Paklāji dušas un sporta telpām

AJ Produkti piedāvā plašā izvēlē komfortablus paklājus sporta zālēm, kas paredzēti, lai samazinātu telpā troksni un vibrāciju. Mēs ražojam arī neslīdošus paklājus, pa kuriem būs patīkami staigāt ar basām kājām pie baseina vai dušas telpās.

Neslīdoši paklāji mitrām telpām

Iegādājoties risinājumus, kas pasargā no riska paslīdēt un savainoties, jūs ieguldīsiet līdzekļus savas un darbinieku drošības palielināšanā. AJ Produkti piedāvā dažādus pretslīdes paklājus mitrām telpām. Šie paklāji ir viegli tīrāmi, ūdensizturīgi, tie nodrošina komfortu pēdām un efektīvi uzsūc šķidrumu. Izturīgi un neslīdoši paklāji būs ideāls risinājums publiskos baseinos un sporta klubu dušas telpās, kur daudzi cilvēki staigā ar basām kājām. Šādi paklāji ātri iesūc ūdeni un nodrošina ērtu, siltu un higiēnisku virsmu staigāšanai. Pateicoties savām pretmikrobiālajām īpašībām, šāda grīdsega var palīdzēt novērst sēnīšu infekciju izplatīšanos. Daži mitrumizturīgo un neslīdošo paklāju modeļi piemēroti lietošanai no -5 līdz +60 grādu temperatūrā. Tā kā mūsu ražotie paklāji ir patīkami staigāšanai ar basām kājām un ir viegli kopjami, iesakām tos kā ideālu risinājumu sporta klubos, pie baseiniem un burbuļvannām gan telpās, gan brīvā dabā.

Paklāji vingrošanas un svaru zālēm

AJ Produkti ražo īpaši izturīgus gumijas paklājus, kas būs ideāli piemēroti vingrošanas un svaru zālēm, lai absorbētu troksni un slodzi grīdai, kas rodas no smago stieņu un atsvaru krišanas zemē, kā arī samazinātu trenažieru radītās skaņas un vibrāciju. Mūsu ražotie paklāji arī palīdzēs pret nogurumu, nodrošinot pareizu atbalsta līdzsvaru un ērtu pozīciju kājām, kas savukārt ļaus rūpēties par muguras un locītavu veselību intensīva treniņa laikā.

Paklājflīzes

Izturīgas gumijas paklājflīzes būs ideāls risinājums sporta un atpūtas centros, lai slāpētu trenažieru radīto slodzi un samazinātu trokšņa līmeni. Šāds paklājs būs ideāls grīdas segums sporta klubā, svaru zālē, slidotavā un citviet. Izturīgās flīzes izgatavotas no gumijas ar mazliet rievotu virsmu, lai nodrošinātu komfortu un labu saķeri kājām. Mēs piedāvājam arī ūdensizturīgas un mitrumu uzsūcošas paklājflīzes mitrām telpām, kur cilvēki staigā basām kājām. Turklāt, pateicoties šo paklāju higiēniskajam PVC materiālam, tiks novērsta baktēriju vairošanās. AJ Produkti ražo arī citus paklājus, piemēram, ergonomiskos paklājus ar virsmā iestrādātiem burbulīšiem noguruma novēršanai, pret eļļām noturīgus paklājus, strāvas izolācijas paklājus un daudzus citus. Sīkāku informāciju atradīsiet mūsu mājaslapā. Ja jums nepieciešams padoms vai detalizēta informācija par izmēriem, cenām vai mūsu preču īpašībām, sazinieties ar mums, vai klikšķiniet uz konkrētā produkta parametriem.