Praktisks risinājums – stūra galdi

Stūra galdi ir labs risinājums ne tikai tad, ja nepieciešams ietaupīt vietu telpā, bet arī gadījumos, kad ir būtiski, lai uz galda ir daudz vietas, kur novietot ne tikai datoru, klaviatūru un peli, bet arī dokumentus, kalendārus un citas ikdienas darbā nepieciešamas lietas. Kā izvēlēties savu stūra galdu un kādus kritērijus ņemt vērā?

Būtiskākās priekšrocības

Stūra galdu pluss ir plašā virsma un iespēja ērti novietot stūrī, taču šādus galdus iespējams likt arī telpas vidū vai arī vienu otram pretī, iekārtojot biroja telpas. Būtiski atcerēties, ka ir labās un kreisās puses galdi, kuriem paplatinājums attiecīgi ir vienā vai otrā pusē. Montāžas laikā to būtiski ņemt vērā, lai galds pēc tam būtu novietojams tieši tur, kur iecerēts.
Tradicionāli stūra galdus novieto stūrī pie sienas, maksimāli izmantojot telpu. Savukārt, ja šie galdi tiek likti grupās pa diviem vai trim, pa vidu iespējams novietot galdu starpsienas, kas nedaudz absorbē skaņu un aizsedz skatu, lai strādājošie darba laikā varētu justies komfortablāk.
Šādus galdus iespējams aprīkot gan ar papildu kumodēm atvilktnēm, gan plauktiem un citiem elementiem, kas atvieglo darbu un kārtību uz galda.

Stūra galds ar regulējamu augstumu

Arvien biežāk mūsdienīgos birojos priekšroka tiek dota galdiem ar regulējumu augstumu. Tas iespējams arī gadījumā, ja izvēlaties stūra galdu. Klasiskos L formas galdus var aprīkot arī ar kāju rāmjiem, kas ļaus strādāt īpaši ergonomiski un mainīt ķermeņa pozas darba laikā, tādējādi izvairoties no pārmērīga saspringuma.
Cilvēkiem, kuri lielāko dienas daļu pavada pie datora, tas ir īpaši būtiski. Tāpēc noderīgi, ja biroja stūra galds ir ar regulējamu augstumu, tādējādi to pieskaņojot gan konkrētā cilvēka augumam, gan vēlmei mainīt pozas darba laikā. Tāpat arī šis ir labs risinājums, ja izveidots modernais birojs, kurā cilvēki katru dienu var izvēlēties citu darbavietu un galdu, pie kura strādāt.
Pie regulējama galda var strādāt, arī stāvot kājās, ko īpaši bieži izvēlas jaunākās paaudzes cilvēki, kuriem tas šķiet ērts un mūsdienīgs risinājums.

MODULUS stūra galdi

Viena no populārākajām stūra galdu sērijām AJ Produkti sortimentā ir MODULUS, jo šie galdi ar aprīkoti ar vairākām noderīgām papildu funkcijām. Tā ir labākā izvēle, ja priekšroka tiek dota klasiskām mēbelēm, kas vienlaikus atbilst mūsdienu strādājošo prasībām un ir ergonomiskas.
Starp būtiskākajām MODULUS priekšrocībām jāmin izturība, ērta pielāgojamība, iespēja savienot ar citām šīs pašas sērijas mēbelēm, veidojot vienota stila biroju. MODULUS stūra galdi ir pieejami ar T-veida kāju rāmi uz trim kājām. Tā kā galda kājas nav savstarpēji savienotas, zem galda virsmas ir papildu brīva vieta, kas sēdošajam ļauj brīvāk izkustināt kājas. Šādu galdu virsma ir izliekta vienā pusē, bet pagarināta otrā, tādējādi ir plaša vieta, kur strādāt un sakārtot vajadzīgās lietas.
Šo galdu virsmas pārklātas ar izturīgu un viegli kopjamu laminātu, kas iederas praktiski jebkura stila interjerā un modernā ofisa vidē, kur būtiska ir arī mēbeļu izturība. Pieejamas dažādas virsmu krāsas, tādējādi ērti pieskaņot kopējā interjera stilam. Galdu vēlams aprīkot ar priekšējo paneli, kurā iestrādāts kabeļa un kontaktligzdas paliktnis.

FLEXUS sērija

Šīs sērijas galdus novērtēs cilvēki, kas strādā dinamiskā un modernā vidē. Šīs sērijas galdi ir ar izliektu virsmu un priekšējo aizsargpaneli. Galdu virsma ir nodilumizturīga, līdz ar to labi iederēsies dinamiskā darba vidē.
Vēl viena no šo galdu priekšrocībām ir iespēja vienkārši savietot ar citām biroja mēbelēm no šīs pašas sērijas, tādējādi viss mēbeļu ansamblis būs pārdomāts un saskaņots.
Stūra galds ar ieliekumu uz kreiso pusi sniedz vairākas ar ergonomiku saistītas priekšrocības. Tas kalpo par ērtu atbalstu plaukstu locītavām un apakšdelmiem, profilaktiski mazina saspringumu plecu rajonā. FLEXUS stūra galdi ir aprīkoti ar diviem kabeļu izvades kanāliem, kuru izmantošana palīdz uzturēt kārtību darbavietā un priekšējo aizsargpaneli. Aiz tā iespējams ērti paslēpt kabeļu grozus un kabeļus.
Kompakts risinājums
Laikā, kad daudzi darbinieki strādā no mājām, kur ir nepieciešams iekārtot ergonomisku darba vietu, stūra biroja galds ir labs risinājums, kā, nepatērējot daudz vietas telpā, iekārtot ērtu un pārdomātu darba vietu. Ir vērts ieskatīties NOVUS sērijas sortimentā, jo šie galdi ir īpaši piemēroti mājas birojiem.
NOVUS stūra galdi ir izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem un neskatoties uz kompaktajiem izmēriem ir paredzēti ilgstošai ikdienas lietošanai. Tie ir arī nodilumizturīgi un viegli kopjami, uz tiem nepaliek nospiedumi, traipus ir viegli notīrīt. Sortimentā ir dažādu krāsu galdu virsmas, ko var pieskaņot katram interjeram.
Ieskaties AJ Produkti katalogā un atrodi tur savu nākamo galdu!