Industriālie un gumijas paklāji

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Apskatiet mūsu industriālos un gumijas paklājus tiešsaistē

Paslīdēšana, klupieni un kritieni ļoti bieži ir cēloņi negadījumiem korporatīvā un cita veida darba vietā. Negadījumus un traumas var radīt arī aprīkojuma vibrācija un neērta darba poza. Šie negatīvie aspekti var ievērojami ietekmēt darba produktivitāti. Lai izvairītos no šādām problēmām, AJ Produkti piedāvā ergonomiskus un komfortablus darba vietas gumijas paklājus, kurus var izmantot dažādās darba telpās. Apskatiet mūsu izplatītākos un populārākos darba vietas paklājus.

Ekonomi darba vietas paklājs

Lai nodrošinātu, ka jūsu darbinieki nepaslīd uz slapjām grīdām, izvēlieties mūsu Ekonomi paklāju mitrām telpām. Paklājs veidots no diviem reljefiem slāņiem, kas izgatavoti no lokanas un elastīgas PVC materiāla. Paklājs īpaši veidots tā, lai ātri aizvadītu dažādus šķidrumus, līdz ar to tas ļoti efektīvs un viegli tīrāms. No mīkstas plastmasas izgatavotā virsma ir ērta stāvēšanai un nodrošina labu saķeri ar apaviem. Līdzīgi neslīdošie paklāji, kas ir piemēroti dažādām darba telpām, ir atrodami mūsu tīmekļa vietnes paklāju klāstā.

Orthomat ®

Vai vēlaties nevainojamu darba vietas paklāju, kas nodrošinās darbiniekiem pareizo atbalsta un komforta līdzsvaru? Tad esat atraduši īsto vieto, jo mēs piedāvājam Orthomat®, kas ir īpaši projektēts šādu vajadzību nodrošināšanai. Šie paklāji palīdzēs izvairīties no muguras sāpēm un kāju locītavu noguruma. Šīs nepatīkamās izjūtas galvenokārt izraisa ilga stāvēšana kājās. Orthomat® paklāji ir veidoti tā, lai novērstu šādas problēmas, kā arī lai uzlabotu asinsriti. Šie komfortablie paklāji ir lieliski piemēroti energoietilpīgām vietām, piemēram, noliktavām un darbnīcām. Tie ir ļoti lietderīgi mitrās vai sausās industriālās telpās, ieskaitot vietas, kurās var notikt eļļas vai ķimikāliju noplūde. Ja jūsu darbiniekiem jāstrādā stāvus pie darbgaldiem, montāžas līnijām vai iepakošanas punktiem, šie paklāji būs vislabākais risinājums. Lai iegūtu specifikācijas, noklikšķiniet uz atsevišķa produkta attēla.

Elektroizolācijas paklāji

Lielākajā daļā darba vietu pastāv augsts elektrisko triecienu risks, kas īssavienojumu un elektrosistēmu kļūmju gadījumos var izraisīt arī ugunsgrēkus. Lai pasargātu savus darbiniekus un darba telpas, iegādājieties elektroizolācijas paklājus. Šie produkti ir īpaši veidoti, lai pasargātu iekārtu lietotājus no elektriskiem triecieniem, it īpaši strādājot ar atvērtām vadības pultīm vai augstsprieguma aprīkojumu. Paklāji izgatavoti no dabīga gumijas polimēra, kas novērš slīdēšanu, un ir viegli uzstādāmi. Ja jūs interesē šādi paklāji, apskatiet to specifikācijas produktu lapās, lai atrastu atbilstošāko. Kad esat atraduši piemērotu paklāju, apskatiet arī tā papildpiederumus, piemēram, apmales, savienojumu uzmavas un stiprinājumus pie grīdas, kas dažiem produktiem var nodrošināt papildu drošību. Apskatiet visu mūsu piedāvāto produktu klāstu mūsu tīmekļa vietnē.

Gumijas paklāji