Transportēšanas rati

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Daudzfunkcionāli transportēšanas rati

Ikdiena ražotnēs, noliktavās darbnīcās un preču piegādē ir spraiga – nemitīgi preces jāpārvieto no plaukta uz plauktu, tās jākrauj transportā, jāšķiro, jāuzskaita. Šajā procesā neaizstājams sabiedrotais ir transportēšanas rati, ar kuru palīdzību darbs norit iespējami efektīvi un ātri.

Katrai vietai savs risinājums

AJ Produkti sortimentā ir plašs klāsts ar dažādiem transportēšanas ratiem, tādējādi apliecinot, ka katrai vietai ir savs piemērotākais un ērtākais risinājums. Lai izvēlētos tieši savai situācijai piemērotākos, der veikt nelielu izpēti.

Ratiņi lietu transportēšanai nelielos attālumos būs piemēroti situācijās, kad ikdienā daudz lietu nepieciešams pārvietot no plaukta uz plauktu, no ražotnes uz noliktavu. Tas ir viens no vērtīgākajiem noliktavas darbinieku instrumentiem.

Sortimentā atrodami arī ratiņi ar plauktiem, to būtiska priekšrocība ir, ka rati ir piemēroti gan transportēšanai, gan arī priekšmetu uzglabāšanai. Tas ir īpaši noderīgi, piemēram, bāros un kafejnīcās, kur šādus plauktus var izmantot paplāšu novietošanai.

Savukārt, ja ikdienā jāpārvieto smagākas vienības, piemēram, ledusskapji vai cita sadzīves tehnika, noderēs rati uz diviem riteņiem, kas būtiski atvieglo smagu un lielu priekšmetu pārvietošanu, tostarp arī nogādāšanu uz ēku augstākiem stāviem. Tas ir veids, kā pasaudzēt darbinieku veselību, nenoslogojot viņu muguru.

Bet gadījumos, kad nav būtiski pārvietot smagas lietas, svarīgāk ir, lai nepieciešamais ir ērtā augstumā un vietā, var izvēlēties salīdzinoši mazākus ratus, tostarp ar plauktiem un atvilktnēm. Tie ir noderīgs palīgs, piemēram, kosmetologiem un manikīra meistariem, kuriem darba procesā nepieciešams, lai rokasstiepiena attālumā atrodas daudz un dažādi nelieli priekšmeti. Arī restorānos nelieli nerūsējošā tērauda ratiņi atvieglo ikdienu, jo ar to palīdzību iespējams nogādāt līdz galdam pasūtījumus un šādi rati atbilst augstām higiēnas prasībām.

Ja meklējat ratus tirdzniecības zālēm, kur nepieciešams pārvietot dažāda izmēra un svara kastes, lai kārtotu tās plauktos, noderīgi būs režģu ratiņi.

Transportēšanas rati arī āra darbiem

Rati var būt noderīgi arī dažādos āra darbos, piemēram, dārzniekiem, namu apsaimniekotājiem, sētniekiem utt. Šādiem ratiem jābūt ar ērtiem un salīdzinoši lielākiem riteņiem, noderīgi, ja tiem ir bremzes, kas ļauj ratus novietot arī slīpumā. Arī šādi risinājumi atrodami AJ Produkti sortimentā.

Āra darbos transportēšanas ratiņi ļaus strādāt efektīvāk, jo darbu veicējam nevajadzēs vairākkārt mērot ceļu no darba veikšanas vietu uz noliktavu, lai paņemtu piemirstos darbarīkus vai citus priekšmetus. Viss svarīgais būs ērti nogādājams līdz darba veikšanas vietai ar atbilstošiem ratiņiem.

Īpaši lielai slodzei

Dažos objektos mēdz būt nepieciešamība pārvietot īpaši smagus priekšmetus, tā tas notiek, piemēram, būvlaukumos. Ja darbiniekam ikdienā ar rokām jāpārvieto liels daudzums smagu priekšmetu, tas nogurdina, patērē daudz laika un var kaitēt veselībai, tāpēc ir vērts iegādāties ratiņus.

Šādiem objektiem jāizvēlas ratiņi, kuriem ir augsta svara izturība. AJ Produkti sortimentā katram ratu veidam ir norādīts maksimālais svars, kādu ar konkrētajiem ratiem iespējams pārvietot – tie var būt līdz pat 500 kg.

Šie rati aprīkoti ar grozāmiem un bloķējamiem ritenīšiem un balsta barjeru, kas ļauj vieglāk noturēt priekšmetu uz ratiem to pārvietošanas laikā. Pieejams arī ratu modelis, kuram ir regulējams augstums. Rati ir izgatavoti no metināta tērauda, kas, kā zināms, ir viens no izturīgākajiem materiāliem. Ērtākai preču piegādei pieejami speciāli šim nolūkam paredzēti kāpņu ratiņi, kas atvieglo pasūtījumu pārvietošanu starp stāviem izmantojot trepes. Trepju ratiņi ir neaizvietojams palīgs loģistikas un preču piegādes uzņēmumiem darbiniekiem, kas ļauj samazināt slodzi uz muguru un traumatisma risku ceļot smagas kravas.

Noderīgi arī citur

Transportēšanas rati pēc savas būtības ir daudzfunkcionāla palīgierīce, kas var būt noderīga visdažādākajās vietās, sākot no privātmājas līdz pat sarežģītam būvobjektam. Rati var būt noderīgi, piemēram, garāžā, kur uz tos iespējams izmantot arī kā plauktus, vai varbūt vannas istabas telpā, kur uz ratiem tiek novietota sadzīves ķīmija, kas nepieciešamības gadījumā tiek pārvietota pa māju.

Kā izvēlēties?

Lai izvēlētos savām vajadzībām piemērotāko risinājumu, der saprast, kādam mērķim ir nepieciešami rati, ko un cik daudz ar tiem būs nepieciešams pārvietot, vai būs nepieciešamas arī kādas palīgierīces, vai pārvietošana notiks arī pa trepēm utt.

Kad vēlmes ir apzinātas, atliek vien ieskatīties AJ Produkti sortimentā, kur transportēšanas rati pieejami visdažādākajām gaumēm, vēlmēm un vajadzībām.