Plauktu sistēmas un uzglabāšanas aprīkojums

Augstas kvalitātes plauktu sistēmas un uzglabāšanas aprīkojums

Uzņēmuma AJ Produkti piedāvājumā plašā izvēlē pieejami dažādi plaukti, plauktu sistēmas un uzglabāšanas aprīkojums birojiem, veikaliem, darbnīcām un noliktavām. Atbilstošas plauktu sistēmas izvēle var būt sarežģīts lēmums, kas sevī ietver nepieciešamību rūpīgi izvērtēt pieejamo telpu un preces, ko paredzēts uzglabāt plauktu sistēmā. Lai garantētu piemērotākās plauktu sistēmas izvēli, nodrošinām kompetentu un pieredzē balstītu servisu un profesionālas konsultācijas par optimālāko telpas iekārtojumu.

Mūsu piedāvājumā ir pieejamas metāla plauktu sistēmas un to papildu aprīkojums. Metāla plauktu sistēmas priekšrocība ir izturīga un stabila konstrukcija, kā arī iespēja papildināt bāzes sekciju ar papildsekcijām. Tādā veidā ātri un ērti var paplašināt jau esošo novietni un uzglabāšanas platību, optimālāk izmantojot telpu un samazinot izmaksas, kas var rasties, iegādājoties vairākas bāzes sekcijas atsevišķi. Mūsu sortimentā pieejami cinkoti metāla plaukti, kas paredzēti novietošanai telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni.

Plauktu sistēmas un to sortiments

Uzņēmuma AJ Produkti preču sortimentā plašā izvēlē pieejamas dažādas plauktu sistēmas, kas piemērotas gan dokumentu glabāšanai birojos un arhīvos, gan produktu izvietošanai veikalos, kā arī apjomīgu kravu uzglabāšanai industriālajās noliktavās – katrs klients atradīs sev nepieciešamo risinājumu.

Plauktu sistēmas birojiem, veikaliem un nelielām noliktavām
Mūsu produktu katalogā pieejamas vairākas plauktu sistēmu sērijas, kas piedāvā ērtus risinājumus birojiem, arhīviem, veikaliem un nelielām noliktavām, kur paredzēta salīdzinoši neliela plauktu noslodze – LIGHT, TOTAL, MIX un POWER. Sēriju LIGHT un TOTAL plauktu sistēmas piemērotas ne tikai noliktavu zonai, bet arī mūsdienīga biroja interjeram, piešķirot telpai industriālu noskaņu. MIX plauktu sistēmas ir papildināmas ar durvīm, atvilktnēm un citām papildu detaļām.

MIX ir visplašāk pielāgojamā plauktu sistēma uzņēmuma AJ Produkti sortimentā. Tā ir piemērota gan nelielām noliktavu telpām un darbnīcām, gan dažādiem arhīviem un saimniecības telpām. MIX sērijas plauktu sistēmas izceļas ar lielu stabilitāti, plašu izmēru un papildu aprīkojuma izvēli. MIX sērijas metāla plaukti pieejami četros dažādos augstumos un trīs dažādos dziļumos. Šī plauktu sistēma ir vienlīdz ērti lietojama gan kā atsevišķa bāzes sekcija, gan komplektācijā ar papildsekcijām, gala rāmjiem, plauktiem, durvīm un citu aprīkojumu.

Ja nepieciešams uzglabāt smagākas preces, tad jāizvēlas plauktu sistēmas no sērijas POWER ar slodzes izturību 170 kg vai plauktu sistēmas no sērijas TRANSFORMER ar slodzes izturību 190 kg. TRANSFORMER plaukti viegli transformējami un pielāgojami ikviena klienta vajadzībām.
Plauktu sistēmas industriālajām noliktavām
Uzņēmums AJ Produkti industriālajām noliktavām piedāvā plauktu sistēmas COMBO un TOUGH. Sērijas COMBO plauktu sistēmas lieliski piemērotas darbnīcām un ražotnēm, jo tās ērti papildināmas ar darbagaldu. Slodzes izturība vairākiem plauktu modeļiem sasniedz 700 kg.

Vēl lielāku slodzes izturību piedāvā sērijas TOUGH plauktu sistēmas – līdz pat 1000 kg. Šīs plauktu sistēmas paredzētas intensīvai lietošanai industriālajās noliktavās. TOUGH sērija piedāvā visizturīgākās plauktu sistēmas uzņēmuma AJ Produkti preču sortimentā, kas piemērotas liela izmēra kravu uzglabāšanai.

Plauktu sistēmas preču uzglabāšanai uz paletēm
Visplašāk izmantotās noliktavu plauktu sistēmas ir palešu plaukti un tiem pieejamais papildu aprīkojums. Atbilstoši izvēlēta palešu plauktu sistēma palīdzēs optimāli izmantot telpu, nodrošinot pēc iespējas kompaktāku palešu izvietojumu. Izvēloties palešu plauktus, jāizvērtē statņu un gala rāmju svara izturība, izmantojamo palešu izmēri, nepieciešamais plauktu dziļums un palešu augstums. Svarīgi atcerēties par drošu un ērtu piekļuvi paletēm, kas izvietotas augšējos plauktos.

Palešu plauktu sistēma ULTIMATE ar plašu papildaprīkojuma klāstu radīta mūsu uzņēmumā atbilstoši Eiropas noteiktajiem standartiem. Palešu plauktu sistēma ULTIMATE pielāgojama dažāda izmēra telpām un uzglabāšanas nosacījumiem. Šīs plauktu sistēmas priekšrocība ir funkcionāls dizains, kas palīdz ietaupīt izmantojamās telpas platību.

Uzglabāšanas aprīkojums un tā sortiments

Uzņēmuma AJ Produkti preču klāstā pieejamas ne tikai plauktu sistēmas, bet arī uzglabāšanas aprīkojums, piemēram, dažāda izmēra kastes un statīvi ar kastēm. Uzglabāšanas kastes atšķiras ne tikai pēc izmēriem, bet arī pēc pielietojuma. Mēs piedāvājam gan dažādu sīku priekšmetu, piemēram, naglu un skrūvju uzglabāšanai piemērotas kastes, kas ērti aprīkojamas ar caurspīdīgiem atdalītājiem uzglabājamo detaļu sašķirošanai, gan kastes pārtikas produktu uzglabāšanai, gan daudzfunkcionālas kastes, ko katrs var lietot pēc vajadzības. Kastes ir ērti sakraujamas viena uz otras. Tām var iegādāties papildu aprīkojumu, piemēram, vākus, atdalītājus, nostiprinājumus, etiķetes. Kastes ražotas no izturīgas plastmasas, kas uzglabājama plašā temperatūru diapazonā un lietojama arī saldētavās.

Kāpēc izvēlēties AJ Produkti plauktu sistēmas un uzglabāšanas aprīkojumu?

Pateicoties ilggadējai pieredzei noliktavu un uzglabāšanas nozarē, uzņēmums AJ Produkti piedāvā augstas kvalitātes plauktu sistēmas, kas izceļas ar savu izturību un ilgmūžību. Mūsu produktiem tiek nodrošināta septiņu gadu garantija. AJ Produkti lepojas ar plašu produktu sortimentu, kurā ikviens klients var atrast meklēto.

Uzņēmuma AJ Produkti preču katalogs pieejams interneta veikalā, kur ērti un vienkārši veicama izvēlēto produktu pasūtīšana. Mēs nodrošinām ātru piegādi. Ja ir nepieciešamība pēc kompetenta speciālista konsultācijas, aicinām sazināties ar mūsu interjera projektu vadītājiem. Mēs nodrošinām arī noliktavas telpu plānojuma 3D izstrādi, kā arī varam palīdzēt izvēlēties atbilstošākās plauktu sistēmas tieši tavam birojam, arhīvam vai noliktavai.

Mūsu piedāvātās plauktu sistēmas un uzglabāšanas aprīkojums kalpos ilgi, nodrošinot pēc iespējas efektīvāku uzglabāšanas telpu platības izmantošanu. Izvēlies AJ Produkti!

Metāla plauktu sistēmas

Mūsu piedāvājumā ir pieejamas metāla plauktu sistēmas un to papildu aprīkojums noliktavām un darbnīcām. Metāla plauktu sistēmas priekšrocība ir izturīga, stabila konstrukcija un iespēja papildināt bāzes sekciju ar papildsekcijām. Tādā veidā ātri un ērti var paplašināt jau esošo novietni un uzglabāšanas platību, optimālāk izmantojot telpu un samazinot izmaksas, kas var rasties iegādājoties vairākas bāzes sekcijas atsevišķi. Mūsu sortimentā pieejami cinkoti metāla plaukti, kas paredzēti novietošanai telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni, kā arī pārtikas produktu uzglabāšanai piemēroti plaukti.
Ja Tev ir nepieciešama palīdzība atbilstošākās plauktu sistēmas izvelē, sazinies ar mūsu projektu vadītājiem