Ratiņi ērtai transportēšanai

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Dažādi transportēšanas ratiņi atšķirīgiem pielietojumiem

Transportēšanas ratiņi ir lieliska izvēle, ja ir nepieciešams pārvietot preces un materiālus no vienas vietas uz otru. Tie ne tikai nodrošina darba efektivitāti, bet var tikt izmantoti arī kā uzglabāšanas telpa, kad preces ir pārvietotas. Turklāt, tā kā tos nedarbina ar akumulatoru vai elektrību, ratiņi ir dabai draudzīgi un palīdz ietaupīt naudu ilgtermiņā. AJ Produktu piedāvājumā ir dažāda veida transportēšanas ratiņi, kas ir paredzēti atšķirīgiem pielietojumiem un ir noderīgi daudzās darba vietās.

Sporta laukumi un dārzi

Ir pieejami dažāda veida ratiņi, kas ir aprīkoti ar bremzēm un vilkšanas rokturiem, kā arī pneimatiskiem gumijas riteņiem ar metāla stīpām. Šādi ratiņi ir ideāli piemēroti lietotājiem, kas apkopj lielus sporta laukumus vai dārzus, jo tie ir viegli pārvietojami un tajos pietiek vietas tādām lietām kā māla podiem, dārzkopības vai sporta aprīkojumam. Papildus iespējams iegādāties arī bortus, lai krava nevarētu izkrist no ratiņiem, un tādējādi tiktu pasargāti trausli priekšmeti.

Noliktavas un būvlaukumi

Noliktava ir viena no vietām, kurā visvairāk izmanto transportēšanas ratiņus. Tādēļ arī lielākā daļa mūsu ratiņi ir izgatavoti atbilstoši noliktavu un līdzīgu vietu prasībām. Piedāvājumā ir ratiņi ar augstu svara izturību, kuri aprīkoti ar diviem bloķējamiem ritenīšiem un diviem grozāmiem ritenīšiem, un balsta barjeru. Tāpat piedāvājam arī ratiņus ar divām grozāmām asīm, kas ir lieliski piemēroti šaurām vietām. Lai ātrāk transportētu smagas kravas, izvēlieties ratiņus, kas paši regulē augstumu un kurus var piekraut un izkraut bez manuālas celšanas. Šie ratiņi ir izgatavoti no pilnībā metināta tērauda rāmja, lietošanai ārpusē paredzēta saplākšņa platformām un īpaši izturīgiem, pastiprinātiem PVC maisiem. Tomēr jāatceras, ka transportēšanas ratiņiem ir ierobežota svara izturība. Tādēļ uzņēmumiem, kuriem jāpārvieto smagākas kravas, labāk izvēlēties aprīkojumu ar augstāku svara izturību, piemēram, biroja mēbeļu transportēšanas iekārtas.

Māju atjaunošana vai remonts

Atjaunojot vai remontējot mājas, ir jāpārvieto daudz smagu kravu. Transportēšanas ratiņi tam ir lieliski piemēroti. Mūsu piedāvātās manuālās transportēšanas iekārtas vienkāršo smagu kravu pacelšanu un transportēšanu, lai būtu iespējams viegli pārvietot pat tik lielas mēbeles kā skapjus. Lai nodrošinātu, ka krava nenokrīt, tā jāpiestiprina pie transportēšanas iekārtas, izmantojot kravu nostiprināšanas siksnas. Turklāt, ja nepieciešams pārvietot priekšmetus, kurus var viegli sabojāt, piemēram, galdus, var izmantot īpašus ratiņu galdiem. Tie atšķiras no platformu ratiņiem ar atjautīgo konstrukciju un vieglo pielietojumu. Tie ir aprīkoti ar gumijas segumu, lai pasargātu mēbeles pārvietošanas laikā. Papildus transportēšanas ratiņiem mēs piedāvājam arī dažāda veida ratiņus un ratus, piemēram, ratiņus plākšņu pārvietošanai, ratiņus ar plauktiem, grāmatu ratiņus palešu ratiņus, noliktavu ratiņus un daudzus citus. Sazinieties ar mums, ja nepieciešama palīdzība.