Aktīvie krēsli

Biroja mēbeles un aprīkojums

Nākotnes birojs: Darbs noris prātā, nevis pie galda!

Uzzini vairāk šeit!

Aktīvā sēdēšana – alternatīva tradicionālajiem krēsliem

Mūsdienās daudzi darbinieki lielu darbadienas daļu pavada ilgstoši sēžot pie datora. Tas nozīmē praktiski visu dienu pavadīt krēslā, kas nav ieteicams veselības apsvērumu dēļ. Pētījumi liecina, ka ilgstoša sēdēšana var negatīvi ietekmēt gan veselību, gan darba ražīgumu. Tieši tādēļ mēs darba devējiem iesakām ieguldīt sēdmēbelēs, kas kalpo kā lieliska alternatīva tradicionālajiem biroja krēsliem. Dažās valstīs aktīvie krēsli jau ir sākuši izkonkurēt parastos biroja krēslus. Aktīvie krēsli daudzējādā ziņā palīdz uzlabot veselību. Nostiprinoties mugurkaulu balstošajai ķermeņa centrālās daļas muskulatūrai, cilvēks sāk sēdēt taisnāk, un uzlabojas stāja. Kad sāk darboties dziļā muskulatūra, palielinās enerģijas līmenis un kaloriju patēriņš, kā arī uzlabojas asinsrite, kas savukārt aktivizē domāšanu un uzlabo darba spējas. AJ Produkti piedāvā dažādus krēslus aktīvai sēdēšanai. Piedāvājam jums iepazīties ar dažiem risinājumiem.

Līdzsvara krēsls

Mēs piedāvājam modernu līdzsvara krēslu ar iebūvētu pilates bumbu, kas palīdz lietotājam uzlabot stāju un nostiprināt muguras muskulatūru. Līdzsvara bumbas sola lietošana var palīdzēt atvieglot spriedzi plecu muskulatūrā, uzlabot asinsriti, efektīvi novērst nogurumu un saglabāt veselīgu stāju darba laikā. Šī līdzsvara sola apdarē izmantots polsterēts gaišs vilnas audums, solam ir stabilas koka kājas. Komplektā iekļauts pumpis, lai regulētu bumbas stingrumu. Mēs piedāvājam arī pilates līdzsvara bumbu, kuras pamatnē ir iestrādāta metāla bāze papildu stabilitātei. Bumba apvilkta ar mākslīgo ādu un pieejama trīs toņos: melnā, pelēkā un zaļā. Izvēlieties to, kas vislabāk piestāv jūsu biroja interjeram.

Ergonomiskie soli

Mūsu ergonomiskie soli labi iederas dažādās darbavietās: birojos, skolās, medicīnas iestādēs, un citviet. Piemēram, godalgotais krēsls Back App dod lietotājam iespēju sēdēšanas laikā trenēt muguras muskulatūru. Pētījumi liecina, ka krēsla lietošana nodrošina tādu pašu slodzi kā braukšana ar velosipēdu vai jāšana ar zirgu. Vēl viens lielisks un ergonomisks produkts ir pilates sols Bristol, kas aprīkots ar gaisu pildītu sēdekli, hromētu metāla rāmi un regulējamu augstumu. Krēsls nodrošina dabisku mugurkaula pozīciju un veselīgu stāju sēdēšanas laikā. Aktīvā sēdēšana uz līdzsvara krēsla novērš saspringuma rašanos mugurā. Vēl viens uzmanības vērts krēsls ir Exeter ar aktīvo sēdekli. Šim krēslam ir trīsdimensiju pielāgojams krēsls, kas palīdz samazināt nogurumu un uzlabot veiktspēju. Klikšķiniet uz produkta, lai uzzinātu vairāk par tā dāvātajām priekšrocībām. Līdzās ergonomiskajiem krēsliem, sedlu krēsliem un ergonomiskajiem soliem ar aktīvu sēdekli mēs piedāvājam arī ergonomiskus aksesuārus, piemēram, līdzsvara spilvenu krēslam, kas palīdz kustēties sēdēšanas laikā. To var izmantot uz parasta krēsla, lai palīdzētu ieņemt ergonomisku pozu sēžot. Sazinieties ar mums, lai saņemtu papildu informāciju.