Elektriski augstumā regulējami galdi

Augstumā regulējami galdi. Kādas ir to priekšrocības?

AJ Produkti piedāvājumā ir kvalitatīvi, izturīgi un ergonomiski augstumā regulējami biroja galdi ar 7 gadu garantiju.
Ergonomisks augstumā regulējams biroja galds ir viens no svarīgākajiem darba vai mācību vides elementiem, kas palīdz uzlabot darba kvalitāti. Augstumā regulējami galdi nodrošinās ķermenim nepieciešamo fizisko aktivitāti darba vai mācību laikā, uzlabos koncentrēšanās spējas un tonizēs ķermeņa muskulatūru. Taču, kā atrast un izvēlēties piemērotāko biroja galdu tieši tavām vajadzībām?

Iesakām izvērtēt sekojošos aspektus:
1. Laiks, ko plāno pavadīt pie biroja galda
2. Tava auguma garums
3. Cik cilvēki galdu izmantos?
4. Pacelšanas mehānisms un pretsadursmes funkcija

Augstumā regulējams galds nodrošina fizisko aktivitāti

Ja pie rakstāmgalda pavadi 8 vai vairāk stundas dienā, Tev piemērotākais ir augstumā regulējams galds. Šī ergonomiskā biroja galda funkcija ir neaizvietojams palīgs visiem, kas sēžot pie biroja galda pavada lielāko darba dienas daļu. Mūsu ķermenis ir radīts kustībai un ilgstoša atrašanās nekustīgā stāvoklī pie rakstāmgalda rada pastiprinātu fizisku un emocionālu nogurumu. Augstumā regulējams biroja galds nodrošina iespēju mainīt galda augstumu un strādāt stāvot kājās. Šāda ķermeņa pozas maiņa uzlabo asinsriti, tonizē muskulatūru un palīdz sadedzināt vairāk kaloriju.
Mūsu piedāvājumā pieejami dažāda izmēra, krāsu un formas augstumā regulējami biroja galdi, kas nodrošinās kvalitatīvu un ergonomisku darba vidi arī tad, ja pie datorgalda pavadi visu darba dienu.
Lietderīgs padoms – Izvēloties augstumā regulējamu rakstāmgaldu skolēnam, nebūs jāraizējas, ka galds pēc laika kļūs bērnam par mazu. Augstumā regulējams rakstāmgalds pielāgosies tava bērna augumam un tādēļ tā ir ilgtspējīga investīcija, kas atmaksājas.

Augstumā regulējams galds pielāgojas Tavam augumam

Izvēloties augstumā regulējamu rakstāmgaldu vai biroja galdu, jāņem vērā tava auguma garums. Datorgaldu pacelšanas amplitūda dažādiem galdu modeļiem ir atšķirīga un tādēļ pirms šāda biroja galda iegādes, iesakām pārliecināties, ka izvelētā modeļa maksimālais augstums ir atbilstošs tavam auguma.
Lietderīgs padoms – Galda augstumam jābūt tādam, lai tastatūru varētu novietot elkoņa līmenim atbilstošā augstumā un, lai roka elkoņa locītavā būtu saliekta aptuveni 90° leņķī, bet plecu josla nebūtu uzrauta uz augšu.

Augstumā regulējams galds – viens galds vairākiem cilvēkiem

Viena no lielākajām augstumā regulējama biroja galda priekšrocībām ir augstā pielāgojamība dažādiem lietotājiem. Tas ir īpaši aktuāli, ja pie viena galda pamīšus mācas vai strādā vairāki cilvēki.
Tādēļ augstumā regulējami rakstāmgaldi ir īpaši piemēroti arī skolām un ģimenēm, kur mājās pie viena galda mācas vairāki bērni.
Birojos, kur darbinieki strādā pēc maiņu grafika, šādi augstumā regulējami rakstāmgaldi ir lielisks veids, kā nodrošināt ergonomiskus darba apstākļus vairākiem darbiniekiem, lieki netērējot uzņēmuma līdzekļus vairāku rakstāmgaldu iegādei.

Pacelšanas mehānisms un pretsadursmes funkcija

Kvalitatīvu un ergonomisku augstumā regulējamu biroja galdu raksturo pacelšanas mehānisma uzbūve. Jāpievērš uzmanība pacelšanas ātrumam, motora darbības skaļuma līmenim un pretsadursmes mehānismam. Kaut arī šīs tehniskās nianses sākotnēji var šķist maznozīmīgas, tās tomēr nopietni ietekmē galda lietošanas kvalitāti. Ja datorgaldi nepieciešami birojā, kur vienkopus strādā vairāki darbinieki, piemērotākie būs augstumā regulējami galdi ar divu motoru kāju rāmjiem un zemu trokšņa līmeni, lai pēc iespējas samazinātu nevajadzīgos trokšņus telpā. Pretsadursmes funkcija pasargās galdu no bojājumiem, ko var radīt dažādi šķēršļi galda virsmas nolaišanas laikā.