Industriālie un gumijas paklāji

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Industriālie gumijas paklāji ērtai un drošai darba videi

Bieži vien paslīdēšana, klupieni un kritieni ir cēloņi negadījumiem darbavietā. Tomēr arī aprīkojuma vibrācija un neērta darba poza var būt par iemeslu negadījumiem, traumām un var radīt citas veselības problēmas. Šie aspekti mēdz ievērojami samazināt produktivitāti. Tādēļ, lai izvairītos no šādām problēmām, AJ Produkti piedāvājumā atrodami ergonomiski un komfortabli industriālie gumijas paklāji, kas iederēsies dažādās darba telpās. Lasi vairāk un uzzini, kāds gumijas paklājs ir piemērots tieši Tavai darba vietai.

Pretnoguruma funkcija uzlabo darbinieku labsajūtu

Vairākas stundas ik dienu pavadot uz kājām, par būtisku faktoru kļūst nogurums. Industriālie paklāji ar pretnoguruma funkciju palīdz atvieglot saspringumu gan mugurā, gan ceļgalos un citās locītavās, kā arī stimulē asinsriti. Tas palīdz uzlabot pašsajūtu un līdz ar to arī produktivitāti, tieši tādēļ gumijas paklāji ir lielisks ieguldījums darbnīcās, rūpnīcās un citās darba vietās. Attiecīgais efekts tiek panākts, izmantojot ar gaisu pildītas poras vai šūnu putu pildījumu. Saspringuma sajūtu palīdz mazināt arī virsma ar reljefu. Gumijas paklājiņi nodrošina triecienus absorbējošu, vieglu un gaisīgu pamatni.

Ieslīpas apmales palīdz izvairīties no paklupšanas

Darbnīcās un citviet, kur tiek izmantoti gumijas paklāji, darbs bieži vien norisinās ļoti straujā tempā, un tas var rezultēties paklupšanā, aizķeroties aiz paklāja malas. Lai no šādām situācijām izvairītos, izvēlies modeli ar ieslīpām apmalēm. Tās ne vien uzlabo drošību, bet arī palīdz uz paklāja vieglāk uzstumt dažādas transportēšanas palīgierīces, piemēram, palešu ratiņus jeb roklas. Paklāji ar gumijas pamatni ļaus parūpēties par drošu un ērtu darba vidi.

Pretslīdes virsma – papildu drošībai

Industriālo gumijas paklāju būs droši izmantot vien tad, ja tam ir pretslīdes virsma, kas parūpēsies, lai paklājs vienmēr atrastos tam paredzētajā vietā neatkarīgi no grīdas virsmas (flīzēm, koka, marmora, keramikas, betona). Savukārt reljefs uz paklāja augšējās virsmas samazina risku uz paklāja paslīdēt darbiniekam. Pieejami arī paklāji, kuru virsma ir izturīga pret eļļām, šķīdinātājiem un citām ķīmiskām vielām.

AJ Produkti piedāvājumā – daudz un dažādi industriālie paklāji

Vietas un apstākļi, kuros izmanto industriālos paklājus, ir daudzveidīgi, tāpēc katrai situācijai jāizvēlas piemērots modelis. Mūsu internetveikalā atrodami industriālie gumijas paklāji ar pretnoguruma funkciju, viegli kopjamu un izturīgu pretslīdes virsmu, ieslīpām apmalēm, antistatiskām īpašībām un citām noderīgām funkcijām. Paklājus pārdodam gan veselos ruļļos, gan metros. Atrodami gumijas paklaji, kas ne tikai lieliski iederēsies tiešajā darba zonā, bet arī citviet. Sortimetnā atrodams arī paklājs koridoram ar gumijas apakšu, kā arī durvju paklāji un citi noderīgi risinājumi. Ielūkojies plašajā piedāvājumā un veic pasūtījumu jau šodien!