Sakoptai videi

Sakoptai darba videi

Atkritumu uzkrāšanās ir nopietna vides problēma, kas skar ne tikai mājsaimniecības, bet notiek arī birojos un citās darbavietās. Pie šādiem atkritumiem pieskaitāmi gan bioloģiskie atkritumi, gan neorganiskās vielas, piemēram, mehānismu detaļas, izlietotas baterijas, vairs nederīgi metāla un plastmasas izstrādājumi. Ir ļoti svarīgi pareizā veidā apsaimniekot visus uzņēmumā saražotos atkritumus. Tas ir būtiski ne tikai no higiēnas, bet arī no vides aizsardzības viedokļa. Atkritumu izvākšana ir būtisks priekšnoteikums arī kārtības un tīrības nodrošināšanai ikvienā darbavietā, un tas savukārt palīdz celt darba ražīgumu. Tādēļ AJ Produkti ražo dažādus produktus atkritumu savākšanai un biroju tīrīšanai, piemēram, papīrgrozus, atkritumu tvertnes uz riteņiem, pelnutraukus, atkritumu urnas un citus risinājumus. Darbavietās noderēs arī dažādi palīglīdzekļi atkritumu savākšanai un tīrīšanai. Vairāk informācijas par šiem produktiem atradīsiet mūsu mājaslapā.

Atkritumu maisu rāmis uz riteņiem

AJ Produkti piedāvā atkritumu maisu rāmi uz riteņiem. Šāds risinājums ir ļoti ērts un parocīgs, jo maisu kopā ar rāmi var viegli pārvietot pēc nepieciešamības. Maiss stingri turas uz divām stangām rāmja augšpusē, bet to var ļoti viegli noņemt un nomainīt pret jaunu. Rāmis ir izgatavots no rūdīta tērauda, kas to padara īpaši izturīgu un ilgmūžīgu. Šāds risinājums būs ekonomisks un ērts lietošanā.

Atkritumu maisu statīvs

Līdzīgs produkts ir atkritumu maisu statīvs. Šajā ierīcē atkritumu maisu var stingri novietot starp statīva stangām. Statīvs izgatavots no izturīga, ilgmūžīga balti lakota tērauda. Var izvēlēties modeli ar vāku, lai novērstu nepatīkamu smaku izplatīšanos. Ieteicams šo statīvu izmantot ar AJ Produktu ražotajiem atkritumu maisiem, jo to izmērs un forma ir radīti tieši šim rāmim.

Atkritumu maisu turētājs

Izturīgais atkritumu maisu turētājs ir izgatavots no 19 mm biezas rūdītā tērauda caurules. Atkritumu maisu var piestiprināt augšpusē ar riņķveida turētāju tā, lai atkritumi nekristu pāri malām. Turētājs iztur 8-10 kg svaru.

Uzkopšanas ratiņi

Pareiza atkritumu savākšana būs jēgpilna vien tad, ja arī pārējo darbavietu uzturēsiet perfektā kārtībā un regulāri uzkopsiet. AJ Produkti piedāvā novatoriskus ratiņus telpu uzkopšanai un grīdas mazgāšanai. Šādi ratiņi lieliski kalpos gan biroju, konferenču telpu, skolu, ieejas zonu, garderobju un citu telpu tīrīšanai. Ratiņi aprīkoti ar ļoti parocīgu birsti mitrajai uzkopšanai, kas nodrošina ērtu ūdens izspiešanu no grīdas lupatas. Ierīcē ir integrēts spainis un pinuma grozs dažādu uzkopšanas līdzekļu un priekšmetu pārvadāšanai. Ratiņos pietiks vietas arī nelielam atkritumu spainim, kas uzkopšanas laikā vienmēr būs pa rokai. AJ Produkti piedāvā arī citas preces biroju uzkopšanai, piemēram, grīdas birstes ar teleskopisku alumīnija kātu, birstes sausajai un mitrajai uzkopšanai, papīra dvieļu turētājus, mazgāšanas līdzekļus, trauku mašīnas tīrīšanas līdzekļus, un citas noderīgas lietas. Lai iegūtu sīkāku informāciju, klikšķiniet uz konkrēta produkta attēla.