Noliktavas ratiņi un veikalu ratiņi

Noliktavas plaukti un iekārtojums

Uzņēmuma Airshoppen noliktavas Zviedrijā izveide no A līdz Z

Uzzini vairāk šeit!

Noliktavas ratiņi pilda dažādas funkcijas

Ja ražotnē, noliktavā, veikalā, darbnīcā, kafejnīcā vai cituviet nepieciešams vienkāršs veids, kā pārvietot lietas no vienas vietas uz citu salīdzinoši nelielos attālumos, noliktavas ratiņi būs labs sabiedrotais, kas palīdzēs paaugstināt darba efektivitāti.

Noliktavu ratiņi un to dažādība

Ielūkojoties AJ Produkti sortimentā, kļūst skaidrs, ka noliktavas ratiņi mēdz būt ļoti dažādi – katrai vietai ir savs piemērotākais risinājums. Uzskaitīsim vien dažus no pieejamajiem veidiem!
Platformas ratiņi lietu transportēšanai nelielos attālumos.
Ratiņi ar plauktiem izmantojami ne tikai transportēšanai, bet arī lietu uzglabāšanai. Pēc būtības tas ir plaukts uz riteņiem, kas atvieglo darba uzdevumu , piemēram, kafejnīcās, kur var kalpot par vietu izmantotajām paplātēm.
Savukārt sadzīves tehnikas piegādātāju ikdiena nav pat iedomājama bez transportēšanas ratiņiem uz diviem riteņiem, ar kuru palīdzību var smagākas lietas, piemēram, ledusskapi, ērtāk nogādāt uz piegādes vietām ēku augstākos stāvos. Tas ir labs palīgs arī noliktavā, saudzējot darbinieku muguras.
Mazāki un zemāki plauktiņi uz riteņiem bieži redzami kosmētikas salonos vai restorānos, kur ar tiem pie galdiņa tiek pievests pasūtītais ēdiens. Savukārt zemi, pavisam vienkārši ratiņi uz četriem riteņiem un ar nelielu platformu palīdzēs vienlaikus pārvietot vairākas salīdzinoši nelielas kastes.
Sortimentā ir arī režģu ratiņi, kas ir īpaši noderīgi tirdzniecības zālēs, jo ļauj pārvietot vairākus, dažāda izmēra iepakojumus, kā arī pēc tam var tikt izmantoti sapresētas makulatūras glabāšanai un pārvietošanai. Savukārt no aksesuāriem noderīgas varētu būt rampas, kas palīdzēs ar ratiņiem pārvarēt arī nelielus pakāpienus vai ceļu no automašīnas līdz galamērķim.

Dārzu un sporta laukumu apsaimniekotājiem

Lai gan sākotnēji rodas priekšstats, ka noliktavu rati vairāk piemēroti dažādām ražotnēm un tirdzniecības vietām, tie ir vērtīgs palīgs arī dārzniekiem un sporta laukumu apsaimniekotājiem. Tas ir noderīgi, jo rati ir viegli pārvietojami un tajos pietiek vietas tādām lietām kā māla podiem, dārzkopības vai sporta aprīkojumam.
Papildus ratus aprīkojot ar bortiem un bremzēm, tie nodrošina iespēju pasargāt kravu no izkrišanas, kā arī darboties arī slīpās vietās. Dārzniekam vairs nebūs jāpavada diena vairākkārt dodoties pēc nepieciešamā uz novietni – atliks vien izstumt ratiņus un viss nepieciešamais vienmēr būs pa rokai.

Būvlaukumu un noliktavas ratiņi

Tā kā noliktava, kā var noprast jau pēc ratiņu nosaukuma, ir vieta, kur visbiežāk tiek izmantoti šādi ratiņi, to ražošanā īpaši padomāts par noliktavas darbinieku ērtībām.
AJ Produkti piedāvājumā ir ratiņi ar augstu svara izturību, tie aprīkoti ar bloķējamiem un grozāmiem ritenīšiem, kā arī balsta barjeru. Tāpat ir arī ratiņus ar divām grozāmām asīm, kas ir lieliski piemēroti šaurām vietām.
Ja pārvietot nepieciešams īpaši smagas kravas, noderīgi būs ratiņi ar regulējamu augstumu, kas nozīmē, ka nebūs nepieciešama manuāla pacelšana. Šie ratiņi ir no metināt tērauda rāmja, līdz ar to ir īpaši izturīgi gan pret dažādiem laika apstākļiem, gan lielas mehāniskās slodzes. Jāņem gan vērā, ka katram no ratiņu veidiem ir atšķirīga maksimālā slodze, ko ekspluatācijas laikā vajadzētu ņemt vērā. Jau iegādes brīdī der apdomāt, cik daudz un cik smagas lietas būs nepieciešams pārvietot.

Noderīgi arī mājsaimniecībā

Arī būvējot vai remontējot mājokli nākas pārvietot daudz smagu materiālu salīdzinoši ierobežotā teritorijā. Pa mājokli jāpārvieto ne tikai dažādi būvmateriāli, bet arī mēbeles, smagi instrumenti utt. Tieši tāpēc nereti arī būvnieki un māju saimnieki savas ikdienas dzīves vienkāršošanai izvēlas iegādāties kādus no ratiņiem.
Jāatceras – ja nepieciešams pārvietot lielgabarīta preces, būs drošāk, ja tās tiks stiprinātas ar siksnām, lai pārvietošanas laikā nesagāztos un netiktu sabojātas.

Kā izvēlēties?
Noliktavas rati, kā jau minēts, ir ļoti dažādi. Lai saprastu, kurš no modeļiem būs piemērotāks konkrētajā situācijā, jāsāk ar savu vēlmju apzināšanu. Vēlams iztēloties, kādos tieši darbos ir nepieciešami ratiņi un cik liels svars uz tiem varētu tikt krauts. Tāpat būtiski saprast, cik lieli būs pārvietojamie priekšmeti un vai nepieciešamas arī kādas papildu funkcijas?
Piemēram, iespējams, ir jāiegādājas arī rampa, siksnas stiprināšanai, borti vai kādas citas palīgierīces, kas atvieglos darbu.
Der arī izvērtēt, vai darbs notiks vien uz pavisam līdzenām uz gludām virsmām vai būs arī slīpums, jo tādā gadījumā labāk izvēlēties ratiņus, kas aprīkoti ar bremzēm.
Noliktavas ratiņi ir labs sabiedrotais dažāda veida objektos. Plašā sortimentā tos atradīsiet AJ Produkti piedāvājumā. Ieskatieties!