Augstas kvalitātes mēbeļu komplekti jūsu birojam

Biroja mēbeles ir neatņemama jūsu darbavietas sastāvdaļa. Pareizu mēbeļu trūkums var negatīvi ietekmēt jūsu darbinieku veiktspēju un ražīgumu. Tieši tāpēc ir tik svarīgi iegādāties kvalitatīvas, ērtas un ergonomiskas biroja mēbeles, kas atbilst jūsu darbinieku vajadzībām. AJ Produkti piedāvā plašu biroja mēbeļu klāstu, ieskaitot biroja krēslus, galdus un mēbeļu komplektus, kas palīdzēs uzlabot jūsu darba vidi. Lasiet vairāk par mūsu pievilcīgajiem biroja mēbeļu komplektiem, lai iegādātos sev vispiemērotāko risinājumu.

Stāvgalds un paklājs aktīvai darbadienai

Mūsu piedāvātie stāvgaldi un augstumā regulējamie biroja galdi būs lielisks papildinājums uzņēmumiem, kas vēlas veidot veselīgu darba vidi, pamudinot darbiniekus strādāt stāvus pozīcijā. Šajā komplektā elektriski augstumā regulējams galds izceļas ar modernu, elegantu un stilīgu dizainu, kas lieliski papildinās mūsdienīga biroja interjeru. Galda virsma ir izgatavota no izturīga un viegli kopjama balta lamināta. Komplektā ar stāvgaldu piedāvājam paklāju pret nogurumu, kas sniedz atvieglojumu kājām, mugurai un pēdām, strādājot stāvus. Lai iepazītos ar produktu parametriem, klikšķiniet uz konkrēta produkta attēla.

Augstumā regulējami galdi ar starpsienu privātumam

Šajā komplektā ietilpst elektriski augstumā regulējams galds ar skaņas absorbējošu starpsienu. Tas ir lielisks risinājums, lai nodrošinātu sev nepieciešamo privātumu un mierīgu darba vidi. Komplektā var izvēlēties arī ergonomisku līdzsvara krēslu ar novatorisku dizainu, kas nodrošina aktīvu sēdēšanu un kustēšanos darba laikā. Kopā ar galdu var izvēlēties arī ērtu biroja krēslu ar sinhrono mehānismu. Krēsls ir aprīkots ar ergonomiskām funkcijām, piemēram, regulējamiem galvas un roku balstiem. Par visiem komplektiem var izlasīt vairāk, izvēloties atsevišķus piedāvātos produktus.

Uzglabāšanas risinājumi birojam

Pareizi izplānotas uzglabāšanas mēbeles palīdz birojā nodrošināt sakārtotu vidi. Tādējādi jūs ietaupīsiet laiku, kas nepieciešams, lai atrastu informāciju, dokumentus, failus un pat atslēgas. Ar stilīgajiem grāmatplauktiem no sērijas Flexus jūs varēsiet ļoti viegli izveidot sev nepieciešamo uzglabāšanas mēbeļu kombināciju. Grāmatplaukti ir izgatavoti no izturīga un viegli kopjama lamināta. Plaukti ir ietilpīgi - uz katra plaukta pietiks vietas aptuveni 12 reģistra mapēm A4 formātā.

Biroja galds ar krēslu

AJ Produkti piedāvā mēbeļu komplektus, kuros ietilpst biroja galds un ergonomisks biroja krēsls. Mēs ražojam kvalitatīvas mēbeles ar elegantu dizainu, kas lieliski papildinās jūsu biroja interjeru. Pirkumu var nokomplektēt, izvēloties no daudziem krēsliem sev vispiemērotāko. Mūsu ergonomiskais Gaming krēsls ir aprīkots ar augstu atzveltni, kas ir nolaižama gandrīz guļus stāvoklī un fiksējama vajadzīgajā pozīcijā. Galvas balstu un jostas vietas atbalsta spilvenu var pielāgot lietotāja augumam, lai nodrošinātu maksimālu komfortu. Iepazīstieties ar mūsu piedāvātajiem mēbeļu komplektiem, lai izvēlētos augstas kvalitātes produktus, kas jums palīdzēs ienest savā darbadienā vairāk kustību un padarīs dzīvesveidu aktīvāku arī darbavietā. Mūsu piedāvātās mēbeles izceļas ne tikai ar modernu un elegantu dizainu, bet arī ar pārdomātu funkcionalitāti un praktiskumu. Līdzās šiem komplektiem mēs piedāvājam arī daudzus citus biroja un konferenču mēbeļu variantus. Jautājumu gadījumā sazinieties ar mūsu interneta pārdošanas speciālistiem.