE testēts un sertificēts ESD paklājiņš. Putugumijas pamatne nodrošina pretnoguruma īpašības, turklāt visas paklāja malas ir ieslīpas, samazinot iespēju paklupt un atvieglojot ratiņu pārvietošanu pār paklāju.

Paklāji darbavietām – drošībai un ērtībām

Darbavietu paklājiem ir daudzas noderīgas funkcijas, kas uzlabo gan komfortu, gan drošību. Reljefa virsma un citi risinājumi palīdz mazināt nogurumu un uzlabot asinsriti, kas ir īpaši svarīgi, ja darbiniekam vairākas stundas dienā nākas atrasties uz kājām. Pretslīdes funkcija nodrošina, ka paklājs vienmēr atradīsies tam paredzētajā vietā. Piedāvājam arī paklājus, kuru virsma ir aizsargāta pret nodilumu, viegli tīrāma un izturīga pret eļļu, šķīdinātāju un citu ķīmisku vielu iedarbību.

Paklāji metināšanas darbiem ar īpašiem drošības risinājumiem

Metināšanas laikā prioritāte ir darba drošība. SMITH metināšanas paklājs ir izgatavots no pašnodziestoša vinila, kas spēj pasargāt no karstām skaidām un metināšanas dzirkstelēm. Paklājam ir arī efektīva amortizācija un nogurumu mazinoša funkcija, turklāt tā virsmu nebojā šķidrumu šļakatas un eļļas. Slīpās malas atvieglo ratiņu stumšanu pār to, kā arī samazina paklupšanas risku.

Paklāji mitrām telpām – ideāla izvēle dušām, noliktavām un ģērbtuvēm

Mitrai videi piemēroti paklāji darbnīcām nodrošina efektīvu ūdens un citu šķidrumu novadīšanu, pateicoties drenāžās sistēmai. MODULE gumijas paklājs ir ne tikai izturīgs pret eļļām, taukiem, lielāko daļu ķīmiskajām vielām, metāla skaidām un metināšanas dzirkstelēm, bet arī mazina saspringumu. ECONOMY paklājs savukārt ir vienkārši tīrāms un higiēnisks; tas nodrošina labu saķeri ar pēdām, kā arī ir ar mīkstu, ērtu apdari.