Transportēšanas rati

Daudzfunkcionāli transportēšanas rati

Noliktava vai ražotne nereti ir daudzu uzņēmumu sirds, kur norisināsās galvenie biznesa procesi. Taču ikdiena ražotnēs, noliktavās, darbnīcās un preču piegādē var būt spraiga – nemitīgi preces jāpārvieto no plaukta uz plauktu, tās jākrauj transportā, jāšķiro, jāuzskaita. Tāpēc, lai atvieglotu ikdienas uzdevumus darbiniekiem un nodrošinātu pēc iespējas raitāku uzņēmuma darbību, šajā procesā neaizstājams sabiedrotais ir transportēšanas rati, ar kuru palīdzību darbs norit iespējami efektīvi un ātri.

AJ Produkti preču klāstā ir atrodami dažādi noliktavu ratiņi ar atšķirīgu kravnesību, riteņiem, platformas lielumu, tāpēc ikviens var atrast savam uzņēmumam piemērotāko risinājumu, kas palīdzēs uzlabot noliktavas, darbnīcas vai ražotnes efektivitāti.

Katrai vietai savs risinājums

AJ Produkti sortimentā ir plašs klāsts ar dažādiem transportēšanas ratiem, tādējādi apliecinot, ka katrai vietai ir savs piemērotākais un ērtākais risinājums. Lai izvēlētos tieši savai situācijai piemērotākos noliktavu ratiņus, der veikt nelielu izpēti.

Ratiņi lietu transportēšanai nelielos attālumos būs piemēroti situācijās, kad ikdienā daudz lietu nepieciešams pārvietot no plaukta uz plauktu, no ražotnes uz noliktavu. Tas ir viens no vērtīgākajiem noliktavas darbinieku instrumentiem, jo sniedz iespēju ne tikai ātrāk transportēt kravu uz vēlamo galamērķi, bet arī saudzēt savu veselību, izvairoties no lielu smagumu celšanas un nešanas.

Sortimentā atrodami arī ratiņi ar plauktiem. To būtiska priekšrocība ir, ka rati ir piemēroti gan transportēšanai, gan arī priekšmetu uzglabāšanai. Tas ir īpaši noderīgi, piemēram, bāros un kafejnīcās, kur šādus plauktus var izmantot paplāšu novietošanai.

Savukārt, ja ikdienā jāpārvieto smagākas vienības, piemēram, ledusskapji vai cita sadzīves tehnika, noderēs rati uz diviem riteņiem, kas būtiski atvieglo smagu un lielu priekšmetu pārvietošanu, tostarp arī nogādāšanu uz ēku augstākiem stāviem. Tas ir veids, kā pasaudzēt darbinieku veselību, nenoslogojot viņu muguru.

Bet gadījumos, kad nav būtiski pārvietot smagas lietas, svarīgāk ir, lai nepieciešamais ir ērtā augstumā un vietā, var izvēlēties salīdzinoši mazākus ratus, tostarp ar plauktiem un atvilktnēm. Tie ir noderīgs palīgs, piemēram, kosmetologiem un manikīra meistariem, kuriem darba procesā nepieciešams, lai rokasstiepiena attālumā atrodas daudz un dažādi nelieli priekšmeti. Arī restorānos nelieli nerūsējošā tērauda ratiņi atvieglo ikdienu, jo ar to palīdzību iespējams nogādāt līdz galdam pasūtījumus, turklāt, šādi rati atbilst augstām higiēnas prasībām.

Savukārt, ja meklējat ratus tirdzniecības zālēm, kur nepieciešams pārvietot dažāda izmēra un svara kastes, lai kārtotu tās plauktos, noderīgi būs režģu ratiņi, kas arī ir pieejami AJ Produkti sortimentā.

Transportēšanas rati arī āra darbiem

Rati var būt noderīgi arī dažādos āra darbos, piemēram, dārzniekiem, namu apsaimniekotājiem, sētniekiem utt. Šādiem ratiem jābūt ar ērtiem un salīdzinoši lielākiem riteņiem, noderīgi, ja tiem ir bremzes, kas ļauj ratus novietot arī slīpumā, tādā veidā izvairoties no nevēlamiem incidentiem. Arī šādi risinājumi atrodami AJ Produkti sortimentā.

Āra darbos transportēšanas ratiņi ļaus strādāt efektīvāk, jo darbu veicējam nevajadzēs vairākkārt mērot ceļu no darba veikšanas vietas uz noliktavu, lai paņemtu piemirstos darbarīkus vai citus priekšmetus. Viss svarīgais būs ērti nogādājams līdz darba veikšanas vietai ar atbilstošiem ratiņiem.

Īpaši lielai slodzei

Dažos objektos mēdz būt nepieciešamība pārvietot īpaši smagus priekšmetus, tā tas notiek, piemēram, būvlaukumos. Ja darbiniekam ikdienā ar rokām jāpārvieto liels daudzums smagu priekšmetu, tas nogurdina, patērē daudz laika un var kaitēt veselībai, tāpēc ir vērts iegādāties izturīgus un uzticamus ratiņus.

Šādiem objektiem jāizvēlas ratiņi, kuriem ir augsta svara izturība. AJ Produkti sortimentā katram ratu veidam ir norādīts maksimālais svars, kādu ar konkrēto ratu modeli iespējams pārvietot – tie var būt līdz pat 500 kg.

Šie rati aprīkoti ar grozāmiem un bloķējamiem ritenīšiem un balsta barjeru, kas ļauj vieglāk noturēt priekšmetu uz ratiem to pārvietošanas laikā. Pieejams arī ratu modelis, kuram ir regulējams augstums. Rati ir izgatavoti no metināta tērauda, kas, kā zināms, ir viens no izturīgākajiem materiāliem. Ērtākai preču piegādei pieejami speciāli šim nolūkam paredzēti kāpņu ratiņi, kas atvieglo pasūtījumu pārvietošanu starp stāviem izmantojot trepes. Trepju ratiņi ir neaizvietojams palīgs loģistikas un preču piegādes uzņēmumiem darbiniekiem, kas ļauj samazināt slodzi uz muguru un traumatisma risku ceļot smagas kravas.

Kur noder transportēšanas rati un kā izvēlēties piemērotākos?

Transportēšanas rati pēc savas būtības ir daudzfunkcionāla palīgierīce, kas var būt noderīga visdažādākajās vietās, sākot no privātmājas līdz pat sarežģītam būvobjektam. Rati var būt noderīgi, piemēram, garāžā, kur uz tos iespējams izmantot arī kā plauktus, vai varbūt teicami palīgi pat vannas istabā, kur uz ratiem tiek novietota sadzīves ķīmija, kas nepieciešamības gadījumā tiek pārvietota pa māju. Un noliktavu ratiņi var būt neatsverams palīgs preču uzglabāšanas telpās, kur nepieciešms parūpēties par ātru, drošu un efektīvu biznesa procesu norisi.

Skaidrs ir viens – transportēšanas ratiņi ir lielisks ieguldījums, taču kā izvēlēties piemērotāko produktu plašajā klāstā? Lai izvēlētos savām vajadzībām piemērotāko risinājumu, der saprast, kādam mērķim ir nepieciešami rati, ko un cik daudz ar tiem būs nepieciešams pārvietot, vai būs nepieciešamas arī kādas palīgierīces, vai pārvietošana notiks arī pa trepēm utt.

Kad vēlmes ir apzinātas, atliek vien ieskatīties AJ Produkti sortimentā, kur transportēšanas rati pieejami visdažādākajām gaumēm, vēlmēm un vajadzībām. Jautājumu gadījumā, droši konsultējies ar AJ Produkti speciālistiem un mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko risinājumu.